Coś czuję że Gomes może odpalić w tym Evertonie i to tak bez śmiechu :v
Gość ma wzrost, jest silny i technicznie pewnie w drużynie będzie jednym z lepszych. O Minie nie trzeba nic pisać bo gość jest po prostu stworzony pod Premier League.
A tak btw - Sandro zostaje w Evertonie na następny sezon? Bo jak tak to czwórka z Barcelony :D
Zastępcą Busiego to będzie Vidal, z konieczności może to być Rakieta. Jak już chcą kogoś młodego w zastępstwo to niech zostanie Samper i tak mało co by grał zarówno Frankie jak i on..
Nie przesadzajmy, gość jest młody i cała kariera przed nim. Do tego jak grał w Sevilli czy Villarrealu to robił robotę. Można na nim troszkę zarobić. Osobiście widziałbym go w Betisie ale wątpię że oni by sypnęli hajsem, szybciej wypożyczenie.
Dla Abidala szacunek i uznanie będę miał większy jak sprzeda wszystkich zbędnych graczy na następnych graczy aniżeli sprowadzi Pogbe. Mina, Gomes i Marlon można powiedzieć że już zaklepane że odejdą. Zostaje Samper, Munir/Paco i Denis jeśli pojawi się jakaś warta uwagi oferta.
0
Sergio Rico na wypożyczeniu w Fulham..
3
"HAHAHAHAHAHA"
1
Zawsze to z polaczkami w team'ie :v
1
Samperem zainteresowana Sampdoria i Torino.
0
Uda, uda aczkolwiek najbardziej mi zależy żeby pozbyli się kogoś z trójki Marlon, Samper i Munir/Paco.
4
Coś czuję że Gomes może odpalić w tym Evertonie i to tak bez śmiechu :v
Gość ma wzrost, jest silny i technicznie pewnie w drużynie będzie jednym z lepszych. O Minie nie trzeba nic pisać bo gość jest po prostu stworzony pod Premier League.
A tak btw - Sandro zostaje w Evertonie na następny sezon? Bo jak tak to czwórka z Barcelony :D
3
Dwóch baniek im szkoda czy jak? xd
0
Wiadomo co Marlonem? Bo też by się przydało żeby odszedł gdzieś razem z Miną i Gomesem. To samo Samper?
1
Aż chyba zacznę Everton oglądać :v
2
Aj Gomes wypożyczenie widzę, no cóż można się było tego spodziewać. Transfer definitywny to byłoby zbyt piękne.
0
Ten gość to jest kur dzik XD
3
Zastępcą Busiego to będzie Vidal, z konieczności może to być Rakieta. Jak już chcą kogoś młodego w zastępstwo to niech zostanie Samper i tak mało co by grał zarówno Frankie jak i on..
19
Tego nie wie nikt, lepiej niech sobie go zaklepią na następne okienko bo teraz jest po prostu niepotrzebny ;/
0
Nie przesadzajmy, gość jest młody i cała kariera przed nim. Do tego jak grał w Sevilli czy Villarrealu to robił robotę. Można na nim troszkę zarobić. Osobiście widziałbym go w Betisie ale wątpię że oni by sypnęli hajsem, szybciej wypożyczenie.
1
Dla Abidala szacunek i uznanie będę miał większy jak sprzeda wszystkich zbędnych graczy na następnych graczy aniżeli sprowadzi Pogbe. Mina, Gomes i Marlon można powiedzieć że już zaklepane że odejdą. Zostaje Samper, Munir/Paco i Denis jeśli pojawi się jakaś warta uwagi oferta.
1
I Samperem.
7
W sumie spoko że trójka z Barcelony znowu będzie grała w jednym klubie :)
5
Szmatułe to ty szanuj :v
0
Klub mem jak Arsenal :v
0
Monchu co z wolniaczka dał na 6:0 :o
1
Tymczasem C. McGregor strzela i Celtic 1:0 :v
0
Seat Leon I.
2
Passerati, golf
A no i Seat Leon 1, posiadam wszystko elegancko ;)
0
Trwa do jutra do godziny 18:00. Z tym że do jutra mogą tylko kupować, sprzedawać do końca sierpnia. Tak w razie w jakbyś nie widział ;v
1
https://www.fcbarcelona.cat/videos/en-directe
0
Ziomek co pokręcił z Barcy B, 3:0 :v
1
W sumie mogą jeszcze Marlona z Samperem zabrać :v
7
Kurczę sobie zaopatrzyli zawodników od nas ;v
Digne i prawdopodobnie Mina z Gomesem :D
Piękna sprawa.
0
We no podeślij ktoś link do Barcy B, z góry dzięki ;v
1
Lee wiem że gra gdzieś we Włoszech, bodajże w Hellas Veron'ie.