0

Ile bym dał żeby obejrzeć ich razem jeszcze raz i ich klepkę na lewym skrzydełku na jeden kontakt..

11

Nie rozumiem czemu Samper odrzucił ofertę Girony. Nie wiem, on na grę u nas jeszcze liczy? Lepszego kierunku nie mówił wybrać mo zdaniem. Blisko Barcelony, pewne miejsce w składzie..

19

Jako zmiennik Suareza? Jak najbardziej. Jak grał to zawsze zaliczył jakąś asystkę czy bramkę.

0

Twarowski tylko.

3

Sory ale po odejściu Paco, zostajemy tylko z Suarezem który ostatnio kopie się po czole. Munir to nie jest zawodnik na Barcelone.

0

Wilder leciutko.

4

Eh, można mówić wiele rzeczy na temat Neymara, ale tęsknie za nim niesamowicie. Gość dawał coś więcej, robił show, atmosferę w drużynie nie dało się nudzić w trakcie meczu. Jak sobie wyobrażę jak wyglądałby skład z Neymarem obecny, do tego kto wie za rok Pogba ahh.. A bym sobie obejrzał takie MSN celebrujących bramkę na Camp Nou :)

Osobiście nie wierzę że trafi kiedy do Realu, szybciej Mbappe. Gość jest widać bardzo zżyty z naszym klubem.

0

Co gość przy..

1

Nie zdziwiłbym się jakby geniusze Alene na wypożyczenie gdzieś dali..

6

No, już widzę jak Denis odchodzi.

24

Co oni kur z tym Rabiotem, rozumiem jakby to jakiś gość z topu był, a jak dla mnie to gościu szału jakiegoś po prostu nie gra..
To już wolałbym żeby Rafa został.

1

Bilbao 2:0, pięknie :)

1

Ehh.. Spodziewałem się nudnego meczu na 0:0, United zamuruje jak to na Mou przystało więc mówię idę cardio zrobię. Oczywiście Utd baty u siebie 0:3 i nie mogłem zobaczyć japy Mułrinho ;/
Pięknie, brawo Totki :)

0

Do tego Messi bez gry to nie do zatrzymania już w ogóle Messi ;v

2

Osobiście śmiem stwierdzić że tak było mimo tego że nie widziałem ;v
Nie jeden filmik widziałem jak Messi podpowiadał dla Dembele w trakcie meczu co i gdzie ma robić.

0

Warto zaczynać oglądać El Chapo jak skończyłem dzisiaj Narcos'a? Pytam bo nie wiem czy warto, czy nie jest to taka troszkę przeróbka Narcosa przypadkiem.

A tak btw, możecie wypisywać kozackie seriale w odpowiedzi.
Prison Break, Breaking Bad, Narcos, La Casa odpadają bo obejrzane.

4

Jezu jak ja nie cierpię tego klubiku xd

0

Jak męczyłem bułę z Narcosem przez prawie dwa całe sezony tak żałuję, że trzeci się już skończył ;/

3

Podpisuje się obiema rękami. Może coś się zmieni bo jak dotąd wyniki są, ale gra nie powala. Mamy taką siłę rażenia w ofensywie, a nie potrafimy tego przełożyć na piękną, widowiskową grę. Za nami trzy oficjalne mecze i cztery towarzyskie, a ja mam wrażenie że oglądam identyczną grę co w zeszłym sezonie. Jeśli Erni niczego nie zmieni to rywale nas rozpracują prędzej czy później.

6

Kocham VAR. Zawał chwilowy miałem. Dostałbym czegoś gdyby co pasterze zremisowali z nami w ostatniej minucie na tym kartoflisku.

0

Orłowski poebao mi się, sory mordeczki xd

0

A mnie wkur ten Laboga bosz xd

1

Jak nasi nie strzelą tutaj strzelić szybko bramki to może być nieciekawie.

0

XD

0

A idź pan w .. z takim meczem. Nie dość że stypa, murawa jak w B klasie to do tego żaden stream nie działa dłużej niż 10min.. xd

0

Typowy Dembele jak trzeba strzelać to podaje, jak podać to strzela..

0

Nawet mnie to nie zdziwi jakby specjalnie przygotowali tak to "boisko".

8

Z ręką na sercu u mnie w okręgówce na stadionie mamy lepszą murawę xd

0

Hahahahahah co za kartoflisko XDDD

0

Ta murawa to jest kur jakiś żart? Ta piłka chodzi jakby tam powódź przed meczem była..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?