No cóż.. Trzymajcie się wszyscy, oby Barcelona niezależnie jak grała po prostu wygrywała. Mam nadzieję że jak wrócę ze służby przygotowawczej tabela będzie wyglądała tak jak teraz albo i nawet lepiej. Żeby w LM przeszła wszystkie kolejne fazy.
Trzymajcie kciuki żeby dowódca okazał się w miarę normalny, dobrej nocy!
Nie przesadzajmy godzinkę/dwie na trening można sobie przeznaczyć w trakcie dnia bez problemu. Ja latałem normalnie i wyszedłem dobrze na tym i na tym ;)
18
No cóż.. Trzymajcie się wszyscy, oby Barcelona niezależnie jak grała po prostu wygrywała. Mam nadzieję że jak wrócę ze służby przygotowawczej tabela będzie wyglądała tak jak teraz albo i nawet lepiej. Żeby w LM przeszła wszystkie kolejne fazy.
Trzymajcie kciuki żeby dowódca okazał się w miarę normalny, dobrej nocy!
1
No, niezła bajeczka xd
1
I kurła dziwnym trafem akurat przed skokiem skośnookiego przerwa xd
0
Nie no, alko odpada. Mam zamiar tam siedzieć do końca xd
0
Ktoś bym na nsr'ach? Jakieś dobre rady? Bo jutro lecę ;d
0
Oby.
15
Miały przyjść dwie perły z Ajaxu, a przyjdą mierny Rabiot i jakiś noname z Toulouse
Klasyczek xd
0
Takie pytanko z innej beczki. Był ktoś może albo będzie na nsr'ach w Węgorzewie? Bo ja w poniedziałek lecę.
17
Wybaczcie ale kurde.. Od klubów z PL to my powinniśmy doić jak najwięcej..
1
Zna ktoś jeszcze jakieś tego typu kawałki? Bo klimat świetny. Na siłce, przed meczykiem czy do auta coś pięknego :D
5
A sędzia jaki smutny teraz pacze buhahahaha
1
Santi dawaj trójeczkę na rozpoczęcie ładnie weekend'u :v
0
Jak ma ktoś jakiś link do City vs Liverpool z PL komentarzem to bym poprosił w odpowiedzi czy na priv.
3
reddit byku
0
Wiecie co jest przykre? Że obecnie na świecie nie widzę w miarę godnego następcy Suareza w Barcelonie.
26
Nie przesadzajmy godzinkę/dwie na trening można sobie przeznaczyć w trakcie dnia bez problemu. Ja latałem normalnie i wyszedłem dobrze na tym i na tym ;)
0
O kur..
3
Jeszcze niecałe 3h do rozpoczęcia z ekipą, a ja już się boję.. :v
83
Lepszego momentu na zapicie smutków nie mogłeś sobie znaleźć :v
Głowa do góry, znajdzie się kolejna :D
4
No to oby nie przyszedł, miłego dnia wszystkim życzę.
2
No i zajebiście.
56
Nie rozumiem fenomenu tego Rabiota.
0
Mam nadzieję że do 7 stycznia wrócę do domu bo nsr'y :v
2
Brak MATS'a i już wiem że ankieta o kant uja.
1
Także witamy duecik z Ajaxu xd
1
Myślę że całkiem spoko wyszło, ostatni numer też niczego sobie ;)
0
Dawać mnie tu Sylwka,a nie tam.. :v
8
To teraz czekamy do pasterki, czuwanko musi być :v
Wesołych Świąt, dobranoc!
21
O kogo jak kogo, ale akurat o Filipka to jestem spokojny ;) Odpali na wiosnę zobaczycie.
5
Jest tu ktoś jeszcze kto lubi oglądać mecze Valencii na Mestalla? :D Ten stadion ma coś w sobie, zaraz po Camp Nou mój ulubiony :v