Luźna guma, Leo wyjdzie dziś coś czuje zmotywowany jeszcze bardziej niż zawsze bo ostatnie dwa remisy w reprze wątpię że go zadowoliły, do tego derby :D
No muszę przyznać że przeglądając niedawno powołania na dzisiejsze derby lekko mówiąc się zdenerwowałem gdy zobaczyłem że Denis dzisiaj trybuny kosztem takiego Gomesa..
Oczywiście że tak.. Gość jest nie do podrobienia, magik. Musi zostać, żywa legenda tego klubu która da nam jeszcze wiele radości oglądając go z piłką przy nodze :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Teraz oglądam na żywo i to jest tragedia..
5
Oo gościu, dzięki bardzo, właśnie miałem zamiar bramki zobaczyć bo nie miałem jak meczu wczoraj obejrzeć ;)
4
Kur każdy stream padł..
2
Śmiem stwierdzić że jeśli Alba i Semedo to w tej chwili najlepsze boki obrony na świecie ;)
8
Paulinho aż się Ronnie przypomniał hah :D
4
Leooooooo!! Hattrick! :DD
4
Jaram się :DDD
1
Frekwencja na dzisiejszym meczu: 72.857 :D
0
Beka z Suareza :D
0
Nie znoszę gościa..
0
Mistrz kur XDD
1
Czasami się zastanawiam czy ten gość tak trolluje czy jest aż tak z*ebany XD
1
Ma ktoś stream'a do meczu bez opóźnienia? Bo kurde powiadomienie z bramką mi przychodzi na FlashScore minute wcześniej :P
1
Ivan co poszedł je*aniutki :D
0
Ten Suarez to gra na lewym skrzydle bo już nie ogarniam, Deulefeu cały czas na prawym xd
15
Co tam się odpierr w tym Eleven, parodia..
1
Luźna guma, Leo wyjdzie dziś coś czuje zmotywowany jeszcze bardziej niż zawsze bo ostatnie dwa remisy w reprze wątpię że go zadowoliły, do tego derby :D
0
Myślę jednak że będzie dawał z siebie wszystko bo za rok mundial ;)
0
Saaneee co dał :OO
0
Tymczasem Marcelo zamiast zejść do szatni, stoi na schodach i ogląda mecz, kary oczywiście nie będzie :)
0
hahahhahaahah
0
Za późno xd
0
Odpalam stream'a do meczu Realu z Levante, znając moje szczęście zaraz wpakują bramkę XD
2
No muszę przyznać że przeglądając niedawno powołania na dzisiejsze derby lekko mówiąc się zdenerwowałem gdy zobaczyłem że Denis dzisiaj trybuny kosztem takiego Gomesa..
1
Ma ktoś z was może jakieś fajne zdjęcie na tło pulpitu z Leo, Xavim i Iniestą? :D
23
Oczywiście że tak.. Gość jest nie do podrobienia, magik. Musi zostać, żywa legenda tego klubu która da nam jeszcze wiele radości oglądając go z piłką przy nodze :D
0
Uwielbiam ich, dla mnie najlepszy czasy kiedy grali razem w mojej przygodzie z kibicowaniem Barcelonie :D Wzory do naśladowania na boisku :D
42
Koniec okienka.
1
Ile bym dał żeby tych wszystkim ciapatych wypierr..