Szkoda Paco, bo z takim rywalem, u siebie powinien dostać szansę. Przede wszystkim dlatego że Suarez kompletnie bez formy ;/ Liczę za to na Denisa w pierwszej 11 :D
Oj, no nie byłbym taki pewien, zwłaszcza że jadą bez Marcelo, Kroos'a, Ronaldo, Kovacicia i może Asensio. Do tego Sociedad w formie i u siebie. Ja po cichu liczę na kolejną wpadkę :D
12
Myślę że Masche, Digne, Denis i Paulinho w pierwszej 11 dzisiaj.
0
Widzę nie tylko u mnie :D Co z tego jak jutro znowu u mnie podobno ulewy.. :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dominacja naszych :D
32
Szkoda Paco, bo z takim rywalem, u siebie powinien dostać szansę. Przede wszystkim dlatego że Suarez kompletnie bez formy ;/ Liczę za to na Denisa w pierwszej 11 :D
1
?
1
Martial co kot..
0
Wariacik
1
Dzięki Hoffenheim za zje.. kuponów.. Klasyk.
1
Siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i startujemy z derbami Londynu! :D
0
Ja pierr.. kabaret..
0
Malaga czwarta porażka z rzędu, smutne jak taka uznana marka się stoczyła ;/
6
Mhm, podróż po nowy kupon xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Ładnie ukuł :D Aż mi się przypomniał wolniaczek jego w pucharze z Elche:
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
Sportowa niedziela się zapowiada :D
14:30 derby Londynu - Chelsea vs Arsenal
17:00 Man Utd vs Everton (Ronney)
20:45 Real Sociedad vs Real Madryt
21:00 PSG vs Lyon
5
Ty no to że leczy to wiem tylko pytanie dotyczy tego kiedy skończy leczyć ;D
1
Ktoś mi przypomni kiedy w końcu Rafinha będzie do dyspozycji trenera..?
17
Nie dygaj. Nie każdy mecz będzie łatwy i przyjemny. Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kurczę kusi niezmiernie postawić jutro na te Sociedad, zwłaszcza że kurs mega i mierdy osłabione :D
3
Niesamowicie się cieszę, że na wagę 3pkt strzelił to właśnie on :D
0
Oj, no nie byłbym taki pewien, zwłaszcza że jadą bez Marcelo, Kroos'a, Ronaldo, Kovacicia i może Asensio. Do tego Sociedad w formie i u siebie. Ja po cichu liczę na kolejną wpadkę :D
0
XD
27
Przecież to jest śmieszne że ten gość dalej jest porównywany przez co niektórych do Messiego.. xd
9
I taki Ronaldo ma w fifie 90 dryblingu XD
1
Ciężki ma początek ;/
12
Od zawsze miałem plakaty Paulinho nad łóżkiem :)
XD
8
Wymęczone ale jest, brawo! :D