17

@BarcaInfo Racja, dzisiaj co dwóch skręcił jak młodych, drugiemu jeszcze siateczke założył i komentatorzy nawet ani słowa o tym.. Każdy inny już byłby chwalony do końca meczu i krążyłyby powtórki po całym internecie.

0

Za takie lekceważenie już powinien dostać z*ebe w szatni xd

0

Tu manita to powinna już być lekko.. Zabawa kur w polu karny.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Pedri to będzie kot.

7

Nosz kur.. Jak strzelili na 2:1 to po prostu wiedziałem że odrobią.. I właśnie to jest to, takie ślizganie się z roku na rok.

6

No aż piwko ebne chociaż, piękny dzień :) Zaczynamy nowy rozdział Panie i Panowie, oby na lepsze!

2


Trzymajcie 10min. magii, troszkę odskocznia od tego całego g*wna które się teraz dzieję ;)

2

Mam nadzieję że Leo coś ukuje z gry w końcu :)

0

@Witam Znam bardzo dobrze niestety.

1

Pierrr Napoli..

0

I taki skład chce widzieć częściej, Pedri jako pierwsza zmiana jeszcze tylko :)
Uszanowanko Panie Koeman.

1

@BarcaInfo Dopiero ktoś pisał że podobno ma wystąpić od 1min. w LM..

7

Osobiście Nyom już byłby w okręgówce łamany xd

1

A cienki jak sik pająka Griezmann dalej na boisku..

0

Ale ten cały Nyom czy jak on tam to pozer.. Skąd się ten gość urwał..

6

@Fabik87 Dembuś ma zostać i uj.

0

Dawać mnie tego Dest'a tutaj ????

3

Spodziewałem się tego że Dest wybierze Bayern, ale czemu np nie wezmą Emersona z wypożyczenia z Betisu ogranego w La Liga..?!

3

Oj będę tęsknić mimo wszystko za naszym ""Grubaskiem".. :/

0

Podeślę ktoś jakiś link do meczu Chelsea vs Liverpool? Z góry wielkie dzięki ;)

7

Mam nadzieję że ci "eksperci" nasi zaklepali Dest'a w przypadku odejścia Semedo bo to jest chyba jedyna sensowna opcja na rynku w tej chwili. Nie widzi mi się sezon z miernym Roberto na PO..

9

Dembele i Cou w formie to jest miód na moje oczy :)

34

Dembele to jest taki kot.. Gdyby nie te kontuzje..

0

Przecież to jest kur karny..

0

Gdzie obejrzę dzisiejszy meczyk? Ktoś wie?

0

Ktoś coś wie gdzie leci meczyk dzisiejszy? Czy w ogóle gdzieś jest transmisja?

0

@BarcaInfo No i klasa
GOAT!

0

O jest i wujek dobra rada.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?