18

No cóż.. Trzymajcie się wszyscy, oby Barcelona niezależnie jak grała po prostu wygrywała. Mam nadzieję że jak wrócę ze służby przygotowawczej tabela będzie wyglądała tak jak teraz albo i nawet lepiej. Żeby w LM przeszła wszystkie kolejne fazy.

Trzymajcie kciuki żeby dowódca okazał się w miarę normalny, dobrej nocy!

1

No, niezła bajeczka xd

1

I kurła dziwnym trafem akurat przed skokiem skośnookiego przerwa xd

0

Nie no, alko odpada. Mam zamiar tam siedzieć do końca xd

0

Ktoś bym na nsr'ach? Jakieś dobre rady? Bo jutro lecę ;d

0

Oby.

15

Miały przyjść dwie perły z Ajaxu, a przyjdą mierny Rabiot i jakiś noname z Toulouse
Klasyczek xd

0

Takie pytanko z innej beczki. Był ktoś może albo będzie na nsr'ach w Węgorzewie? Bo ja w poniedziałek lecę.

17

Wybaczcie ale kurde.. Od klubów z PL to my powinniśmy doić jak najwięcej..

1



Zna ktoś jeszcze jakieś tego typu kawałki? Bo klimat świetny. Na siłce, przed meczykiem czy do auta coś pięknego :D

5

A sędzia jaki smutny teraz pacze buhahahaha

1

Santi dawaj trójeczkę na rozpoczęcie ładnie weekend'u :v

0

Jak ma ktoś jakiś link do City vs Liverpool z PL komentarzem to bym poprosił w odpowiedzi czy na priv.

3

reddit byku

0

Wiecie co jest przykre? Że obecnie na świecie nie widzę w miarę godnego następcy Suareza w Barcelonie.

26

Nie przesadzajmy godzinkę/dwie na trening można sobie przeznaczyć w trakcie dnia bez problemu. Ja latałem normalnie i wyszedłem dobrze na tym i na tym ;)

0

O kur..

3

Jeszcze niecałe 3h do rozpoczęcia z ekipą, a ja już się boję.. :v

83

Lepszego momentu na zapicie smutków nie mogłeś sobie znaleźć :v
Głowa do góry, znajdzie się kolejna :D

4

No to oby nie przyszedł, miłego dnia wszystkim życzę.

2

No i zajebiście.

56

Nie rozumiem fenomenu tego Rabiota.

0

Mam nadzieję że do 7 stycznia wrócę do domu bo nsr'y :v

2

Brak MATS'a i już wiem że ankieta o kant uja.

1

Także witamy duecik z Ajaxu xd

1

Myślę że całkiem spoko wyszło, ostatni numer też niczego sobie ;)

0

Dawać mnie tu Sylwka,a nie tam.. :v

8

To teraz czekamy do pasterki, czuwanko musi być :v
Wesołych Świąt, dobranoc!

21

O kogo jak kogo, ale akurat o Filipka to jestem spokojny ;) Odpali na wiosnę zobaczycie.

5

Jest tu ktoś jeszcze kto lubi oglądać mecze Valencii na Mestalla? :D Ten stadion ma coś w sobie, zaraz po Camp Nou mój ulubiony :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?