Kur Arturo Vidal?! Boże widzisz i nie grzmisz.. Czemu ma służyć ten transfer?! Typ 31 lat.. Może zawodnicy im się pop.. Thiago, a nie Vidal.
To niezły transfer z "top'u" do środka pola.. Sprzedali o dwie klasy lepszego Paulinho za 40 baniek czy jakoś tyle żeby kupić cienkiego jak sik pająka Vidala za 30, który nie mieście się w składzie Bayernu. Brawa!
5min. meczu, a ja już podjarany tym jak grają :D Zupełnie inny mecz, inny poziom niż to co oglądałem przed chwilą. Piłeczka chodzi od nogi do nogi, wszystko na pełnej szybkości, coś pięknego :D
2
O Parejo nie zapomnij XD
0
To ilu oni mają zamiar jeszcze typa do środka pola kupić?!
4
Kur Arturo Vidal?! Boże widzisz i nie grzmisz.. Czemu ma służyć ten transfer?! Typ 31 lat.. Może zawodnicy im się pop.. Thiago, a nie Vidal.
To niezły transfer z "top'u" do środka pola.. Sprzedali o dwie klasy lepszego Paulinho za 40 baniek czy jakoś tyle żeby kupić cienkiego jak sik pająka Vidala za 30, który nie mieście się w składzie Bayernu. Brawa!
10
Ależ mnie śmieszy jak biali robią specjalnie uj wie kogo z tego Viniciusa.. :D
1
Denisa to bym w Betisie widział osobiście :D A jak nie to ktoś z tych drużyn: Villarreal, Valencia, Sevilla.
4
Bosz błagam niech ten West Ham weźmie tego Gomesa.. Jeszcze Mina i Marlon i ideolo. Vidal podobno praktycznie już w Sevilli :D
1
Segura dzban.
0
Frankie de Jong w pierwszej 11 na mecz z Sturm Graz w kwalifikacjach do LM:
Onana
Tagliafico - Frankie - de Ligt - Mazraoui
Eiting - Schone - Tadić
Ziyech - Huntelaar - Neres
0
Teoretycznie powinno xd
1
Polecam to, piękna sprawa :)
4
Już mogli dać to całe 10 baniek, a nie jakieś śmieszne zmienne.. ;v
Niech odchodzi jak najszybciej, to samo Gomes, Marlon, Samper i zapewne Mina.
23
Kto miał ciarki jak syreny zawyły w mieście? :D
0
https://fili.cc/serial/narcos/43
4
Dobranoc.
0
Ostygnij..
0
Oj będziemy mieć pociechę z Athura i Lenglet'a.. Szczególnie ten pierwszy.
4
#RafinhaMusiZostać !
0
5min. meczu, a ja już podjarany tym jak grają :D Zupełnie inny mecz, inny poziom niż to co oglądałem przed chwilą. Piłeczka chodzi od nogi do nogi, wszystko na pełnej szybkości, coś pięknego :D
1
Jak Aleix dostanie kontuzji i przez to nie odejdzie do Sevilli to padnę..
0
Nocka normalnie, Narcos katowany zaraz będzie do 4:00 ;v
0
Jakie to są dzbany jprd.. XD
0
Komedyjka niezła :v
0
Oglądał ktoś może 13 powodów albo El Chapo? Godne polecenia?
0
Kazek :D
0
Ewentualcie Celtic.
3
Cóż za niespodzianka.
4
Jeszcze mi powiedz że cię ta informacja zaskoczyła i nie wiedziałeś o tym.. xd
0
Daj spokój.. Człowiek pójdzie wziąć prysznic i za 5min. znowu cały spocony.. Okna w całej chacie pootwierane i nic nie wieje xd
36
Ci to już w ogóle widzę że krajowe rozgrywki im wystarczają..
42
Zaczyna się.. Ludzie to tylko opaska.. I tak będzie motywować Pique tak samo jak za Iniesty.