Nie rozumiem czemu Samper odrzucił ofertę Girony. Nie wiem, on na grę u nas jeszcze liczy? Lepszego kierunku nie mówił wybrać mo zdaniem. Blisko Barcelony, pewne miejsce w składzie..
Eh, można mówić wiele rzeczy na temat Neymara, ale tęsknie za nim niesamowicie. Gość dawał coś więcej, robił show, atmosferę w drużynie nie dało się nudzić w trakcie meczu. Jak sobie wyobrażę jak wyglądałby skład z Neymarem obecny, do tego kto wie za rok Pogba ahh.. A bym sobie obejrzał takie MSN celebrujących bramkę na Camp Nou :)
Osobiście nie wierzę że trafi kiedy do Realu, szybciej Mbappe. Gość jest widać bardzo zżyty z naszym klubem.
Co oni kur z tym Rabiotem, rozumiem jakby to jakiś gość z topu był, a jak dla mnie to gościu szału jakiegoś po prostu nie gra..
To już wolałbym żeby Rafa został.
Ehh.. Spodziewałem się nudnego meczu na 0:0, United zamuruje jak to na Mou przystało więc mówię idę cardio zrobię. Oczywiście Utd baty u siebie 0:3 i nie mogłem zobaczyć japy Mułrinho ;/
Pięknie, brawo Totki :)
Osobiście śmiem stwierdzić że tak było mimo tego że nie widziałem ;v
Nie jeden filmik widziałem jak Messi podpowiadał dla Dembele w trakcie meczu co i gdzie ma robić.
Warto zaczynać oglądać El Chapo jak skończyłem dzisiaj Narcos'a? Pytam bo nie wiem czy warto, czy nie jest to taka troszkę przeróbka Narcosa przypadkiem.
A tak btw, możecie wypisywać kozackie seriale w odpowiedzi.
Prison Break, Breaking Bad, Narcos, La Casa odpadają bo obejrzane.
Podpisuje się obiema rękami. Może coś się zmieni bo jak dotąd wyniki są, ale gra nie powala. Mamy taką siłę rażenia w ofensywie, a nie potrafimy tego przełożyć na piękną, widowiskową grę. Za nami trzy oficjalne mecze i cztery towarzyskie, a ja mam wrażenie że oglądam identyczną grę co w zeszłym sezonie. Jeśli Erni niczego nie zmieni to rywale nas rozpracują prędzej czy później.
0
Ile bym dał żeby obejrzeć ich razem jeszcze raz i ich klepkę na lewym skrzydełku na jeden kontakt..
11
Nie rozumiem czemu Samper odrzucił ofertę Girony. Nie wiem, on na grę u nas jeszcze liczy? Lepszego kierunku nie mówił wybrać mo zdaniem. Blisko Barcelony, pewne miejsce w składzie..
19
Jako zmiennik Suareza? Jak najbardziej. Jak grał to zawsze zaliczył jakąś asystkę czy bramkę.
0
Twarowski tylko.
3
Sory ale po odejściu Paco, zostajemy tylko z Suarezem który ostatnio kopie się po czole. Munir to nie jest zawodnik na Barcelone.
0
Wilder leciutko.
4
Eh, można mówić wiele rzeczy na temat Neymara, ale tęsknie za nim niesamowicie. Gość dawał coś więcej, robił show, atmosferę w drużynie nie dało się nudzić w trakcie meczu. Jak sobie wyobrażę jak wyglądałby skład z Neymarem obecny, do tego kto wie za rok Pogba ahh.. A bym sobie obejrzał takie MSN celebrujących bramkę na Camp Nou :)
Osobiście nie wierzę że trafi kiedy do Realu, szybciej Mbappe. Gość jest widać bardzo zżyty z naszym klubem.
0
Co gość przy..
1
Nie zdziwiłbym się jakby geniusze Alene na wypożyczenie gdzieś dali..
6
No, już widzę jak Denis odchodzi.
24
Co oni kur z tym Rabiotem, rozumiem jakby to jakiś gość z topu był, a jak dla mnie to gościu szału jakiegoś po prostu nie gra..
To już wolałbym żeby Rafa został.
1
Bilbao 2:0, pięknie :)
1
Ehh.. Spodziewałem się nudnego meczu na 0:0, United zamuruje jak to na Mou przystało więc mówię idę cardio zrobię. Oczywiście Utd baty u siebie 0:3 i nie mogłem zobaczyć japy Mułrinho ;/
Pięknie, brawo Totki :)
0
Do tego Messi bez gry to nie do zatrzymania już w ogóle Messi ;v
2
Osobiście śmiem stwierdzić że tak było mimo tego że nie widziałem ;v
Nie jeden filmik widziałem jak Messi podpowiadał dla Dembele w trakcie meczu co i gdzie ma robić.
0
Warto zaczynać oglądać El Chapo jak skończyłem dzisiaj Narcos'a? Pytam bo nie wiem czy warto, czy nie jest to taka troszkę przeróbka Narcosa przypadkiem.
A tak btw, możecie wypisywać kozackie seriale w odpowiedzi.
Prison Break, Breaking Bad, Narcos, La Casa odpadają bo obejrzane.
4
Jezu jak ja nie cierpię tego klubiku xd
0
Jak męczyłem bułę z Narcosem przez prawie dwa całe sezony tak żałuję, że trzeci się już skończył ;/
3
Podpisuje się obiema rękami. Może coś się zmieni bo jak dotąd wyniki są, ale gra nie powala. Mamy taką siłę rażenia w ofensywie, a nie potrafimy tego przełożyć na piękną, widowiskową grę. Za nami trzy oficjalne mecze i cztery towarzyskie, a ja mam wrażenie że oglądam identyczną grę co w zeszłym sezonie. Jeśli Erni niczego nie zmieni to rywale nas rozpracują prędzej czy później.
6
Kocham VAR. Zawał chwilowy miałem. Dostałbym czegoś gdyby co pasterze zremisowali z nami w ostatniej minucie na tym kartoflisku.
0
Orłowski poebao mi się, sory mordeczki xd
0
A mnie wkur ten Laboga bosz xd
1
Jak nasi nie strzelą tutaj strzelić szybko bramki to może być nieciekawie.
0
XD
0
A idź pan w .. z takim meczem. Nie dość że stypa, murawa jak w B klasie to do tego żaden stream nie działa dłużej niż 10min.. xd
0
Typowy Dembele jak trzeba strzelać to podaje, jak podać to strzela..
0
Nawet mnie to nie zdziwi jakby specjalnie przygotowali tak to "boisko".
8
Z ręką na sercu u mnie w okręgówce na stadionie mamy lepszą murawę xd
0
Hahahahahah co za kartoflisko XDDD
0
Ta murawa to jest kur jakiś żart? Ta piłka chodzi jakby tam powódź przed meczem była..