22 czerwca 2018, 20:03
1
Wszyscy tylko nie Biglia i Caballero..
0
Przy takim ofensywnym ustawieniu, Masche musi grać chcąc czy nie chcąc. Może nie jest jakimś wirtuozem, ale musi być jakiś przecinak w środku.
22 czerwca 2018, 19:59
Guzman Taglafico - Fazio/Rojo - Otamendi - Salvio Banega - Masche - Lo Celso Dybala - Aguero - Messi
22 czerwca 2018, 19:04
To to jeszcze uj tam.. Najbardziej rozwaliła mnie ta bródka Grzmota w ostatnim meczu. Daję rękę uciąć że to było pod media i żeby nawiązywali właśnie do G.O.A.T.. XD
22 czerwca 2018, 19:02
Zapewniam że będą jeździć na dupie, muszą kur, muszą.
22 czerwca 2018, 18:54
Niezły kur kombinator ten Obi Mikel.. Schodził 2min żeby wyjść za linię, usłyszał że wznowił grę to nowo narodzony od razu gotowy do wejścia XD
22 czerwca 2018, 18:33
Pięknieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! Musa co dzik!
22 czerwca 2018, 18:07
Goooooooooooooooooooooooool
22 czerwca 2018, 18:05
3
*Nigeria.
22 czerwca 2018, 15:55
7
I ten sztuczny płacz hah :D Wszystko się da pod publikę :v
22 czerwca 2018, 15:53
I po co mu podałeś Costa.. XD
22 czerwca 2018, 15:52
5
Hahahah, kocham ten trik XD
22 czerwca 2018, 15:48
Przedziurawił białasa :D
22 czerwca 2018, 14:02
I już komentator wkur na wejściu z bałwanem xd
22 czerwca 2018, 12:58
Przecież 3/4 polskich białych rycerzy padło by na zawał. Szczególnie ci "dziennikarze".
21 czerwca 2018, 22:01
Jest w ogóle jakaś jeszcze szansa żeby wyszli z grupy czy już kompletnie po ptokach? XD
21 czerwca 2018, 21:58
4
Co się dzieje z Argentyną? Nic się nie dzieje. Stabilna forma od dłuższego czasu.
21 czerwca 2018, 21:50
Będzie się działo po meczu :v
21 czerwca 2018, 21:49
2
Rakitić MOTM.
21 czerwca 2018, 21:43
:O
21 czerwca 2018, 21:37
Co za kurw ręcznik.. XD
21 czerwca 2018, 21:34
Sampaoli już gotowy na bitke xd
21 czerwca 2018, 21:32
XD
21 czerwca 2018, 21:31
Ja pierr.....
21 czerwca 2018, 21:22
O KUR DYBALA?! :O
21 czerwca 2018, 21:20
Brak słów.
21 czerwca 2018, 21:17
Diego oczka spuchnięte XD
21 czerwca 2018, 21:15
A mnie rozpier te chodzenie w tę i z powrotem Łysego XD
21 czerwca 2018, 21:11
Kępa.
21 czerwca 2018, 21:10
Hahhahahaahahahahahahahahahahahahah
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Wszyscy tylko nie Biglia i Caballero..
0
Przy takim ofensywnym ustawieniu, Masche musi grać chcąc czy nie chcąc. Może nie jest jakimś wirtuozem, ale musi być jakiś przecinak w środku.
1
Guzman
Taglafico - Fazio/Rojo - Otamendi - Salvio
Banega - Masche - Lo Celso
Dybala - Aguero - Messi
0
To to jeszcze uj tam.. Najbardziej rozwaliła mnie ta bródka Grzmota w ostatnim meczu. Daję rękę uciąć że to było pod media i żeby nawiązywali właśnie do G.O.A.T.. XD
0
Zapewniam że będą jeździć na dupie, muszą kur, muszą.
1
Niezły kur kombinator ten Obi Mikel.. Schodził 2min żeby wyjść za linię, usłyszał że wznowił grę to nowo narodzony od razu gotowy do wejścia XD
0
Pięknieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! Musa co dzik!
1
Goooooooooooooooooooooooool
3
*Nigeria.
7
I ten sztuczny płacz hah :D Wszystko się da pod publikę :v
0
I po co mu podałeś Costa.. XD
5
Hahahah, kocham ten trik XD
0
Przedziurawił białasa :D
3
I już komentator wkur na wejściu z bałwanem xd
1
Przecież 3/4 polskich białych rycerzy padło by na zawał. Szczególnie ci "dziennikarze".
0
Jest w ogóle jakaś jeszcze szansa żeby wyszli z grupy czy już kompletnie po ptokach? XD
4
Co się dzieje z Argentyną? Nic się nie dzieje. Stabilna forma od dłuższego czasu.
0
Będzie się działo po meczu :v
2
Rakitić MOTM.
0
:O
0
Co za kurw ręcznik.. XD
4
Sampaoli już gotowy na bitke xd
0
XD
2
Ja pierr.....
0
O KUR DYBALA?! :O
0
Brak słów.
0
Diego oczka spuchnięte XD
1
A mnie rozpier te chodzenie w tę i z powrotem Łysego XD
0
Kępa.
1
Hahhahahaahahahahahahahahahahahahah