0

Fajny duecik w tym Vissel Kobe się zapowiada :v
Aczkolwiek osobiście żałuję, że nie przeszedł gdzieś do MLS ;/ Tam byłoby większe prawdopodobieństwo że oglądałbym jego mecze.

1

Trzeba iść spać w cholerę bo za każdym razem jak wejdę na stronę główną to skacze ciśnienie z nerwów.. Dobranoc.

7

Nie no kur oni poważnie wypożyczyli 30-latka do Chin na sezon? XD
Marcin nie denerwuj się, opanuj się.

5

I tak już powinno zostać, jeden mecz i z bańki.

0

Tam chociaż spotka gwiazdy piłki jakieś i zarobi :D

23

Bardziej już po tym przyjściu Arthura i Lenglet'a zależy mi tym żeby pozbyć się szrotu definitywnie, a nie jakieś wypożyczenia jak Douglas, Gomes i Marlon. Jak kilka plotek się pojawiło na temat ich odejścia tak jak zwykle cicho teraz.. Do tego żadne kur Wilian'y.. Toć to idzie czegoś dostać jak się takie ploty czyta.

0

Nie wierzę kur..

2

Niemożliwe.

0

XDDDDDDDDDDDDDDDD

1

I tak się skończy że będzie siedział u nas na trybunach w następnym sezonie.. xd

26

Fajne te szwedki :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Jak dla mnie może się dalej "kisić" w Chelsea, a najchętniej widziałbym go u nas :D No ale to już science fiction :v

23

Faktycznie, głupie :v

1

Aj myślałem że byłby gol jakby nie obronił ;d

0

Oooo właśnie! hah :D
O LeBrona też mi chodziło tylko nie mogłem sobie przypomnieć :D Zaćmienie jakieś xd

0

Hazard brak słów, klasa światowa.

5

Nie wiem czemu, ale Romelu to mi Joshua z daleka przypomina :v

0

No Cout, odj teraz nieziemsko.

3

Farmer.

3

Jak trwoga to do Boga, Verma wchodzi :v

2

Kępa tak zwana xd

0

Nie no dostane kur zaraz przez te symulki xd

0

A kto podawał?! COUTINHOOOOO

0

XD

1

Paulinho na ławce już myślami w Chinach :'(



:v

4

Nie no ten Lukaku to chyba robokop

2

A bym po kontrolniaku takim dał tym wszystkim aktorom xd

1

Ja nie wiem czy on ma taki tik z tym symulowaniem i tego już nie kontroluje czy jak xd

5

No teraz moim zdaniem karny się akurat należał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?