0

Czyli bez Leo dzisiaj rozumiem? :/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Co nie zmienia faktu że Puiga przy tym wyniku albo takiego Moribe / de la Fuente by zobaczył :D

16

Franek odpalił, oby utrzymał i mamy ŚP ze ścisłej czołówki na świecie :)

0

NO NARESZCIE LEOŚ :D

1

A ci dalej kur męczą tego sędziego.. Dobre asy

19

Łysy króciutko z kiepami xd

2

Co oni tam kur protestują? Gol prawidłowy, czasami się zastanawiam co co niektórzy mają w głowach xd

0

Ależ oni lubią sami sobie srake robić..

1

Stoch wygłał, teraz jeszcze Barcelonka i sobotę można uznać za udaną :)

5

ESSSAA GRANULAT

0

Pierr Juventus..

3

Iniesta niezła asysta do Leo

0

To jest hit nie xd

1

Kto jak kto ale tylko oni mogli spier ten dzień XD

1

Zdecydowanie bardziej preferuje komentarz na Canal+ niż na Eleven

9

Przypominam że Atletico dalej dostaje oklep i właśnie dostali czerwo :v

0

Teraz jeszcze Barcelonka dzisiaj 3pkt i można wracać w miłym nastroju jutro do roboty :D

1

Stoch ty przekocie..

2

Hahahahahah esssa granulat XD

0

Inter to jest dramat.

5

Dobra dawać mi tu tego Laporte i kończyć ten kabaret.

4

Powiem tak. Dembele to jest przech.. i to jest pewniak jak dla mnie w 1 składzie. Aby mu tylko zdrowie dopisywało. Druga sprawa Frenkie. Widzę że gość powoli od jakiegoś czasu gra tylko lepiej i oby tak to wyglądało już częściej bo według mnie talent na najlepszego ŚP na świecie w przyszłość, dziękuję.

5

Oby dobrze zacząć ten rok i wygrać! Miłego oglądanka :D
Vamos Barca!

0

@leonek160 Polska język, trudny język.

0

W nagrodę za dzisiejszą wygraną :v

1

@masq W Bartoszycach też coś tam sypie, pozdrowionka :v

0

Tak to jest jak prawa noga do podpierania

0

Ten Trincao to przyjęcia ma fenomenalne.. xd

0

Ja pier... Trincao..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?