10

Gościu ty jesteś kur niemożliwy z tym info.. Dosłownie przed momentem przyszło mi powiadomienie na Twitter'ze ze składem, wchodzę na La Ramble, a tu już wstawiłeś xd Stalker roku!

0

Coraz ciekawiej widzę z tym Neymarem, dzieje się :D Cieszę się niezmiernie :)

0

Ani to, ani to.

4

Pięknie się dzień zaczyna, jeszcze niech Eibar to utrzyma, wieczorkiem Barcelonka 3pkt i w balet :D

17



Henryk co film dał :o
Prawdopodobnie jeden z lepszych jakie widziałem z udziałem Leo :D POlecam wszystkim! G.O.A.T!

0

Dawać mi tu tego kocura Fornals'a! :D Wpłacać klauzule 25 baniek i zdecydowanie wolę go niż chociażby za darmo Rabiota :D

7

Jestem za powrotem Neymara, nawet kosztem Dembele. Z gościem przynajmniej nie było zamułki na meczach. Zawsze jakiś kozacki drybling albo sztuczka po któej chce się oglądać mecz jeszcze raz :D Dawać mi tu tego kota i lecimy po trzeci tryplecik :D Top 3 zawodnik na świecie!

37

On powinien na niego stawiać w 90% spotkaniach.

2

Gość ma wszystko żeby znaleźć się w topie w najbliższych latach, to samo tyczy się de Ligt'a.

1

Niezły Singapur.

0

No, gra obiecująca w uj. Idę Narcosa katować bo oczy bolą od tej kopaniny xd

1

Zaraz się okażę, że City kupi ich dwóch i tyle będzie.. Zostaniemy z miernym Rabiotem i jakimś jaśkiem na ŚO.

13

Ludzie kur.. Ile można.

0

Poszukuję najlepszych filmów wojennych związanych z misjami w Afganistanie/Iraku itp :)

1

Patrzcie na Guardiole, wygrane lekko meczyk 3:1 w derbach Manchesteru, a ten opier Sterlinga za pajacowanie w końcówce. Kocham tego gościa.

1

Bosz jaki ten Laporte to jest kot..

3

To ile my bramek tracimy w tym sezonie to jest kurw nieporozumienie.

0

Ja pierr.. Wszystko się jeb w tym meczu.. Jak kontakt był na 2:1 to Mats babola dał, teraz 3:2 i Rakita..

1

Do zmiany ten nasz pseudo PO.

0

Mówiłem że Malcom na lewym skrzydle to kompletnie inny piłkarz.. Równie dobrze mógłby tam dzisiaj Arthur zagrać

0

Żenua.

0

Zrobił go jak juniora.

0

Tylko żeby zaraz nie było płaczu, że Malcom uja gra. Bo Malcom na prawym skrzydle, a Malcom na lewym to zupełnie dwaj inni gracze :)

2

Malcom

0

Komentarz usunięty

1




Mam nadzieję że ten kocur niedługo do nas trafi razem z kolegą z drużyny de Jongiem :D

0

Na Netflixie oglądasz czy innej stronce? Jak innej to mógłbyś zapodać linka bo chętnie sam bym zaczął oglądać :D To samo z Atypowy ;)

5

Borussia 3:2 Bayern
Atletico 3:2 Athletic

Takie mecze to lubię :D

0

Spalony jak wół.. Jeszcze liniowy idealnie ustawiony. Dobry as.

1

Siemanko. Dawno mnie tu nie było :D Dobrze wrócić ;)
Pytanko mam. Ma ktoś kalendarz na listopad bo potrzebuję, z góry wielkie dzięki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?