2

O Parejo nie zapomnij XD

0

To ilu oni mają zamiar jeszcze typa do środka pola kupić?!

4

Kur Arturo Vidal?! Boże widzisz i nie grzmisz.. Czemu ma służyć ten transfer?! Typ 31 lat.. Może zawodnicy im się pop.. Thiago, a nie Vidal.



To niezły transfer z "top'u" do środka pola.. Sprzedali o dwie klasy lepszego Paulinho za 40 baniek czy jakoś tyle żeby kupić cienkiego jak sik pająka Vidala za 30, który nie mieście się w składzie Bayernu. Brawa!

10

Ależ mnie śmieszy jak biali robią specjalnie uj wie kogo z tego Viniciusa.. :D

1

Denisa to bym w Betisie widział osobiście :D A jak nie to ktoś z tych drużyn: Villarreal, Valencia, Sevilla.

4

Bosz błagam niech ten West Ham weźmie tego Gomesa.. Jeszcze Mina i Marlon i ideolo. Vidal podobno praktycznie już w Sevilli :D

1

Segura dzban.

0

Frankie de Jong w pierwszej 11 na mecz z Sturm Graz w kwalifikacjach do LM:

Onana
Tagliafico - Frankie - de Ligt - Mazraoui
Eiting - Schone - Tadić
Ziyech - Huntelaar - Neres

0

Teoretycznie powinno xd

1



Polecam to, piękna sprawa :)

4

Już mogli dać to całe 10 baniek, a nie jakieś śmieszne zmienne.. ;v
Niech odchodzi jak najszybciej, to samo Gomes, Marlon, Samper i zapewne Mina.

23

Kto miał ciarki jak syreny zawyły w mieście? :D

0

4

Dobranoc.

0

Ostygnij..

0

Oj będziemy mieć pociechę z Athura i Lenglet'a.. Szczególnie ten pierwszy.

4

#RafinhaMusiZostać !

0

5min. meczu, a ja już podjarany tym jak grają :D Zupełnie inny mecz, inny poziom niż to co oglądałem przed chwilą. Piłeczka chodzi od nogi do nogi, wszystko na pełnej szybkości, coś pięknego :D

1

Jak Aleix dostanie kontuzji i przez to nie odejdzie do Sevilli to padnę..

0

Nocka normalnie, Narcos katowany zaraz będzie do 4:00 ;v

0

Jakie to są dzbany jprd.. XD

0

Komedyjka niezła :v

0

Oglądał ktoś może 13 powodów albo El Chapo? Godne polecenia?

0

Kazek :D

0

Ewentualcie Celtic.

3

Cóż za niespodzianka.

4

Jeszcze mi powiedz że cię ta informacja zaskoczyła i nie wiedziałeś o tym.. xd

0

Daj spokój.. Człowiek pójdzie wziąć prysznic i za 5min. znowu cały spocony.. Okna w całej chacie pootwierane i nic nie wieje xd

36

Ci to już w ogóle widzę że krajowe rozgrywki im wystarczają..

42

Zaczyna się.. Ludzie to tylko opaska.. I tak będzie motywować Pique tak samo jak za Iniesty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?