1

Segura to niech pakuje tam walize.

3

Przecież jakby Abidal sprzedał Gomesa, Sampera, Mine, Munira/Paco, Marlona i sprowadził Pogbe to ja będę w siódmym niebie.. :v

0

Conor vs Khabib pięknie :))

0

Muszę powiedzieć że Abidal zrobił robotę w tym okienku, a zrobi jeszcze większą jak pozbędzie się jeszcze takich graczy jak Gomes, Marlon, Samper, Mina, Munir/Paco - wolałbym tego pierwszego żeby odszedł i Denis bo najzwyczajniej nie ma już tutaj dla niego miejsca.

0

Nie dygaj, Gomes, Samper raczej odejdą (też mi ciężko w to uwierzyć, ale mam nadzieję) i zapewne ktoś z dwójki Denis/Rafinha. Osobiście wolałbym żeby odszedł ten pierwszy.

1

Osobiście tego całego Wague widziałem pierwszy raz w akcji na Mundialu w Rosji, mam nadzieję że gość ogarnia.

16

No dalej Real, kupcie kogoś bo ten sezon nie będzie miał sensu ;v

0

Jeszcze będzie tak że Erni będzie stawiał go czasami na skrzydle XDD

0

Nic innego ciekawego nie ma, a wolę te mecze niż tą śmieszną naszą 1 ligę albo ekstraklasę xd

4

Polecam transfermarkt

0

Dynamo Moskwa vs Rubin Kazań
Dynamo Kyiv vs Szachtar

Jakieś ciekawe typu na te mecze?

0

Dziwie się że Barca się jeszcze nie zainteresowała takim gościem jak Houssem Aouar z Ol. Lyon.

51

Główkę też od razu niech zbadają żeby numerów nie wywijał.

1

Spokojnie, jeszcze masz miesiąc praktycznie ;v

2

Jak tak teraz spojrzałem na tę cenę to idę o zakład że kogoś konkretnego jeszcze kupią.

6

20 baniek?! Kur to ja sam po niego pojadę.. xd

1

Higuain to widzę że każdy wielki klub z Włoch musi zaliczyć, nie zdziwiłbym się gdyby za rok/dwa skończył w Interze ;v

1

Eh Thiago.. ;/

0

Defensywnym i bardziej pod Casemiro xd

1

Bo tak to powinno właśnie wyglądać.. :v

2



Polecam 1:22 - Vidal w defensywie :v

43

Jednym z plusów za które lubię Vidala jest to że nie pier się w tańcu i kasuje jak leci XD

3

Wejdźcie sobie w komentarze pod zdjęciami Arturo na insta, niezła beka XD
Kibice Interu już pewnie czekają na niego nie lotnisku :vvv

1

Ktoś wie w jakiej cenie miałby przyjść Arturo Vidal? Ktoś tam coś pisał że 30 baniek, to prawda? Bo jak tak to zmieniam zdanie i aż taką tragedią to nie będzie, tylko żeby mu wynagrodzenia z kosmosu nie dali..

14

Ale to będzie rzeź w klasyku coś czuje XD Vidal, Casemiro, Ramos :v

11

Idę o zakład się Vidal coś odpier w jakimś meczu i Tebaz mu wlepi taką karę że bajeczka XD

0

To już niech wezmą w pakiecie tego Thiago skoro Bayern i tak z chęcią by go oddał nosz kur.. de

1

Nie wierzę póki nie zobaczę oficjalki jak odejdą, szczególnie Gomes który doznał ostatnio kontuzji.

8

Oni muszą coś odpier w każde okienko bo nie wytrzymają, Cruyff to się w grobie przewraca.. Segura to niech wyp jak najszybciej z tego klubu bo to jest już aż śmieszne i zarazem przykre.

1

Znając Valverde nie zdziwiłbym się gdyby na LS grał Coutinho, a wtedy nasz środek pola wygląda na ten moment następująco:

Busquets, Rakitić, Sergi Roberto, Arthur, Rafinha, Gomes, Denis Suarez, Arturo Vidal, Samper, Alena, Oriol - No kur, Europo bój się.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?