1

Wszyscy tylko nie Biglia i Caballero..

0

Przy takim ofensywnym ustawieniu, Masche musi grać chcąc czy nie chcąc. Może nie jest jakimś wirtuozem, ale musi być jakiś przecinak w środku.

1

Guzman
Taglafico - Fazio/Rojo - Otamendi - Salvio
Banega - Masche - Lo Celso
Dybala - Aguero - Messi

0

To to jeszcze uj tam.. Najbardziej rozwaliła mnie ta bródka Grzmota w ostatnim meczu. Daję rękę uciąć że to było pod media i żeby nawiązywali właśnie do G.O.A.T.. XD

0

Zapewniam że będą jeździć na dupie, muszą kur, muszą.

1

Niezły kur kombinator ten Obi Mikel.. Schodził 2min żeby wyjść za linię, usłyszał że wznowił grę to nowo narodzony od razu gotowy do wejścia XD

0

Pięknieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! Musa co dzik!

1

Goooooooooooooooooooooooool

3

*Nigeria.

7

I ten sztuczny płacz hah :D Wszystko się da pod publikę :v

0

I po co mu podałeś Costa.. XD

5

Hahahah, kocham ten trik XD

0

Przedziurawił białasa :D

3

I już komentator wkur na wejściu z bałwanem xd

1

Przecież 3/4 polskich białych rycerzy padło by na zawał. Szczególnie ci "dziennikarze".

0

Jest w ogóle jakaś jeszcze szansa żeby wyszli z grupy czy już kompletnie po ptokach? XD

4

Co się dzieje z Argentyną? Nic się nie dzieje. Stabilna forma od dłuższego czasu.

0

Będzie się działo po meczu :v

2

Rakitić MOTM.

0

:O

0

Co za kurw ręcznik.. XD

4

Sampaoli już gotowy na bitke xd

0

XD

2

Ja pierr.....

0

O KUR DYBALA?! :O

0

Brak słów.

0

Diego oczka spuchnięte XD

1

A mnie rozpier te chodzenie w tę i z powrotem Łysego XD

0

Kępa.

1

Hahhahahaahahahahahahahahahahahahah

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?