Moim zdaniem idiota. Odszedł z ekipy która na papierze wygląda jak narazie świetnie na następny sezon, a to nie koniec okienka. Do tego w Betisie miałby pierwszy skład, a w Atleti będzie grzał ławę bo Oblaka nie wygryzie.
Swoją drogą niezły "madridista", łączyli go z Barcą, a teraz przeszedł do największego rywala Realu obok nas :D
Człowiek wchodzi po tygodniowym banie, czyta o rzekomych negocjacjach Barcy z Chelsea w sprawie sprowadzenia Wiliana i zastanawia się czy nie lepiej byłoby gdyby ban trwał do końca okienka.. :v Proponuje jeszcze Robbena skoro idą aż tak w młodość.
Szefuncio do zmiany, z całym szacunkiem dla niego. Niestety jest cienki jak barszcz od początku wyjazdu do Chin, do tego żółta przez którą boi się grać w defensywie.
Mam nadzieje, że pojedzie w presezonie z pierwszą drużyną do Stanów i w nadchodzącym sezonie będzie dostawał szanse gry w meczach ze słabszymi rywalami albo o nic. Liczę że zastąpi Suareza w najbliższej przyszłości :D
13
Jprd.. Idź człowieku do tego Realu, pasujesz tam jak ulał w zastępstwo za Grzmota.
0
Real uczy i wymaga.
1
Daj "poszpanować" dla gościa jaki to on ekspercik nie jest ;)
4
XD
1
Dawać tego Hazarda do nas xd
2
Lukaku zdecydowanie na ten moment najlepsza "9" na świecie.
0
Ten Lukaku jest kur niemożliwy.
0
Oni co mecz zmieniają..
10
Czy tylko ja mam kompletnie wyj.. wywalone w ten transfer Grzmota? :v
Najgorsze jest to że spam niemiłosierny na jego temat na La Rambli..
16
Spoko, skończy jak Ceballos :)
7
Bo to są dzbany, ja czasami sobie myślę czy oni tak poważnie to robią..
5
Faktycznie, za dużo Bayern chce za Thiago..
Ile oni tam chcieli za niego? 60/70 baniek? Lepiej kupić Wiliana, brawo.
0
O kim?
22
Brać tego Gomesa jak najszybciej.. Nie mam zamiaru go oglądać w następnym sezonie.
0
Moim zdaniem idiota. Odszedł z ekipy która na papierze wygląda jak narazie świetnie na następny sezon, a to nie koniec okienka. Do tego w Betisie miałby pierwszy skład, a w Atleti będzie grzał ławę bo Oblaka nie wygryzie.
Swoją drogą niezły "madridista", łączyli go z Barcą, a teraz przeszedł do największego rywala Realu obok nas :D
5
Człowiek wchodzi po tygodniowym banie, czyta o rzekomych negocjacjach Barcy z Chelsea w sprawie sprowadzenia Wiliana i zastanawia się czy nie lepiej byłoby gdyby ban trwał do końca okienka.. :v Proponuje jeszcze Robbena skoro idą aż tak w młodość.
1
Co za mameje.. Niech lepiej strzelą na 3:1 bo stracą coś bankowo.
2
I to był stary dobry Di Maria! :D
4
Szefuncio do zmiany, z całym szacunkiem dla niego. Niestety jest cienki jak barszcz od początku wyjazdu do Chin, do tego żółta przez którą boi się grać w defensywie.
2
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
6
TOĆ TO JEST WOLNY NIE KARNY KURW GDZIE VAR?!
0
Ja pier... Mbappe :O
2
Mam nadzieje, że pojedzie w presezonie z pierwszą drużyną do Stanów i w nadchodzącym sezonie będzie dostawał szanse gry w meczach ze słabszymi rywalami albo o nic. Liczę że zastąpi Suareza w najbliższej przyszłości :D
4
Szpaku komentuje :D Może znowu na boisku Maradone ujrzy :D
Vamos LEO!
0
Prowadzący to od razu widać że biały rycerz bo słychać po gadce.
5
Abramowić.
1
Zaczyna się, jeden dobry mecz z cienką jak sik pająka drużyną i gość zaraz będzie warty około 100 baniek i łączyć go będą z największymi klubami..
0
Uwielbiam gościa jeszcze bardziej :D
0
Ktoś pisał całą rozpiskę wczoraj bodajże, poszukaj.
2
Podsyłam filmik z próbką umiejętności naszego nowego nabytku :D