13

Jprd.. Idź człowieku do tego Realu, pasujesz tam jak ulał w zastępstwo za Grzmota.

0

Real uczy i wymaga.

1

Daj "poszpanować" dla gościa jaki to on ekspercik nie jest ;)

4

XD

1

Dawać tego Hazarda do nas xd

2

Lukaku zdecydowanie na ten moment najlepsza "9" na świecie.

0

Ten Lukaku jest kur niemożliwy.

0

Oni co mecz zmieniają..

10

Czy tylko ja mam kompletnie wyj.. wywalone w ten transfer Grzmota? :v
Najgorsze jest to że spam niemiłosierny na jego temat na La Rambli..

16

Spoko, skończy jak Ceballos :)

7

Bo to są dzbany, ja czasami sobie myślę czy oni tak poważnie to robią..

5

Faktycznie, za dużo Bayern chce za Thiago..
Ile oni tam chcieli za niego? 60/70 baniek? Lepiej kupić Wiliana, brawo.

0

O kim?

22

Brać tego Gomesa jak najszybciej.. Nie mam zamiaru go oglądać w następnym sezonie.

0

Moim zdaniem idiota. Odszedł z ekipy która na papierze wygląda jak narazie świetnie na następny sezon, a to nie koniec okienka. Do tego w Betisie miałby pierwszy skład, a w Atleti będzie grzał ławę bo Oblaka nie wygryzie.

Swoją drogą niezły "madridista", łączyli go z Barcą, a teraz przeszedł do największego rywala Realu obok nas :D

5

Człowiek wchodzi po tygodniowym banie, czyta o rzekomych negocjacjach Barcy z Chelsea w sprawie sprowadzenia Wiliana i zastanawia się czy nie lepiej byłoby gdyby ban trwał do końca okienka.. :v Proponuje jeszcze Robbena skoro idą aż tak w młodość.

1

Co za mameje.. Niech lepiej strzelą na 3:1 bo stracą coś bankowo.

2

I to był stary dobry Di Maria! :D

4

Szefuncio do zmiany, z całym szacunkiem dla niego. Niestety jest cienki jak barszcz od początku wyjazdu do Chin, do tego żółta przez którą boi się grać w defensywie.

2

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

6

TOĆ TO JEST WOLNY NIE KARNY KURW GDZIE VAR?!

0

Ja pier... Mbappe :O

2

Mam nadzieje, że pojedzie w presezonie z pierwszą drużyną do Stanów i w nadchodzącym sezonie będzie dostawał szanse gry w meczach ze słabszymi rywalami albo o nic. Liczę że zastąpi Suareza w najbliższej przyszłości :D

4

Szpaku komentuje :D Może znowu na boisku Maradone ujrzy :D
Vamos LEO!

0

Prowadzący to od razu widać że biały rycerz bo słychać po gadce.

5

Abramowić.

1

Zaczyna się, jeden dobry mecz z cienką jak sik pająka drużyną i gość zaraz będzie warty około 100 baniek i łączyć go będą z największymi klubami..

0

Uwielbiam gościa jeszcze bardziej :D

0

Ktoś pisał całą rozpiskę wczoraj bodajże, poszukaj.

2



Podsyłam filmik z próbką umiejętności naszego nowego nabytku :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?