1

Klasycznie, człowiek czeka jak małe dziecko na meczyk Barcy i po pierwszej połowie chłopa łapie zamułka ;v

0

Nosz kur, zaczyna się.. Wiedziałem że "sztanga" będzie..

1

Co zakręcił pasterzem XDD

2

Potrzebuję na już zajebistej komedii, ale takiej petardy :D Ktoś coś?

0

Naajak

9

"Ronaldo zawsze bierze ciężar gry na swoją odpowiedzialność"

Ładnie tam komentatorzy z rycerza coś mają.. xd

0

Opłaca się zamawiać teraz pakiecik na stronie c+, w który wchodzą właśnie Canal+Sport, Canal+Sport2, nSport+ i wszystkie trzy kanały Eleven za 80zł czy lepiej poczekać aż się zacznie LM?

0

Zdecydowanie za mało tu o Ronaldo ;v

0

We Włoszech okienko już kompletnie zamknięte czy sprzedawać jeszcze mogą jak w Anglii?

1

No nareszcie wraca La liga :)

0

XDD

0

ŚPD - Ruben Neves
PP - Adama Traore
LP - Leroy Sane

0

Pytanie do osób siedzących przy transferach. Pewne jest już praktycznie to że od następnego sezonu Castillejo będzie grał w koszulce Milanu i Guedes Valencii?

14

Grzechem byłoby gdyby nie wisiała, mam nadzieję że Douglasa też tam gdzieś wisi.

8

W końcu poszedłem na pierwszy trening mma, zawsze mnie coś hamowało ;v
Zajebista sprawa :D

1

Vamos Atleti! :D

0

Pavon zrobił Busiego jak młodego xd

2

Jak ktoś ma jakąś powtórkę to może wysłać bo akurat kawę sobie robiłem i przeoczyłem xd

0

Malcom na lewym skrzydle i się kopie po czole.. Ja nie wiem, jak nie Suarez na lewym skrzydle, Coutinho na prawym tak teraz zapewne Malcom będzie grywał na lewym XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Na profilu Barcy na YT.

6

Jak dla mnie i tak spoko, zawsze to 6 baniek, do tego opcja odkupu i pozbędziemy się gościa który i tak by siedział na trybunach.

0

#BetisMusisz :)

3

Ja jeszcze dorzucę Villarreal i Bilbao ;)

9

Denis Czeryszew w Valencii, zbroją się :D
Rodrigo - Gameiro - Batshuayi - Czeryszew - Santi Mina

32

Piękne jest to że te wykreowane sytuacje przez Leo z Sevillą już na nikim nie robią wrażenia bo wszedł na nieosiągalny już poziom dla nikogo. A gwarantuje wam że gdyby "piękniś" takie piłki rozdawał to 3/4 internetu by się spuszczało jaki to on nie jest zajebisty jak to że ostatnio strzelił bramkę do rezerw Juve :v

1

Jechał z nim jak z juniorem xd

0

.

23

"Co chwilę prostopadła piłka". Chyba od Leo bo Arthur to grał wszystkie do najbliższego.

18

NO CZY ICH POPIER W TYM CANAL+?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?