1

Jak dla mnie Twaro i Nahorny mogliby komentować każdy mecz. Dorzuciłbym jeszcze Laskowskiego i Pełke :D

0

No to fajnie :)

0

Tak mi wyskoczył na głównej yt filmik z Pedrinho z Corinthians, niezły grajek, kwestia czasu i będzie grał w jakieś mocnej ekipie w Europie.

0

Tak już odbiegając od Atleti to Valencia naprawdę ma kozacki składzik :D

4

"Drobne problemy".

8

Co oni tam kur schabowe smażą w Eleven?

1

Spoko, ale to jest moim zdaniem gość który powinien być pierwszym zmiennikiem na ławce do środka pola. A Denisa wieczny talent jak Brożek dalej będzie siadał na trybunach i przekonywał że to jest jego sezon.

0

Ja pierr.. Człowiek wraca z treningu zadowolony na meczycho Valencia vs Atleti, wchodzi na LR i czyta że gość który wciąga tyłkiem Denisa, Gomesa, Sampera razem wziętych odchodzi do Sevilli..

0

Po pierwsze nie. Po drugie szejk nie puści Verattiego.

26

W zasadzie to nie byłby dla niego taki zły kierunek. BVB właśnie jest i tak praktycznie bez napadziora po odejściu Auby i miałby pewny pierwszy skład.

1

Rok 2018, a widzę że co niektórzy w dalszym ciągu biorą te śmieszne plebiscyty na poważnie ;v

0

Ja jako że rozwaliłem nogę postanowiłem zaktualizować całą La Lige, Premier League, Calcio A i parę zespołów z Eredivisie i portugalskiej w fifie 17 :v

2

Do tego ten Real, który jest głównym zespołem w grze i Grzmot na okładce..

0

Aż sobie chyba Real obejrzę jak pięknego nie ma ;v

0

Kocham ten var po prostu.

0

Skazany na Śmierć, Dom z Papieru, Narcos, El Chapo.

0

Bardzo dobrze, niech dostają baty, Mourinho niech robi wyjazd jak najszybciej i może znowu zacznę oglądać United bo gościa nie trawię jak mało kogo. Chyba obok Grzmota najbardziej znienawidzony typ w świecie piłki dla mnie. Zaraz się zaczną kłótnie i kto wie, może ten Pogba faktycznie przyjdzie prędzej czy później :v

0

HAHAHAH

0

Brawo Mułrinho.

0

Co nie zmienia faktu że po Pepa to mógłbym iść nawet z buta do Manchesteru jakby wyraził chęć powrotu. Niestety w roli trenera już nigdy nie wróci.

0

Stawiam remisik 1:1.

9

Chyba się nie da, ale patrząc co niektórzy wypisują wcale to nie byłby głupi pomysł :)

0

Conor poleci jak z Aldo ;v

17

O kur.. Czas spać bo nie wiem czy się przesłyszałem ale właśnie w studio na Eleven gadają że grzmot jest najlepszy piłkarzem w historii, dobranoc.

0

Ten gość to może być niesamowite zbawienie dla nas w LM.

2

Napisałbym coś, ale nie chce bana.

1

Fatum..

2

I brameczka nr 6000 w La Liga dla Barcy na koncie Leo :D G.O.A.T

Swoją drogą śmieszne jest to że bardziej jestem pewien gdy podchodzi do wolnego niż karnego :v

1

Jprd.. Suarez prostopadłej piłki dać nie umie, wystarczyło mocniej zagrać i Dembele miałby sam na sam..

0

Hahahaha co porobił :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?