5

Gwarantuję ci że gdyby zrobił to ktoś z Barcelony, pie*dolili by o tym do końca Mundialu, a nawet i dłużej.

1

Pamiętaj że sprawdzać ten var będą hiszpańscy sędziowie..

0

Hahahahahahahah to jest kabaret jak uj XD

3

Hahahahahah ja pierdole jaki kabaret.. XDDDDDDDD

0

Hahhahaha jprd..

0

O żesz kur

0

No i uj, no i cześć.

13

Ja pier, dalej nie mogą pojąć jakim cudem Isco nie gra u nas.. Ten gość jest po prostu stworzony pod Barcelonę, to samo Thiago, mam nadzieję że wróci już w tym okienku.

0

Sędzia buhahahahah

1

Barca jak za Guardioli :D

0

Zaraz ci wyjadą z Eriksenem, który jest nam tak samo potrzebny jak i Pjanić..

0

Kurde tak blisko mnie Hiszpanie grają a ja biletów nie ogarnąłem.. ;/

1

Czeryszew się widzę nie zatrzymuje z bramkami :v

3

Dobra co prawda on zawsze pier głupoty, ale teraz to je*nął niczym łysy grzywką o kant kuli xd

18

Życzę sobie jak i wam, aby zacząć ten tydzień przyjemnie, czyli jutro wszyscy jesteśmy kibicami Iranu! Liczę że sprawią niespodziankę i wygrają z Portugalią jakimś cudem, stać ich na to :D Dobranoc!

1

Co nie zmienia faktu, że w ostatnich dwóch programach u Pola powiedział samą prawdę jak jest.

1

Thiago do uja, Thiago a nie jakieś wynalazki..

3

Przynajmniej teraz z całego serca i czystym sumieniem mogę kibicować Argentynie żeby chociaż im się jakoś udało :D

1

Ma ktoś mema z Marciniakiem przy sprawdzaniu var'u i tekstem typu "to trzeba na spokojnie" czy coś takiego? Dzisiaj ktoś wstawiał XD

5

"Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej" :)

5

Polecam zaraz live'a na yt - WeszłoTV - będzie śmiechowo XD

2

Po co ten Glik? Żeby go jeszcze połamali na koniec meczu? XD

0

HHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

0

DO DOMUUUUUU

44

Że kto aspiruje po ZP? Robercik? BUHAHAHAHAH

2

Położył Robercika na kolanko XD

0

Spójrz na overall Ronaldo i Messiego, wtedy zrozumiem czym jest fifa ;)

1

ŁOOO piłkę w końcu skleił..

1

Oni chociaż potrafią wymienić 5 podań xd

0

Spokojnie, zaraz spuchną :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?