0

Sergio Rico na wypożyczeniu w Fulham..

3

"HAHAHAHAHAHA"

1

Zawsze to z polaczkami w team'ie :v

1

Samperem zainteresowana Sampdoria i Torino.

0

Uda, uda aczkolwiek najbardziej mi zależy żeby pozbyli się kogoś z trójki Marlon, Samper i Munir/Paco.

4

Coś czuję że Gomes może odpalić w tym Evertonie i to tak bez śmiechu :v

Gość ma wzrost, jest silny i technicznie pewnie w drużynie będzie jednym z lepszych. O Minie nie trzeba nic pisać bo gość jest po prostu stworzony pod Premier League.


A tak btw - Sandro zostaje w Evertonie na następny sezon? Bo jak tak to czwórka z Barcelony :D

3

Dwóch baniek im szkoda czy jak? xd

0

Wiadomo co Marlonem? Bo też by się przydało żeby odszedł gdzieś razem z Miną i Gomesem. To samo Samper?

1

Aż chyba zacznę Everton oglądać :v

2

Aj Gomes wypożyczenie widzę, no cóż można się było tego spodziewać. Transfer definitywny to byłoby zbyt piękne.

0

Ten gość to jest kur dzik XD

3

Zastępcą Busiego to będzie Vidal, z konieczności może to być Rakieta. Jak już chcą kogoś młodego w zastępstwo to niech zostanie Samper i tak mało co by grał zarówno Frankie jak i on..

19

Tego nie wie nikt, lepiej niech sobie go zaklepią na następne okienko bo teraz jest po prostu niepotrzebny ;/

0

Nie przesadzajmy, gość jest młody i cała kariera przed nim. Do tego jak grał w Sevilli czy Villarrealu to robił robotę. Można na nim troszkę zarobić. Osobiście widziałbym go w Betisie ale wątpię że oni by sypnęli hajsem, szybciej wypożyczenie.

1

Dla Abidala szacunek i uznanie będę miał większy jak sprzeda wszystkich zbędnych graczy na następnych graczy aniżeli sprowadzi Pogbe. Mina, Gomes i Marlon można powiedzieć że już zaklepane że odejdą. Zostaje Samper, Munir/Paco i Denis jeśli pojawi się jakaś warta uwagi oferta.

1

I Samperem.

7

W sumie spoko że trójka z Barcelony znowu będzie grała w jednym klubie :)

5

Szmatułe to ty szanuj :v

0

Klub mem jak Arsenal :v

0

Monchu co z wolniaczka dał na 6:0 :o

1

Tymczasem C. McGregor strzela i Celtic 1:0 :v

0

Seat Leon I.

2

Passerati, golf
A no i Seat Leon 1, posiadam wszystko elegancko ;)

0

Trwa do jutra do godziny 18:00. Z tym że do jutra mogą tylko kupować, sprzedawać do końca sierpnia. Tak w razie w jakbyś nie widział ;v

0

Ziomek co pokręcił z Barcy B, 3:0 :v

1

W sumie mogą jeszcze Marlona z Samperem zabrać :v

7

Kurczę sobie zaopatrzyli zawodników od nas ;v
Digne i prawdopodobnie Mina z Gomesem :D
Piękna sprawa.

0

We no podeślij ktoś link do Barcy B, z góry dzięki ;v

1

Lee wiem że gra gdzieś we Włoszech, bodajże w Hellas Veron'ie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?