1

Tak oglądam 3 odcinek tego Narcos'a i narazie to szału on nie robi niestety. Spodziewałem się czegoś lepszego, zwłaszcza że spora część znajomych i nieznajomych polecała że taki zajebisty. Cóż, zobaczymy co dalej, może się przekonam ;v

1

Serial topka dla mnie obok Skazanego na Śmierć i Domu z Papieru :D Teraz lecę z Narcosem :D

3

"Ja, Ibra"
Lionel Messi od Gullem'a Balague
Andres Iniesta "Artysta Futbolu"

1

Jest opcja obejrzeć gdzieś całego Narcosa prócz Netflix'a? :v

4

Lenglet. Verma też też go zjada jak jest w formie o dwa/trzy poziomy ;)

5

Aa no tak, wybaczcie ;v

33

To niezła klasa światowa.

22

Terminy powrotów piłkarzy Barcelony do treningów:

Messi, Busquets, Pique, Alba - 31.07

Suarez, Coutinho, Mina - 6.08

Rakitić, Umtiti, Dembele, Vermaelen - 13.08

@neurophate

3

Jutro do klubu wracają Messi, Pique, Busquets, Alba o 9:00 przejdą testy medyczne.

1

Podobno Betis chciałby ściągnąć do siebie naszego byłego LO z Besiktas'u - Adriano :v

0

Wiadomo kiedy ma być? :D

5

Właśnie skończyłem oglądać "Dom z Papieru". Jak na początku mnie nie przekonywał tak z każdym odcinkiem jarałem się jak cholera, zajebisty serial i polecam każdemu kto nie oglądał :D

Także pytam teraz o jakiś kolejny. "Skazany na śmierć", "Breaking Bad" odpadają bo już oglądałem :D

0

Jak ktoś ma jakiś sposób na buforowanie serialu to może dać znać bo pier idzie dostać..

3

Tym panom już podziękujemy. Rafa zjada ich dwóch razem wziętych.

1

Coś ten cały Rabiot to mnie w żaden sposób jakoś nie przekonuje, ale to już moje zdanie, nie musicie się zgadzać.

13

To niech kur leser ruszy cztery litery i przyjeżdża do ekipy.. Wielce przemęczony po Mundialu.. Niech bierze przykład z Lemara. Polecam snickers'a ;v

7

Widzę Gomes wypada na 2 miesiące, to niezły transfer się szykuje xd

10

Eh klasycznie.. Specjalnie wróciłem 4:30 do domu z imprezki żeby obejrzeć meczyk Barcy, myślałem że wytrzymam, ale nawet nie dotrwałem do pierwszego gwizdka.. ;/

4

Nie chce mi się w to wierzyć.. Jak oni wymienią Gomesa za Parejo to ebne.

0

No i pięknie, jeszcze Marlon, Gomes, Paco zapewne. Kupić Thiago/Pogbe/Pjanicia i ogień :D

6

"Rozpoczyna się nowa Barca. Pod nieobecność 12 graczy, którzy grali na mundialu, zachętą dla wszystkich będą Lenglet, Arthur i Marlon."

To nieźle :v

4

Niedługo i Odriozola wróci ;v

47

XD

0

Albo jeszcze to. Non stop mi pokazuje że brakuję pamięci lub jest prawie pełna, gdy na telefonie nie mam żadnych zdjęć, muzyki to już pisałem, żadnych gier. Tylko podstawowe aplikacje takie jak FB, Messenger, Instagram, Snap, Twitter, YouTube czy FlashScore..

0

Ja z małym problemem, może akurat ktoś ogarnia i w jakiś sposób pomoże :D
Mianowicie zmieniłem wczoraj telefon na rezerwowy. Z HTC Desire 620 na Samsung Galaxy J3. Kartę SIM przełożyłem, wszystko cacy tylko problem jest z kartą pamięci. Jakby jej w ogóle nie czytało. Nie przełożyło mi muzyki. Pusto.

0

Jak ktoś ma jakąś fajną tapetę na pulpit telefon z McGregor'em to poprosiłbym ;)

0

Nic do stracenia naprawdę ;)

0

Ja na bronka ;v

0

Coś czuję że Monchi zaraz sobie zaklepie Davida Neres'a z Ajaxu. Co gość ma talent to szok.

1

Jak te ameby wypożyczą Gomesa do Valencii to po prostu nie wierzę. Pozbyć się go raz na zawsze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?