Ja pier.. Na pewniaka lecę do domu żeby meczyk obejrzeć bo wykupiłem ostatnio Eleven, a teraz patrzę mecz na tym zasr Canal+.. Teraz siedzieć na jakiś stream'ach z opóźnieniem typowo..
Przykre jest to że niemal każdy z przeciwnych drużyn potrafi gościa docenić a tutaj dalej żyją co niektórzy czasami Xaviego/Iniesty..
Ale co się dziwić jak ci ludzie co to piszą jedyny związek z piłką jaki zapewne mają to oglądanie go w tv i wylewanie żali na LR :v
Jak to ma być ktoś inny od Pogby albo dobrego zmiennika dla Suareza to już niech sobie lepiej odpuszczą. Niech się lepiej skupią na definitywnym sprzedaniu Sampera i Denisa, aczkolwiek z tego co czytałem to prawdopodobnie wszystko wskazuje na to że obaj zostają przynajmniej do zimy..
Pierw czytałem, że pierwszy kapitanowie jadą. Tak coś czułem, dla Leo zapewne się nawet tam tyłka nie chce ruszać, zwłaszcza że pewnie będzie tam Ramos ;v
Za te głośniki w miejscach publicznych to każdy po kolei powinien po kontrolnym dostawać za przeproszeniem. Rozumiem gdzieś na działeczce przy piwerku ze swoimi albo gdzieś innych tego typu miejscach ale nosz kur.. To samo dzisiaj, 7:30, człowiek śpi, okno uchylone bo gorąco, a tu trzech łebków leci pod blokiem i muza z głośnika na full. Jeszcze żeby to coś normalnego leciało, a to kur sami idole gimbazy typu: Qbik, Bedoes i inne piskliwe leszcze.. XD
Ten Rodrigo myślę że nie byłby takim złym następcą Suareza u nas. Bramkostrzelny, dobry strzał, drybling, potrafi rozgrywać. Oby nie odszedł do białych.
Ostatnio latał jeden za mną po markecie jakby dostał info jakieś że miałbym coś podpie.. ze sklepu. Spojrzałem na niego i się zaśmiałem to gościu strzelił buraka i poszedł śledzić jakiegoś gimbusa :v
0
U mnie zawsze mecz pochodzi właśnie 30sec/min i trzeba odświeżać non stop..
0
Potrzebuje stream'a do meczu. Jakby ktoś podrzucił w odpowiedzi lub priv to byłbym wdzięczny.
0
Ja pier.. Na pewniaka lecę do domu żeby meczyk obejrzeć bo wykupiłem ostatnio Eleven, a teraz patrzę mecz na tym zasr Canal+.. Teraz siedzieć na jakiś stream'ach z opóźnieniem typowo..
1
Delph śmiało może grać na LO, w zeszłym sezonie kozacko się spisywał. Że tak powiem Pep uczy i wymaga ;v
1
To już niech idzie do tego Betisu jak ma odchodzić, przynajmniej będę mógł go obejrzeć w akcji ;v
10
Śmiechłem z tym Kampl'em ;v
17
Przykre jest to że niemal każdy z przeciwnych drużyn potrafi gościa docenić a tutaj dalej żyją co niektórzy czasami Xaviego/Iniesty..
Ale co się dziwić jak ci ludzie co to piszą jedyny związek z piłką jaki zapewne mają to oglądanie go w tv i wylewanie żali na LR :v
6
Żadnego meczu z udziałem Arsenalu nie można nazwać pewniaczkiem ;v
2
Jak to ma być ktoś inny od Pogby albo dobrego zmiennika dla Suareza to już niech sobie lepiej odpuszczą. Niech się lepiej skupią na definitywnym sprzedaniu Sampera i Denisa, aczkolwiek z tego co czytałem to prawdopodobnie wszystko wskazuje na to że obaj zostają przynajmniej do zimy..
4
La Liga Loca wjechała jak coś moi mili :v
0
Sevilla, Zenit, Celtic, Basel, Besiktas, nie ma za co :v
0
Hahahahahahah co za barany na trybunie XDD
0
Aj nie zdążyłem w czas usunąć hahah
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Pierw czytałem, że pierwszy kapitanowie jadą. Tak coś czułem, dla Leo zapewne się nawet tam tyłka nie chce ruszać, zwłaszcza że pewnie będzie tam Ramos ;v
0
Kurde już dawać tą LM bo jak słyszę tylko ten piękny hymn w reklamach w tv'iku to aż lekka podnieta u człowieka jest :DD
4
Za te głośniki w miejscach publicznych to każdy po kolei powinien po kontrolnym dostawać za przeproszeniem. Rozumiem gdzieś na działeczce przy piwerku ze swoimi albo gdzieś innych tego typu miejscach ale nosz kur.. To samo dzisiaj, 7:30, człowiek śpi, okno uchylone bo gorąco, a tu trzech łebków leci pod blokiem i muza z głośnika na full. Jeszcze żeby to coś normalnego leciało, a to kur sami idole gimbazy typu: Qbik, Bedoes i inne piskliwe leszcze.. XD
7
Wcale bym się nie zdziwił. Mało co mnie tak śmieszy, a zarazem irytuje jak robienie z niego przez środowisko Realu uj wie kogo :v
3
Marchosio, który nie był pierwszym wyborem w Juve za gościa który obecnie jest prawdopodobnie w top 3 jeśli chodzi i pomocników, brzmi nieźle.
0
Rakitić nigdzie nie odejdzie ludzie.. Za dobrze mu tu jest. Jedyne co gra na naszą niekorzyść to Neymar bo Rakieta nieraz się ciepło o nim wypowiadał.
0
No i pięknie, Valencia vs Atleti remis, Liverpool i Bilbao do przodu :D
0
"Życiówka"
0
Interwencja kolejki zdecydowanie.
0
Jprd.. Ci komentatorzy są tak głupi czy udają? Aduriz ewidentnie zerwał mięsień, a ci gadają że ma zawroty głowy po uderzeniu piłki z bańki.. XD
0
Jakie karne? :v
1
Ten Rodrigo myślę że nie byłby takim złym następcą Suareza u nas. Bramkostrzelny, dobry strzał, drybling, potrafi rozgrywać. Oby nie odszedł do białych.
2
Jakoś nigdy nie obstawiam przez neta bo sts'a mam blisko domu i zazwyczaj mam po drodze jak wychodzę, przyzwyczaiłem się ;D
3
Ostatnio latał jeden za mną po markecie jakby dostał info jakieś że miałbym coś podpie.. ze sklepu. Spojrzałem na niego i się zaśmiałem to gościu strzelił buraka i poszedł śledzić jakiegoś gimbusa :v
0
Eh.. Klasycznie miałem przygotowany kupon z obstawionym 1:1, ale nie zdążyłem zajść do sts'a bo przetrzymali w robocie..