12

Udam że tego nie przeczytałem.

3

Ale męczy bułę ten jeden komentator bosz..

0

Kurrr

0

Karny, dziękuję.

0

Wiedziałem XD

0

Szefuncio to jest dzik.. Typy dwa razy więksi od niego a ten mam wrażenie że każdą główkę w powietrzu wygrywa XD

1

No wreszcie..

1

To niezła presja panowie, niezła.. Kur eksperci od siedmiu boleści.

4

Szkoda mi tego Messiego w sumie xd

0

Niezły ręcznik na bramce.

0

Brawooooooooooooooooooooo

0

Ajjjj

0

To prawda że Iwański ma komentować? Bo jak tak to niech ktoś da linka bo nie wytrzymam oglądając mecz i słuchając tego fanboya grzmota.

26

Niech mu gałę jeszcze zrobi

2

Znowu się sprawdza to że nazwiska nie grają.

1

Wejdzie Giroud i strzeli, typowo xd

2

Defensywna również.

0

Ej bo mam rozkmine od dłuższego czasu. Czemu bramkarz Realu Sociedad Rulli nie jest powoływany do repry? Jakaś spina z zawodnikami? Trenerzy się zmieniali i żaden go nie powoływał. Uważam go za dobrego bramkarza, spokojnie mógłby dzisiaj grać kosztem Caballero..

0

Thiago, Frankie de Jong, Lenglet. Wypożyczyć Mine, sprzedać Gomesa, Marlona, Rafe i więcej mi nie potrzeba.

1

Mimo tego co odpier bardzo bym chciał żeby wrócił, gość jest za Leo najlepszym piłkarzem na świecie, najlepsze lata gry jeszcze przed nim. Do tego tęsknie za jego dryblingami, bramkami, asystami i sztuczkami z piłką. Mimo wszystko najbardziej za MSN. Nie chce mi się wierzyć że wróci kiedykolwiek już ale kto wie, może sam się wykupi :v

0

5min. meczu a już mecz lepszy niż poprzedni xd

3

Niezły dzban XD

1

Aj doobrze ale szkoda że nie Godin :D

0

Brak słów hah

3

Suarez nawet się nie pchaj do tego wolnego..

4

Bez jaj, dobrze ktoś pisał. Ten Bentancour to jest bliźniak Gomesa chyba. Identyko, uciężliwe bieganie, spowolnione podania do najbliższego itd.. :v

0

Ktoś mi wytłumaczy czemu dalej na ławce siedzi Torreira?

0

Mam nadzieje że technicy z Maroka odwzajemnią mi te 90min. xd

1

XD

2

Suarez zejdź człowieku, wstydu oszczędź.. xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?