To jest komedia, najgorsza drużyna ligi się kur z nami bawi, jakieś siateczki sobie zakładają jak dla młodych. Idę spać w piz bo szkoda nerwów. Sory ale muszę przyznać to, mimo wyników które broniły Valverde to jest najnudniejsza Barca od lat.
A idź pan w uj z takim oglądaniem.. Żeby człowiek siedział całą pierwszą połowę i szukał stream'a normalnego bo każdy albo się non stop tnie albo 3/5min. opóźnienia.. Trze wykupić bo idzie czegoś dostać.
0
Ten nasz trener zajebisty to zaraz tam zaśnie tak na niego patrzę. Albo już zasną bo jak zmian nie było tak dalej nie ma..
0
Jak ma ktoś link o brami to niech podeślę bo kur jak zwykle stream się zaciął w trakcie bramki i nie widziałem..
0
Jakaś dobra duszyczka poratuje linkiem do meczu na priv? Z góry dzięki bardzo :D
1
Valverde.. Jesteś pi nie trener dosłownie, dobranoc bo się człowiek tylko denerwuje niepotrzebnie.
4
Jak nigdy tego nie pisałem bo wiedziałem że zostanę zjedzony przez ludzi tak muszę to dzisiaj napisać. To nie jest trener na Barcelone, dobranoc.
1
To jest komedia, najgorsza drużyna ligi się kur z nami bawi, jakieś siateczki sobie zakładają jak dla młodych. Idę spać w piz bo szkoda nerwów. Sory ale muszę przyznać to, mimo wyników które broniły Valverde to jest najnudniejsza Barca od lat.
0
Wy też dobrzy jesteście xd
Już czytam że baty niemiłosierne z Sevillą, Realem Czy Totkami
0
Kompromitacja jak skur nawet jak to wygrają.
0
hahahahahahahahahahaha
0
A idź pan w uj z takim oglądaniem.. Żeby człowiek siedział całą pierwszą połowę i szukał stream'a normalnego bo każdy albo się non stop tnie albo 3/5min. opóźnienia.. Trze wykupić bo idzie czegoś dostać.
3
Zakład że jakby strzelił to Mallenco by nie wrócił do spalonego? :)
3
Rakitic nie no kur padam na ryj.
0
Komedia.
3
Samu niezły dzban xd
2
Aj ta klepka Cou z Leo, stare zasy z Danim na prawej flance się przypomniały :D
3
Coutinho co na chęci wszedł w mecz :D
5
LM w Słońcu eh..
0
Sory ale obecnie na rynku nie widzę idealnej 9 pod Barcelone, która strzela około 30 bramek w sezonie.
2
Zdecydowanie to pierwsze.
16
Neymar płakał jak oglądał.
11
XD.
4
Gdzie on tą rękę widział kur.. Niech zacznie grać lepiej.
0
Nosz kur.. Więcej strat..
0
Deja vu co roku.
1
Jest jakaś dobra duszyczka, która prześle jakiś w miarę dobry link do meczu na priv? :D
Z góry dziękuję :)
0
Jakoś tak brak klimatu tego Anoeta bez tej bieżni :v
Może i lepiej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Sorka, na szybko pisane w telefonie i wyszło jak wyszło :v Nie było tych znaków zapytania na końcu xd
0
Rafinha i Semedo w pierwszym składzie. Ja już jestem zadowolony ????
0
Podeśle ktoś link do meczu Niemcy vs Francja? Z góry dzięki :D