2

Pogba.

10

Osobiście jestem jak najbardziej za transferem Pogby do nas.

Z innej beczki tak sobie teraz czytam że "podobno" trener będzie chciał powoli stawiać od następnego sezonu na wychowanków. Myślę że powinni dostawać szanse gry w PK, nawet kosztem odpadnięcia. Nie oszukujmy się wygraliśmy go już 4 razy z rzędu, a w następnym sezonie priorytetem powinna być Liga i LM. Szanse powinni dostawać tacy gracze jak Alena, Denis Suarez, Samper, Cuenca, Arthur, Cillessen(wiadomo), Verma/Mina, Cucarella, Paco itd.

3

Hahahhahaha

0

Pi robokop..

Talisca, Paulinho, Mario Suarez.. Goście którzy graliby w bardzo dobrych klubach europejskich..

0

Jak ktoś ma jakąś kozak tapetę na pulpit związaną z Barceloną to bardzo bym prosił :D Może być stadion/zawodnicy/herb ważne żeby było w dobrej ostrości :D

0

Rozumiem transfer definitywny, a nie żadne wypożyczenie? xd
Z tymi asami i nas w zarządzie nic mnie już nie zdziwi

1

Polecam stronkę Bodyhouse ;) Systematycznie biorę z Evolite, nie narzekam ;)

50

To już leć wybierać trumnę.

8

Najgorsze jest to że w klubie nie powinno być właśnie ani Bartka, ani Segury..

0

Z dala od PSG.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jest jeszcze Rodrygo czy jak on tam, który zagrał kilka meczy w seniorskiej piłce :v

44

Po co w ogóle zaczynacie pisać na temat tego dzbana, gość nie jest w żadnym stopniu warty uwagi. Koleś ma swój świat..

6

Aj siedzi bicuś :D

3

Może by tak ankietę zmienić? :v

27

Rakitić w miejsce Pogby.

0

To żart jakiś? Ochroniarze ich normalnie wpuścili, a potem za nimi biegli xd

1

Na gościa spoglądam od dłuższego czasu i naprawdę jak mało kogo chciałbym żeby nasi go sprowadzili jak najszybciej się da w tym okienku. Najlepiej przed wyjazdem do USA bo chłop ogarnia jak mało kto, normalnie jest stworzony do gry u nas.

6

Gość w moim wieku wali bramkę w finale MŚ i do tego zgarnia mistrza.. Ah, zostaje łupanie bramek w wojewódzkiej.. :v

11

To niezłe MŚ jak zdjęcie Iniesty jest z ME ;v

5

To co? Maradona powrót? :)
I tak zapewne zatrudnią jakiegoś kolejnego dzbana..

0

Ej pytam poważnie teraz XD
Ten Iwan to serio taki menel bo oglądam kolejny Stan Mundialu teraz i nie wiem już czy on wali przed programem czy ma taki styl mowy hahah

0

Tam wszyscy niezłe świrusy xd

1

XDDD

0

Żiru junior.

0

W moim wieku..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Oj już nie chce widzieć co Władek zrobi z tymi co wbiegli xd

0

HAHAHHAHAHAHAHA

0

Lanziniego bym dodał ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?