Fajny duecik w tym Vissel Kobe się zapowiada :v
Aczkolwiek osobiście żałuję, że nie przeszedł gdzieś do MLS ;/ Tam byłoby większe prawdopodobieństwo że oglądałbym jego mecze.
Bardziej już po tym przyjściu Arthura i Lenglet'a zależy mi tym żeby pozbyć się szrotu definitywnie, a nie jakieś wypożyczenia jak Douglas, Gomes i Marlon. Jak kilka plotek się pojawiło na temat ich odejścia tak jak zwykle cicho teraz.. Do tego żadne kur Wilian'y.. Toć to idzie czegoś dostać jak się takie ploty czyta.
0
Fajny duecik w tym Vissel Kobe się zapowiada :v
Aczkolwiek osobiście żałuję, że nie przeszedł gdzieś do MLS ;/ Tam byłoby większe prawdopodobieństwo że oglądałbym jego mecze.
1
Trzeba iść spać w cholerę bo za każdym razem jak wejdę na stronę główną to skacze ciśnienie z nerwów.. Dobranoc.
7
Nie no kur oni poważnie wypożyczyli 30-latka do Chin na sezon? XD
Marcin nie denerwuj się, opanuj się.
5
I tak już powinno zostać, jeden mecz i z bańki.
0
Tam chociaż spotka gwiazdy piłki jakieś i zarobi :D
23
Bardziej już po tym przyjściu Arthura i Lenglet'a zależy mi tym żeby pozbyć się szrotu definitywnie, a nie jakieś wypożyczenia jak Douglas, Gomes i Marlon. Jak kilka plotek się pojawiło na temat ich odejścia tak jak zwykle cicho teraz.. Do tego żadne kur Wilian'y.. Toć to idzie czegoś dostać jak się takie ploty czyta.
0
Nie wierzę kur..
2
Niemożliwe.
0
XDDDDDDDDDDDDDDDD
1
I tak się skończy że będzie siedział u nas na trybunach w następnym sezonie.. xd
26
Fajne te szwedki :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Jak dla mnie może się dalej "kisić" w Chelsea, a najchętniej widziałbym go u nas :D No ale to już science fiction :v
23
Faktycznie, głupie :v
1
Aj myślałem że byłby gol jakby nie obronił ;d
0
Oooo właśnie! hah :D
O LeBrona też mi chodziło tylko nie mogłem sobie przypomnieć :D Zaćmienie jakieś xd
0
Hazard brak słów, klasa światowa.
5
Nie wiem czemu, ale Romelu to mi Joshua z daleka przypomina :v
0
No Cout, odj teraz nieziemsko.
3
Farmer.
3
Jak trwoga to do Boga, Verma wchodzi :v
2
Kępa tak zwana xd
0
Nie no dostane kur zaraz przez te symulki xd
0
A kto podawał?! COUTINHOOOOO
0
XD
1
Paulinho na ławce już myślami w Chinach :'(
:v
4
Nie no ten Lukaku to chyba robokop
2
A bym po kontrolniaku takim dał tym wszystkim aktorom xd
1
Ja nie wiem czy on ma taki tik z tym symulowaniem i tego już nie kontroluje czy jak xd
5
No teraz moim zdaniem karny się akurat należał.