7

Autentycznie prawie zasnąłem xd

13

Ależ bym zobaczył dzisiaj takiego hattricka Leo i oficjalne pełne 400 goli w LaLiga na koniec roku :D

15

No nie byłbym akurat tego taki pewny :v

0

To fakt, ale niestety za wielkiego wyboru meczami dzisiaj nie ma ;/

1

Niestety, talent był niesamowity mogłoby się wydawać ale na ligę hiszpańską nie wystarczy piła do przodu i rura ogień ;/ Dobrze że teraz fajnie trafił bo gość jest stworzony do PL. Do tego co teraz przybrał na masie to aż miło.

1

Siemanko, jako że dawno u buka nie byłem to mam chęć coś obstawić z dzisiejszych meczy. Może akurat mały prezencik od siebie na święta będzie :D (nie no dobra, nie oszukujmy się :v). Jakieś ciekawe typy na mecze:

Wolves vs Liverpool
Gent vs Cercle Brugge
Girona vs Getafe
Real Sociedad vs Alaves
Borussia D vs Borussia M
Wisła vs Lech
Piast vs Jaga

6

Mam nadzieję że zostanie kiedyś trenerem Barcy i znowu doświadczymy takich pięknych chwil jak za Pepa.

0

Dembuś taka trochę swoja mordeczka :v

0

Ajj, de Ligt widzę karniaczka zawalił dzisiaj. Na szczęście Ajax gra dalej.
Payet też popis dał niezły, dwa karne chybione :v

0

Oj też, niestety muszę się nacieszyć halówką przez zimę ;v

2

Chłop jest cienki nie oszukujmy się, zwłaszcza jak na taki klub. No nic, osobiście wolałbym żeby to był Chumi bo i tak cały uj chłop będzie u nas grał. Tak naprawdę przyjdzie jako "zapchaj dziura".

14

Bierz Denisa w pakiecie.

0

Klasycznie Realik się wpier w de Ligta xd

27

Jak ten gość do nas nie trafi to ja pier.. Chłop aż się prosi, a z Samu może tworzyć najlepszy duet ŚO na świecie przez kilka najbliższych lat.

0

Pierr Ekstraklasa i Lechia.. Klasycznie Polska ekipa musi kupon spierdzielić..

48

Dzisiaj klasa prezydent :D

0

Zajebiście, lubię mega gościa :D

5

Messi kocham cię
3 bramki, 2 asysty, w domu czeka Antonella.. Ten to ma życie XD

74

Kurła chłop strzela 50 bramek w roku kalendarzowym, za łeb się łapie i przypomina sobie że ten sam gość strzelił kilka sezonów temu 91 bramek XD

0

BUHAHAHAH PIKEJ XD

1

Denis chłopie.. Idź ty do tego Arsenalu już czy uj wie gdzie proszę.

1

A i tak z innej beczki, Suarez to dzban XD





Oczywiście pozytywny :)

9

Piękne jest to że 3/4 gości od nas gra na pozycjach, których nigdy by ich nie wystawił a ci grają jak za Guardioli w pewnych momentach xd

0

O KURŁA :O

6

Czyli że co? Nominalny środkowy obrońca, do tego lewonożny na PO? Czuję parodie dzisiaj w obronie XD

32

Tylko Roma albo United.

5

Coś mi to przypomina z wczoraj :v

2

Kurła, jeszcze 4h temu do domu wracałem i nic śniegu. Człowiek wstaje a tu trze odśnieżać ;v

1

Potwierdzam, muszę zmienić sieć bo idzie ochu już z netem w telefonie. A mam z Orange niemal od zawsze.

3

Gdzie on miałby grać przy takiej ofensywie City?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?