Opłaca się zamawiać teraz pakiecik na stronie c+, w który wchodzą właśnie Canal+Sport, Canal+Sport2, nSport+ i wszystkie trzy kanały Eleven za 80zł czy lepiej poczekać aż się zacznie LM?
Pytanie do osób siedzących przy transferach. Pewne jest już praktycznie to że od następnego sezonu Castillejo będzie grał w koszulce Milanu i Guedes Valencii?
Malcom na lewym skrzydle i się kopie po czole.. Ja nie wiem, jak nie Suarez na lewym skrzydle, Coutinho na prawym tak teraz zapewne Malcom będzie grywał na lewym XD
Piękne jest to że te wykreowane sytuacje przez Leo z Sevillą już na nikim nie robią wrażenia bo wszedł na nieosiągalny już poziom dla nikogo. A gwarantuje wam że gdyby "piękniś" takie piłki rozdawał to 3/4 internetu by się spuszczało jaki to on nie jest zajebisty jak to że ostatnio strzelił bramkę do rezerw Juve :v
1
Klasycznie, człowiek czeka jak małe dziecko na meczyk Barcy i po pierwszej połowie chłopa łapie zamułka ;v
0
Nosz kur, zaczyna się.. Wiedziałem że "sztanga" będzie..
1
Co zakręcił pasterzem XDD
2
Potrzebuję na już zajebistej komedii, ale takiej petardy :D Ktoś coś?
0
Naajak
9
"Ronaldo zawsze bierze ciężar gry na swoją odpowiedzialność"
Ładnie tam komentatorzy z rycerza coś mają.. xd
0
Opłaca się zamawiać teraz pakiecik na stronie c+, w który wchodzą właśnie Canal+Sport, Canal+Sport2, nSport+ i wszystkie trzy kanały Eleven za 80zł czy lepiej poczekać aż się zacznie LM?
0
Zdecydowanie za mało tu o Ronaldo ;v
0
We Włoszech okienko już kompletnie zamknięte czy sprzedawać jeszcze mogą jak w Anglii?
1
No nareszcie wraca La liga :)
0
XDD
0
ŚPD - Ruben Neves
PP - Adama Traore
LP - Leroy Sane
0
Pytanie do osób siedzących przy transferach. Pewne jest już praktycznie to że od następnego sezonu Castillejo będzie grał w koszulce Milanu i Guedes Valencii?
14
Grzechem byłoby gdyby nie wisiała, mam nadzieję że Douglasa też tam gdzieś wisi.
8
W końcu poszedłem na pierwszy trening mma, zawsze mnie coś hamowało ;v
Zajebista sprawa :D
1
Vamos Atleti! :D
0
Pavon zrobił Busiego jak młodego xd
2
Jak ktoś ma jakąś powtórkę to może wysłać bo akurat kawę sobie robiłem i przeoczyłem xd
0
Malcom na lewym skrzydle i się kopie po czole.. Ja nie wiem, jak nie Suarez na lewym skrzydle, Coutinho na prawym tak teraz zapewne Malcom będzie grywał na lewym XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Na profilu Barcy na YT.
6
Jak dla mnie i tak spoko, zawsze to 6 baniek, do tego opcja odkupu i pozbędziemy się gościa który i tak by siedział na trybunach.
0
#BetisMusisz :)
3
Ja jeszcze dorzucę Villarreal i Bilbao ;)
9
Denis Czeryszew w Valencii, zbroją się :D
Rodrigo - Gameiro - Batshuayi - Czeryszew - Santi Mina
32
Piękne jest to że te wykreowane sytuacje przez Leo z Sevillą już na nikim nie robią wrażenia bo wszedł na nieosiągalny już poziom dla nikogo. A gwarantuje wam że gdyby "piękniś" takie piłki rozdawał to 3/4 internetu by się spuszczało jaki to on nie jest zajebisty jak to że ostatnio strzelił bramkę do rezerw Juve :v
1
Jechał z nim jak z juniorem xd
0
.
23
"Co chwilę prostopadła piłka". Chyba od Leo bo Arthur to grał wszystkie do najbliższego.
18
NO CZY ICH POPIER W TYM CANAL+?!