Gościu ty jesteś kur niemożliwy z tym info.. Dosłownie przed momentem przyszło mi powiadomienie na Twitter'ze ze składem, wchodzę na La Ramble, a tu już wstawiłeś xd Stalker roku!
Jestem za powrotem Neymara, nawet kosztem Dembele. Z gościem przynajmniej nie było zamułki na meczach. Zawsze jakiś kozacki drybling albo sztuczka po któej chce się oglądać mecz jeszcze raz :D Dawać mi tu tego kota i lecimy po trzeci tryplecik :D Top 3 zawodnik na świecie!
10
Gościu ty jesteś kur niemożliwy z tym info.. Dosłownie przed momentem przyszło mi powiadomienie na Twitter'ze ze składem, wchodzę na La Ramble, a tu już wstawiłeś xd Stalker roku!
0
Coraz ciekawiej widzę z tym Neymarem, dzieje się :D Cieszę się niezmiernie :)
0
Ani to, ani to.
4
Pięknie się dzień zaczyna, jeszcze niech Eibar to utrzyma, wieczorkiem Barcelonka 3pkt i w balet :D
17
Henryk co film dał :o
Prawdopodobnie jeden z lepszych jakie widziałem z udziałem Leo :D POlecam wszystkim! G.O.A.T!
0
Dawać mi tu tego kocura Fornals'a! :D Wpłacać klauzule 25 baniek i zdecydowanie wolę go niż chociażby za darmo Rabiota :D
7
Jestem za powrotem Neymara, nawet kosztem Dembele. Z gościem przynajmniej nie było zamułki na meczach. Zawsze jakiś kozacki drybling albo sztuczka po któej chce się oglądać mecz jeszcze raz :D Dawać mi tu tego kota i lecimy po trzeci tryplecik :D Top 3 zawodnik na świecie!
37
On powinien na niego stawiać w 90% spotkaniach.
2
Gość ma wszystko żeby znaleźć się w topie w najbliższych latach, to samo tyczy się de Ligt'a.
1
Niezły Singapur.
0
No, gra obiecująca w uj. Idę Narcosa katować bo oczy bolą od tej kopaniny xd
1
Zaraz się okażę, że City kupi ich dwóch i tyle będzie.. Zostaniemy z miernym Rabiotem i jakimś jaśkiem na ŚO.
13
Ludzie kur.. Ile można.
0
Poszukuję najlepszych filmów wojennych związanych z misjami w Afganistanie/Iraku itp :)
1
Patrzcie na Guardiole, wygrane lekko meczyk 3:1 w derbach Manchesteru, a ten opier Sterlinga za pajacowanie w końcówce. Kocham tego gościa.
1
Bosz jaki ten Laporte to jest kot..
3
To ile my bramek tracimy w tym sezonie to jest kurw nieporozumienie.
0
Ja pierr.. Wszystko się jeb w tym meczu.. Jak kontakt był na 2:1 to Mats babola dał, teraz 3:2 i Rakita..
1
Do zmiany ten nasz pseudo PO.
0
Mówiłem że Malcom na lewym skrzydle to kompletnie inny piłkarz.. Równie dobrze mógłby tam dzisiaj Arthur zagrać
0
Żenua.
0
Zrobił go jak juniora.
0
Tylko żeby zaraz nie było płaczu, że Malcom uja gra. Bo Malcom na prawym skrzydle, a Malcom na lewym to zupełnie dwaj inni gracze :)
2
Malcom
0
Komentarz usunięty
1
Mam nadzieję że ten kocur niedługo do nas trafi razem z kolegą z drużyny de Jongiem :D
0
Na Netflixie oglądasz czy innej stronce? Jak innej to mógłbyś zapodać linka bo chętnie sam bym zaczął oglądać :D To samo z Atypowy ;)
5
Borussia 3:2 Bayern
Atletico 3:2 Athletic
Takie mecze to lubię :D
0
Spalony jak wół.. Jeszcze liniowy idealnie ustawiony. Dobry as.
1
Siemanko. Dawno mnie tu nie było :D Dobrze wrócić ;)
Pytanko mam. Ma ktoś kalendarz na listopad bo potrzebuję, z góry wielkie dzięki.