Ja pier, dalej nie mogą pojąć jakim cudem Isco nie gra u nas.. Ten gość jest po prostu stworzony pod Barcelonę, to samo Thiago, mam nadzieję że wróci już w tym okienku.
Życzę sobie jak i wam, aby zacząć ten tydzień przyjemnie, czyli jutro wszyscy jesteśmy kibicami Iranu! Liczę że sprawią niespodziankę i wygrają z Portugalią jakimś cudem, stać ich na to :D Dobranoc!
5
Gwarantuję ci że gdyby zrobił to ktoś z Barcelony, pie*dolili by o tym do końca Mundialu, a nawet i dłużej.
1
Pamiętaj że sprawdzać ten var będą hiszpańscy sędziowie..
0
Hahahahahahahah to jest kabaret jak uj XD
3
Hahahahahah ja pierdole jaki kabaret.. XDDDDDDDD
0
Hahhahaha jprd..
0
O żesz kur
0
No i uj, no i cześć.
13
Ja pier, dalej nie mogą pojąć jakim cudem Isco nie gra u nas.. Ten gość jest po prostu stworzony pod Barcelonę, to samo Thiago, mam nadzieję że wróci już w tym okienku.
0
Sędzia buhahahahah
1
Barca jak za Guardioli :D
0
Zaraz ci wyjadą z Eriksenem, który jest nam tak samo potrzebny jak i Pjanić..
0
Kurde tak blisko mnie Hiszpanie grają a ja biletów nie ogarnąłem.. ;/
1
Czeryszew się widzę nie zatrzymuje z bramkami :v
3
Dobra co prawda on zawsze pier głupoty, ale teraz to je*nął niczym łysy grzywką o kant kuli xd
18
Życzę sobie jak i wam, aby zacząć ten tydzień przyjemnie, czyli jutro wszyscy jesteśmy kibicami Iranu! Liczę że sprawią niespodziankę i wygrają z Portugalią jakimś cudem, stać ich na to :D Dobranoc!
1
Co nie zmienia faktu, że w ostatnich dwóch programach u Pola powiedział samą prawdę jak jest.
1
Thiago do uja, Thiago a nie jakieś wynalazki..
3
Przynajmniej teraz z całego serca i czystym sumieniem mogę kibicować Argentynie żeby chociaż im się jakoś udało :D
1
Ma ktoś mema z Marciniakiem przy sprawdzaniu var'u i tekstem typu "to trzeba na spokojnie" czy coś takiego? Dzisiaj ktoś wstawiał XD
5
"Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej" :)
5
Polecam zaraz live'a na yt - WeszłoTV - będzie śmiechowo XD
2
Po co ten Glik? Żeby go jeszcze połamali na koniec meczu? XD
0
HHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
0
DO DOMUUUUUU
44
Że kto aspiruje po ZP? Robercik? BUHAHAHAHAH
2
Położył Robercika na kolanko XD
0
Spójrz na overall Ronaldo i Messiego, wtedy zrozumiem czym jest fifa ;)
1
ŁOOO piłkę w końcu skleił..
1
Oni chociaż potrafią wymienić 5 podań xd
0
Spokojnie, zaraz spuchną :)