Powiem tak. Dembele to jest przech.. i to jest pewniak jak dla mnie w 1 składzie. Aby mu tylko zdrowie dopisywało. Druga sprawa Frenkie. Widzę że gość powoli od jakiegoś czasu gra tylko lepiej i oby tak to wyglądało już częściej bo według mnie talent na najlepszego ŚP na świecie w przyszłość, dziękuję.
0
Czyli bez Leo dzisiaj rozumiem? :/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Co nie zmienia faktu że Puiga przy tym wyniku albo takiego Moribe / de la Fuente by zobaczył :D
16
Franek odpalił, oby utrzymał i mamy ŚP ze ścisłej czołówki na świecie :)
0
NO NARESZCIE LEOŚ :D
1
A ci dalej kur męczą tego sędziego.. Dobre asy
19
Łysy króciutko z kiepami xd
2
Co oni tam kur protestują? Gol prawidłowy, czasami się zastanawiam co co niektórzy mają w głowach xd
0
Ależ oni lubią sami sobie srake robić..
1
Stoch wygłał, teraz jeszcze Barcelonka i sobotę można uznać za udaną :)
5
ESSSAA GRANULAT
0
Pierr Juventus..
3
Iniesta niezła asysta do Leo
0
To jest hit nie xd
1
Kto jak kto ale tylko oni mogli spier ten dzień XD
1
Zdecydowanie bardziej preferuje komentarz na Canal+ niż na Eleven
9
Przypominam że Atletico dalej dostaje oklep i właśnie dostali czerwo :v
0
Teraz jeszcze Barcelonka dzisiaj 3pkt i można wracać w miłym nastroju jutro do roboty :D
1
Stoch ty przekocie..
2
Hahahahahah esssa granulat XD
0
Inter to jest dramat.
5
Dobra dawać mi tu tego Laporte i kończyć ten kabaret.
4
Powiem tak. Dembele to jest przech.. i to jest pewniak jak dla mnie w 1 składzie. Aby mu tylko zdrowie dopisywało. Druga sprawa Frenkie. Widzę że gość powoli od jakiegoś czasu gra tylko lepiej i oby tak to wyglądało już częściej bo według mnie talent na najlepszego ŚP na świecie w przyszłość, dziękuję.
5
Oby dobrze zacząć ten rok i wygrać! Miłego oglądanka :D
Vamos Barca!
0
@leonek160 Polska język, trudny język.
0
W nagrodę za dzisiejszą wygraną :v
1
@masq W Bartoszycach też coś tam sypie, pozdrowionka :v
0
Tak to jest jak prawa noga do podpierania
0
Ten Trincao to przyjęcia ma fenomenalne.. xd
0
Ja pier... Trincao..