Niestety, talent był niesamowity mogłoby się wydawać ale na ligę hiszpańską nie wystarczy piła do przodu i rura ogień ;/ Dobrze że teraz fajnie trafił bo gość jest stworzony do PL. Do tego co teraz przybrał na masie to aż miło.
Siemanko, jako że dawno u buka nie byłem to mam chęć coś obstawić z dzisiejszych meczy. Może akurat mały prezencik od siebie na święta będzie :D (nie no dobra, nie oszukujmy się :v). Jakieś ciekawe typy na mecze:
Wolves vs Liverpool
Gent vs Cercle Brugge
Girona vs Getafe
Real Sociedad vs Alaves
Borussia D vs Borussia M
Wisła vs Lech
Piast vs Jaga
Chłop jest cienki nie oszukujmy się, zwłaszcza jak na taki klub. No nic, osobiście wolałbym żeby to był Chumi bo i tak cały uj chłop będzie u nas grał. Tak naprawdę przyjdzie jako "zapchaj dziura".
7
Autentycznie prawie zasnąłem xd
13
Ależ bym zobaczył dzisiaj takiego hattricka Leo i oficjalne pełne 400 goli w LaLiga na koniec roku :D
15
No nie byłbym akurat tego taki pewny :v
0
To fakt, ale niestety za wielkiego wyboru meczami dzisiaj nie ma ;/
1
Niestety, talent był niesamowity mogłoby się wydawać ale na ligę hiszpańską nie wystarczy piła do przodu i rura ogień ;/ Dobrze że teraz fajnie trafił bo gość jest stworzony do PL. Do tego co teraz przybrał na masie to aż miło.
1
Siemanko, jako że dawno u buka nie byłem to mam chęć coś obstawić z dzisiejszych meczy. Może akurat mały prezencik od siebie na święta będzie :D (nie no dobra, nie oszukujmy się :v). Jakieś ciekawe typy na mecze:
Wolves vs Liverpool
Gent vs Cercle Brugge
Girona vs Getafe
Real Sociedad vs Alaves
Borussia D vs Borussia M
Wisła vs Lech
Piast vs Jaga
6
Mam nadzieję że zostanie kiedyś trenerem Barcy i znowu doświadczymy takich pięknych chwil jak za Pepa.
0
Dembuś taka trochę swoja mordeczka :v
0
Ajj, de Ligt widzę karniaczka zawalił dzisiaj. Na szczęście Ajax gra dalej.
Payet też popis dał niezły, dwa karne chybione :v
0
Oj też, niestety muszę się nacieszyć halówką przez zimę ;v
2
Chłop jest cienki nie oszukujmy się, zwłaszcza jak na taki klub. No nic, osobiście wolałbym żeby to był Chumi bo i tak cały uj chłop będzie u nas grał. Tak naprawdę przyjdzie jako "zapchaj dziura".
14
Bierz Denisa w pakiecie.
0
Klasycznie Realik się wpier w de Ligta xd
27
Jak ten gość do nas nie trafi to ja pier.. Chłop aż się prosi, a z Samu może tworzyć najlepszy duet ŚO na świecie przez kilka najbliższych lat.
0
Pierr Ekstraklasa i Lechia.. Klasycznie Polska ekipa musi kupon spierdzielić..
48
Dzisiaj klasa prezydent :D
0
Zajebiście, lubię mega gościa :D
5
Messi kocham cię
3 bramki, 2 asysty, w domu czeka Antonella.. Ten to ma życie XD
74
Kurła chłop strzela 50 bramek w roku kalendarzowym, za łeb się łapie i przypomina sobie że ten sam gość strzelił kilka sezonów temu 91 bramek XD
0
BUHAHAHAH PIKEJ XD
1
Denis chłopie.. Idź ty do tego Arsenalu już czy uj wie gdzie proszę.
1
A i tak z innej beczki, Suarez to dzban XD
Oczywiście pozytywny :)
9
Piękne jest to że 3/4 gości od nas gra na pozycjach, których nigdy by ich nie wystawił a ci grają jak za Guardioli w pewnych momentach xd
0
O KURŁA :O
6
Czyli że co? Nominalny środkowy obrońca, do tego lewonożny na PO? Czuję parodie dzisiaj w obronie XD
32
Tylko Roma albo United.
5
Coś mi to przypomina z wczoraj :v
2
Kurła, jeszcze 4h temu do domu wracałem i nic śniegu. Człowiek wstaje a tu trze odśnieżać ;v
1
Potwierdzam, muszę zmienić sieć bo idzie ochu już z netem w telefonie. A mam z Orange niemal od zawsze.
3
Gdzie on miałby grać przy takiej ofensywie City?