Gość powinien być brany pod uwagę tylko i wyłącznie w przypadku nie powodzenia któregoś z dwójki Dembele & Coutinho. Poza tym nie widzę dla niego u nas miejsca. Nie wyobrażam go sobie na lewym skrzydle.
Moje marzonko na ten ostatni miesiąc okienka transferowego.
Pozbywamy się szrotu, mowa tutaj o takich grajkach jak: Arda, Verma, Douglas, Marlon(wypożyczenie).
Ściagamy: Dembele, Coutinho, Seri, Inigo :D
1
Ten Di Maria jest cienki jak sik pająka.. :P
12
Gościu co to za porównanie wgl.. Oczywiście że Ronnie..
1
Te sztuczne zadowolone Neymara.. Osobiście boli mnie to że go już nie ma z nami, prędko się nie przyzwyczaję ;/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jak ktoś ma wolne blisko pół godzinki, polecam obejrzeć :D
0
Polecam, oby to był najnowszy nabytek :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Dzięki bardzo ;)
4
Kurczę szkoda mi tego Vermy bo gdyby nie te przeklęte kontuzje spokojnie mógłby być w top 10 ŚO na świecie ;/
0
XDDD
0
Gość powinien być brany pod uwagę tylko i wyłącznie w przypadku nie powodzenia któregoś z dwójki Dembele & Coutinho. Poza tym nie widzę dla niego u nas miejsca. Nie wyobrażam go sobie na lewym skrzydle.
0
Potwierdzam, dobry grajek. Jak nie Seri to on powinien być brany pod uwagę ;) Swoją drogą wie ktoś ile on ma lat?
4
Ktoś mi wytłumaczy o co chodzi z tą całą Marysią bo nie w temacie? :P
1
Moje marzonko na ten ostatni miesiąc okienka transferowego.
Pozbywamy się szrotu, mowa tutaj o takich grajkach jak: Arda, Verma, Douglas, Marlon(wypożyczenie).
Ściagamy: Dembele, Coutinho, Seri, Inigo :D
0
Również mam te 3 :D Do tego polecam"
Andres Iniesta "Artysta Futbolu"
Barca "Złota Dekada" Leszka Orłowskiego
Zlatan Ibrahimović "Ja Ibra" :D
1
https://www.instagram.com/p/BXYrpPEgAcJ/?taken-by=av22oficial
0
Koniec - AS Monaco 3:2 Toulouse FC. Kamil Glik strzelił decydującą bramkę ;)
0
Witamy na pokładzie :D
53
Dembele.
50
Coutinho zostanie piłkarzem Barcelony niezależnie od wszystkiego. Poprosił o niego Ernesto Valverde. Potwierdzenie niedługo. [@Jakub Kręcidło].
0
Mówcie co chcecie ale ten Mbappe to serio może być kocur, aczkolwiek cena z d*py za niego ;)
0
Żaden Dybala.. Tylko Dembele i Coutinho.
2
Gliiikkk 3:2 :DDDDDD
1
Falcao 2:2!
0
http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=9
Dla chętnych, link do meczu AS Monaco vs Toulouse FC ;)
1
Ten mecz był tylko i włącznie jako treningówka ;)
0
To musi być gol..
4
Moja reakcja po bramce Paco :D
0
Łoooo Pacooo :O