Spoko, ale to jest moim zdaniem gość który powinien być pierwszym zmiennikiem na ławce do środka pola. A Denisa wieczny talent jak Brożek dalej będzie siadał na trybunach i przekonywał że to jest jego sezon.
Ja pierr.. Człowiek wraca z treningu zadowolony na meczycho Valencia vs Atleti, wchodzi na LR i czyta że gość który wciąga tyłkiem Denisa, Gomesa, Sampera razem wziętych odchodzi do Sevilli..
Ja jako że rozwaliłem nogę postanowiłem zaktualizować całą La Lige, Premier League, Calcio A i parę zespołów z Eredivisie i portugalskiej w fifie 17 :v
Bardzo dobrze, niech dostają baty, Mourinho niech robi wyjazd jak najszybciej i może znowu zacznę oglądać United bo gościa nie trawię jak mało kogo. Chyba obok Grzmota najbardziej znienawidzony typ w świecie piłki dla mnie. Zaraz się zaczną kłótnie i kto wie, może ten Pogba faktycznie przyjdzie prędzej czy później :v
1
Jak dla mnie Twaro i Nahorny mogliby komentować każdy mecz. Dorzuciłbym jeszcze Laskowskiego i Pełke :D
0
No to fajnie :)
0
Tak mi wyskoczył na głównej yt filmik z Pedrinho z Corinthians, niezły grajek, kwestia czasu i będzie grał w jakieś mocnej ekipie w Europie.
0
Tak już odbiegając od Atleti to Valencia naprawdę ma kozacki składzik :D
4
"Drobne problemy".
8
Co oni tam kur schabowe smażą w Eleven?
1
Spoko, ale to jest moim zdaniem gość który powinien być pierwszym zmiennikiem na ławce do środka pola. A Denisa wieczny talent jak Brożek dalej będzie siadał na trybunach i przekonywał że to jest jego sezon.
0
Ja pierr.. Człowiek wraca z treningu zadowolony na meczycho Valencia vs Atleti, wchodzi na LR i czyta że gość który wciąga tyłkiem Denisa, Gomesa, Sampera razem wziętych odchodzi do Sevilli..
0
Po pierwsze nie. Po drugie szejk nie puści Verattiego.
26
W zasadzie to nie byłby dla niego taki zły kierunek. BVB właśnie jest i tak praktycznie bez napadziora po odejściu Auby i miałby pewny pierwszy skład.
1
Rok 2018, a widzę że co niektórzy w dalszym ciągu biorą te śmieszne plebiscyty na poważnie ;v
0
Ja jako że rozwaliłem nogę postanowiłem zaktualizować całą La Lige, Premier League, Calcio A i parę zespołów z Eredivisie i portugalskiej w fifie 17 :v
2
Do tego ten Real, który jest głównym zespołem w grze i Grzmot na okładce..
0
Aż sobie chyba Real obejrzę jak pięknego nie ma ;v
0
Kocham ten var po prostu.
0
Skazany na Śmierć, Dom z Papieru, Narcos, El Chapo.
0
Bardzo dobrze, niech dostają baty, Mourinho niech robi wyjazd jak najszybciej i może znowu zacznę oglądać United bo gościa nie trawię jak mało kogo. Chyba obok Grzmota najbardziej znienawidzony typ w świecie piłki dla mnie. Zaraz się zaczną kłótnie i kto wie, może ten Pogba faktycznie przyjdzie prędzej czy później :v
0
HAHAHAH
0
Brawo Mułrinho.
0
Co nie zmienia faktu że po Pepa to mógłbym iść nawet z buta do Manchesteru jakby wyraził chęć powrotu. Niestety w roli trenera już nigdy nie wróci.
0
Stawiam remisik 1:1.
9
Chyba się nie da, ale patrząc co niektórzy wypisują wcale to nie byłby głupi pomysł :)
0
Conor poleci jak z Aldo ;v
17
O kur.. Czas spać bo nie wiem czy się przesłyszałem ale właśnie w studio na Eleven gadają że grzmot jest najlepszy piłkarzem w historii, dobranoc.
0
Ten gość to może być niesamowite zbawienie dla nas w LM.
2
Napisałbym coś, ale nie chce bana.
1
Fatum..
2
I brameczka nr 6000 w La Liga dla Barcy na koncie Leo :D G.O.A.T
Swoją drogą śmieszne jest to że bardziej jestem pewien gdy podchodzi do wolnego niż karnego :v
1
Jprd.. Suarez prostopadłej piłki dać nie umie, wystarczyło mocniej zagrać i Dembele miałby sam na sam..
0
Hahahaha co porobił :D