@BarcaInfo Racja, dzisiaj co dwóch skręcił jak młodych, drugiemu jeszcze siateczke założył i komentatorzy nawet ani słowa o tym.. Każdy inny już byłby chwalony do końca meczu i krążyłyby powtórki po całym internecie.
Mam nadzieję że ci "eksperci" nasi zaklepali Dest'a w przypadku odejścia Semedo bo to jest chyba jedyna sensowna opcja na rynku w tej chwili. Nie widzi mi się sezon z miernym Roberto na PO..
17
@BarcaInfo Racja, dzisiaj co dwóch skręcił jak młodych, drugiemu jeszcze siateczke założył i komentatorzy nawet ani słowa o tym.. Każdy inny już byłby chwalony do końca meczu i krążyłyby powtórki po całym internecie.
0
Za takie lekceważenie już powinien dostać z*ebe w szatni xd
0
Tu manita to powinna już być lekko.. Zabawa kur w polu karny.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Pedri to będzie kot.
7
Nosz kur.. Jak strzelili na 2:1 to po prostu wiedziałem że odrobią.. I właśnie to jest to, takie ślizganie się z roku na rok.
6
No aż piwko ebne chociaż, piękny dzień :) Zaczynamy nowy rozdział Panie i Panowie, oby na lepsze!
2
Trzymajcie 10min. magii, troszkę odskocznia od tego całego g*wna które się teraz dzieję ;)
2
Mam nadzieję że Leo coś ukuje z gry w końcu :)
0
@Witam Znam bardzo dobrze niestety.
1
Pierrr Napoli..
0
I taki skład chce widzieć częściej, Pedri jako pierwsza zmiana jeszcze tylko :)
Uszanowanko Panie Koeman.
1
@BarcaInfo Dopiero ktoś pisał że podobno ma wystąpić od 1min. w LM..
7
Osobiście Nyom już byłby w okręgówce łamany xd
1
A cienki jak sik pająka Griezmann dalej na boisku..
0
Ale ten cały Nyom czy jak on tam to pozer.. Skąd się ten gość urwał..
6
@Fabik87 Dembuś ma zostać i uj.
0
Dawać mnie tego Dest'a tutaj ????
3
Spodziewałem się tego że Dest wybierze Bayern, ale czemu np nie wezmą Emersona z wypożyczenia z Betisu ogranego w La Liga..?!
3
Oj będę tęsknić mimo wszystko za naszym ""Grubaskiem".. :/
0
Podeślę ktoś jakiś link do meczu Chelsea vs Liverpool? Z góry wielkie dzięki ;)
7
Mam nadzieję że ci "eksperci" nasi zaklepali Dest'a w przypadku odejścia Semedo bo to jest chyba jedyna sensowna opcja na rynku w tej chwili. Nie widzi mi się sezon z miernym Roberto na PO..
9
Dembele i Cou w formie to jest miód na moje oczy :)
34
Dembele to jest taki kot.. Gdyby nie te kontuzje..
0
Przecież to jest kur karny..
0
Gdzie obejrzę dzisiejszy meczyk? Ktoś wie?
0
Ktoś coś wie gdzie leci meczyk dzisiejszy? Czy w ogóle gdzieś jest transmisja?
0
@BarcaInfo No i klasa
GOAT!
0
O jest i wujek dobra rada.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika