Co jak co, ale bramkarzy to my umiemy kupować. Śmiem stwierdzić, że jak wyżej wymieniona dwójka poszła za taki hajs to Jasper powinien być jak coś sprzedany za podobną kwotę, a za MATS'a powinni proponować od 150 baniek w górę.
Tu nie ma co pisać, sprawa jest prosta. Bereszyński. W dodatku w obwodzie są Kędziora i Gumny, szczególnie ten drugi wierzę że zrobi karierę podobną do Piszczka.
Może i jest pompowany przez wszystkich młody, ale jak on z młodego rocznika w najbliższym czasie nie będzie dostawał szans i nie zrobi u nas kariery to niestety ale będziemy czekać kolejne długie lata.
Ivan Rakitić lub Dembele w pakiecie za Pogbe?
Udam że tego nie przeczytałem. Gość i tak w tym okienku nie przyjdzie. Niech nasi się skupią głównie na sprzedaży takich magików jak Gomes, Marlon, Mina, Samper, Paco/Munir. Mi to w zupełności wystarczy i można zamykać okienko.
0
Taktyk.
23
Pogra, pogra zobaczysz. Gość jest moim zdaniem stworzony pod Premier League. W La Liga trzeba coś więcej niż gra głową.
1
Ja tylko czekam że przed północą zobaczę oficjalki:
Andre Gomes w West Ham'ie i Mina w Evertonie/MU/Lyon'ie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
XDDDDDDDDDDDDDDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
Dembele został zapytany na Twitchu (pośrednio) czy zostaje. Odpowiedział, że tak.
@neurophate
4
Nie wiem czy było, ale nasz wychowanek Adama Traore będzie grał w nadchodzącym sezonie w beniaminku Wolverhampton.
0
To się dzieje ;o
0
Ander Herrera MU.
0
Lotka w sumie.
10
Lepsza symulka Koncentrao przed strzałem, jeszcze sam sobie buta zdjął żeby realniej wyglądało że był faulowany.. Niezły dzban XD
0
Angulo :v
0
Podobno MU dogadało się z Alderwieldem czy uj wie jak się tam nazywa xd
2
Toć napisałem że jest mniej więcej tyle wart w porównaniu do tej dwójki. Nie mówię że na sprzedaż..
42
Claudio Bravo - 12 baniek
MATS - 12 baniek
Cillessen - 13 baniek
...
Alisson - 60 baniek
Kepa - 80 baniek
Co jak co, ale bramkarzy to my umiemy kupować. Śmiem stwierdzić, że jak wyżej wymieniona dwójka poszła za taki hajs to Jasper powinien być jak coś sprzedany za podobną kwotę, a za MATS'a powinni proponować od 150 baniek w górę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A śmiem stwierdzić że wskoczy, oglądałem go w akcji dosyć często i gość ma takie warunki jak mało kto z młodego pokolenia bramkarzy.
0
Bilbao bez dyskusji. Aczkolwiek lubię jeszcze Villarreal.
1
Beka.
60
Nie zamienił się koszulkami z Leo i Luisem bo ich nie było :v
0
Jak dla mnie oznacza że odchodzi i bardzo się z tego powodu cieszę.
0
Tu nie ma co pisać, sprawa jest prosta. Bereszyński. W dodatku w obwodzie są Kędziora i Gumny, szczególnie ten drugi wierzę że zrobi karierę podobną do Piszczka.
0
Może i jest pompowany przez wszystkich młody, ale jak on z młodego rocznika w najbliższym czasie nie będzie dostawał szans i nie zrobi u nas kariery to niestety ale będziemy czekać kolejne długie lata.
18
Ivan Rakitić lub Dembele w pakiecie za Pogbe?
Udam że tego nie przeczytałem. Gość i tak w tym okienku nie przyjdzie. Niech nasi się skupią głównie na sprzedaży takich magików jak Gomes, Marlon, Mina, Samper, Paco/Munir. Mi to w zupełności wystarczy i można zamykać okienko.
0
Powodzonka że tam przejdzie.
2
Czyli nie ma co czekać i sprzedawać za te 20 baniek bo nie wierzę, że Pogba w tym okienku przyjdzie.
0
Wiadomo coś z tym Gomesem i West Ham'em? Bo widzę klasycznie dwie plotki i cisza, a gość dalej w klubie.
1
Proszę nie dodawajcie postów tutaj na temat tego dzbana i innych magików z RM.pl..
14
Na LM czekam bardziej niż na Mundial.. Dla mnie rozgrywki z najlepszym klimatem, nie do podrobienia.