Mam nadzieję, że w następnym sezonie przyjdzie ogarnięty trener który oszlifuje pod względem zachowania, gry i będzie u niego grał notorycznie w pierwszym składzie bo mamy tu do czynienia z potencjałem na miarę najlepszego piłkarza na świecie.
Zrozumiałbym de Jonga gdyby wybrał City kosztem Barce. Chyba nie muszę mówić czemu. Guardiola. Ale kur nie PSG nosz.. Mam nadzieje że to plota bo już teraz mówię że będzie po chłopie w tej miernej lidze.
Pytanko do graczy Metina :v
Może ktoś gra z was aktualnie na świeżym serwerze ClassicMT2? :D Bo po latach postanowiłem sobie "popykać" w grę dzieciństwa w wolnym czasie :D
U mnie w mieście dzisiaj aresztowali idiotę, który publikował nagie zdjęcie dziewczynki w internecie, co do czego okazało się że to jego córka. Bartoszyce dla ciekawskich XD
Pany 6 grudnia mam się stawić w WKU na komisji do nsr'ów. Prawdopodobnie od nowego roku do Węgorzewa i mam jeszcze dylemat czy iść napewno czy jednak zrezygnować i iść do straży granicznej. Ostatnia szansa na decyzje. Ktoś coś podpowie co, gdzie lepiej i dlaczego? Z tego co mi wiadomo w straży szybciej awans się dostaje i potem np z kapralem do woja.
Wiecie co mnie najbardziej boli w tym wszystkim? Osobiście koło tyłu mi lata ta cała gala od kilki ostatnich lat, ale to że dostał ją Modrić, który nigdy nawet na trochę nie zbliżył się poziomem do Iniesty czy Xaviego, a wspomniana dwójka jej nigdy nie dostała..
Napisałbym co myślę na temat tej całej gali i wręczania ZP, ale daruje sobie bana. Tymczasem taki Neymar giera sobie w CoD'a i elo, wam też polecam coś sobie odpalić jakiś film/serial czy coś, a nie gorzkie żale wylewać na ten temat xd
W pierwszym, ale jako ŚP, w ogóle ŚPO najlepiej ale to już pozycja bardziej dla Leo. Chłop się marnuje na skrzydle, a potencjał na top 5 zawodnika na świecie..
Ja pier.. Który to już raz kto nie schodzi nawet sobie nie podziękuje za mecz i nie zbije piątki z Waldkiem..? Przecież to jest żałosne. Jeszcze ten zamuł stanie i jak ktoś schodzi to głowa w drugą stronę i udaje że nie widzi.. XD
1
A już mogło być cztery zerko :v
1
To teraz czekamy na "śmieszne" teksty z Rakietą.
13
Mam nadzieję, że w następnym sezonie przyjdzie ogarnięty trener który oszlifuje pod względem zachowania, gry i będzie u niego grał notorycznie w pierwszym składzie bo mamy tu do czynienia z potencjałem na miarę najlepszego piłkarza na świecie.
3
Ale to był kocur.. :D I pamiętam jak bardzo nie chciałem u nas. Uwielbiam jak ktoś mi tak pięknie na boisku zamyka japę :D
3
Zrozumiałbym de Jonga gdyby wybrał City kosztem Barce. Chyba nie muszę mówić czemu. Guardiola. Ale kur nie PSG nosz.. Mam nadzieje że to plota bo już teraz mówię że będzie po chłopie w tej miernej lidze.
7
Po ludzku mi się go szkoda zrobiło.. ;/
0
Podasz link? :D
0
Asysta klasa światowa.
10
Denis to jest tragedia, bramka i nic więcej. Nie odstanie w niczym od trzecioligowców xd
0
Pytanko do graczy Metina :v
Może ktoś gra z was aktualnie na świeżym serwerze ClassicMT2? :D Bo po latach postanowiłem sobie "popykać" w grę dzieciństwa w wolnym czasie :D
0
U mnie w mieście dzisiaj aresztowali idiotę, który publikował nagie zdjęcie dziewczynki w internecie, co do czego okazało się że to jego córka. Bartoszyce dla ciekawskich XD
1
Pany 6 grudnia mam się stawić w WKU na komisji do nsr'ów. Prawdopodobnie od nowego roku do Węgorzewa i mam jeszcze dylemat czy iść napewno czy jednak zrezygnować i iść do straży granicznej. Ostatnia szansa na decyzje. Ktoś coś podpowie co, gdzie lepiej i dlaczego? Z tego co mi wiadomo w straży szybciej awans się dostaje i potem np z kapralem do woja.
9
Wiecie co mnie najbardziej boli w tym wszystkim? Osobiście koło tyłu mi lata ta cała gala od kilki ostatnich lat, ale to że dostał ją Modrić, który nigdy nawet na trochę nie zbliżył się poziomem do Iniesty czy Xaviego, a wspomniana dwójka jej nigdy nie dostała..
8
XD
1
https://www.google.pl/search?q=kurtka+fc+barcelona&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjD9dC7t4TfAhWSmIsKHbNdChEQ_AUIDigB&biw=1680&bih=939#imgrc=lh9Ha3mNgyIq2M:
Osobiście posiadam taką, kozak jest polecam ;)
4
Napisałbym co myślę na temat tej całej gali i wręczania ZP, ale daruje sobie bana. Tymczasem taki Neymar giera sobie w CoD'a i elo, wam też polecam coś sobie odpalić jakiś film/serial czy coś, a nie gorzkie żale wylewać na ten temat xd
5
No to niech kur lepiej zacznie być priorytetem.
19
Gomes v2.
4
W moim przypadku będzie pisane to samo.
1
W pierwszym, ale jako ŚP, w ogóle ŚPO najlepiej ale to już pozycja bardziej dla Leo. Chłop się marnuje na skrzydle, a potencjał na top 5 zawodnika na świecie..
56
Mam tylko nadzieję, że to jego ostatni sezon w roli trenera u nas.
5
Messi do Aleni i brameczka. Piękna sprawa, oby częściej :D
1
Ja pier.. Który to już raz kto nie schodzi nawet sobie nie podziękuje za mecz i nie zbije piątki z Waldkiem..? Przecież to jest żałosne. Jeszcze ten zamuł stanie i jak ktoś schodzi to głowa w drugą stronę i udaje że nie widzi.. XD
4
XD
1
Spokojnie, na rozgrzewce się zakończy xd
6
To jak Valdek spierr pod względem gry Coutinho to jest coś niesamowitego :v|
Idę o zakład, że dzisiaj zostanie zmieniony :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
haahahahahahahah kocurrrrrrrrrrrrrrrrrr
3
Gomes XDD
1
Wieża już by z bańki dał :D