Osobiście jestem jak najbardziej za transferem Pogby do nas.
Z innej beczki tak sobie teraz czytam że "podobno" trener będzie chciał powoli stawiać od następnego sezonu na wychowanków. Myślę że powinni dostawać szanse gry w PK, nawet kosztem odpadnięcia. Nie oszukujmy się wygraliśmy go już 4 razy z rzędu, a w następnym sezonie priorytetem powinna być Liga i LM. Szanse powinni dostawać tacy gracze jak Alena, Denis Suarez, Samper, Cuenca, Arthur, Cillessen(wiadomo), Verma/Mina, Cucarella, Paco itd.
Jak ktoś ma jakąś kozak tapetę na pulpit związaną z Barceloną to bardzo bym prosił :D Może być stadion/zawodnicy/herb ważne żeby było w dobrej ostrości :D
Na gościa spoglądam od dłuższego czasu i naprawdę jak mało kogo chciałbym żeby nasi go sprowadzili jak najszybciej się da w tym okienku. Najlepiej przed wyjazdem do USA bo chłop ogarnia jak mało kto, normalnie jest stworzony do gry u nas.
Ej pytam poważnie teraz XD
Ten Iwan to serio taki menel bo oglądam kolejny Stan Mundialu teraz i nie wiem już czy on wali przed programem czy ma taki styl mowy hahah
2
Pogba.
10
Osobiście jestem jak najbardziej za transferem Pogby do nas.
Z innej beczki tak sobie teraz czytam że "podobno" trener będzie chciał powoli stawiać od następnego sezonu na wychowanków. Myślę że powinni dostawać szanse gry w PK, nawet kosztem odpadnięcia. Nie oszukujmy się wygraliśmy go już 4 razy z rzędu, a w następnym sezonie priorytetem powinna być Liga i LM. Szanse powinni dostawać tacy gracze jak Alena, Denis Suarez, Samper, Cuenca, Arthur, Cillessen(wiadomo), Verma/Mina, Cucarella, Paco itd.
3
Hahahhahaha
0
Pi robokop..
Talisca, Paulinho, Mario Suarez.. Goście którzy graliby w bardzo dobrych klubach europejskich..
0
Jak ktoś ma jakąś kozak tapetę na pulpit związaną z Barceloną to bardzo bym prosił :D Może być stadion/zawodnicy/herb ważne żeby było w dobrej ostrości :D
0
Rozumiem transfer definitywny, a nie żadne wypożyczenie? xd
Z tymi asami i nas w zarządzie nic mnie już nie zdziwi
1
Polecam stronkę Bodyhouse ;) Systematycznie biorę z Evolite, nie narzekam ;)
50
To już leć wybierać trumnę.
8
Najgorsze jest to że w klubie nie powinno być właśnie ani Bartka, ani Segury..
0
Z dala od PSG.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jest jeszcze Rodrygo czy jak on tam, który zagrał kilka meczy w seniorskiej piłce :v
44
Po co w ogóle zaczynacie pisać na temat tego dzbana, gość nie jest w żadnym stopniu warty uwagi. Koleś ma swój świat..
6
Aj siedzi bicuś :D
3
Może by tak ankietę zmienić? :v
27
Rakitić w miejsce Pogby.
0
To żart jakiś? Ochroniarze ich normalnie wpuścili, a potem za nimi biegli xd
1
Na gościa spoglądam od dłuższego czasu i naprawdę jak mało kogo chciałbym żeby nasi go sprowadzili jak najszybciej się da w tym okienku. Najlepiej przed wyjazdem do USA bo chłop ogarnia jak mało kto, normalnie jest stworzony do gry u nas.
6
Gość w moim wieku wali bramkę w finale MŚ i do tego zgarnia mistrza.. Ah, zostaje łupanie bramek w wojewódzkiej.. :v
11
To niezłe MŚ jak zdjęcie Iniesty jest z ME ;v
5
To co? Maradona powrót? :)
I tak zapewne zatrudnią jakiegoś kolejnego dzbana..
0
Ej pytam poważnie teraz XD
Ten Iwan to serio taki menel bo oglądam kolejny Stan Mundialu teraz i nie wiem już czy on wali przed programem czy ma taki styl mowy hahah
0
Tam wszyscy niezłe świrusy xd
1
XDDD
0
Żiru junior.
0
W moim wieku..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Oj już nie chce widzieć co Władek zrobi z tymi co wbiegli xd
0
HAHAHHAHAHAHAHA
0
Lanziniego bym dodał ;)