0

Ten nasz trener zajebisty to zaraz tam zaśnie tak na niego patrzę. Albo już zasną bo jak zmian nie było tak dalej nie ma..

0

Jak ma ktoś link o brami to niech podeślę bo kur jak zwykle stream się zaciął w trakcie bramki i nie widziałem..

0

Jakaś dobra duszyczka poratuje linkiem do meczu na priv? Z góry dzięki bardzo :D

1

Valverde.. Jesteś pi nie trener dosłownie, dobranoc bo się człowiek tylko denerwuje niepotrzebnie.

4

Jak nigdy tego nie pisałem bo wiedziałem że zostanę zjedzony przez ludzi tak muszę to dzisiaj napisać. To nie jest trener na Barcelone, dobranoc.

1

To jest komedia, najgorsza drużyna ligi się kur z nami bawi, jakieś siateczki sobie zakładają jak dla młodych. Idę spać w piz bo szkoda nerwów. Sory ale muszę przyznać to, mimo wyników które broniły Valverde to jest najnudniejsza Barca od lat.

0

Wy też dobrzy jesteście xd
Już czytam że baty niemiłosierne z Sevillą, Realem Czy Totkami

0

Kompromitacja jak skur nawet jak to wygrają.

0

hahahahahahahahahahaha

0

A idź pan w uj z takim oglądaniem.. Żeby człowiek siedział całą pierwszą połowę i szukał stream'a normalnego bo każdy albo się non stop tnie albo 3/5min. opóźnienia.. Trze wykupić bo idzie czegoś dostać.

3

Zakład że jakby strzelił to Mallenco by nie wrócił do spalonego? :)

3

Rakitic nie no kur padam na ryj.

0

Komedia.

3

Samu niezły dzban xd

2

Aj ta klepka Cou z Leo, stare zasy z Danim na prawej flance się przypomniały :D

3

Coutinho co na chęci wszedł w mecz :D

5

LM w Słońcu eh..

0

Sory ale obecnie na rynku nie widzę idealnej 9 pod Barcelone, która strzela około 30 bramek w sezonie.

2

Zdecydowanie to pierwsze.

16

Neymar płakał jak oglądał.

11

XD.

4

Gdzie on tą rękę widział kur.. Niech zacznie grać lepiej.

0

Nosz kur.. Więcej strat..

0

Deja vu co roku.

1

Jest jakaś dobra duszyczka, która prześle jakiś w miarę dobry link do meczu na priv? :D
Z góry dziękuję :)

0

Jakoś tak brak klimatu tego Anoeta bez tej bieżni :v
Może i lepiej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Sorka, na szybko pisane w telefonie i wyszło jak wyszło :v Nie było tych znaków zapytania na końcu xd

0

Rafinha i Semedo w pierwszym składzie. Ja już jestem zadowolony ????

0

Podeśle ktoś link do meczu Niemcy vs Francja? Z góry dzięki :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?