Ej mam wrażenie że serio chyba jakaś spina w szatni była z udziałem Leo bo mam wrażenie że gość ma kompletnie wyje w ten mecz. Coś musiało być, nie chce mi się wierzyć że raptem nic mu się nie chce.
Podobno w negocjacjach w 100% zajął się jego agent, a Łukasz nawet nie brał w tym udziału. Z resztą dostał pewnie zgodę o trenera bo wiedział wcześniej że bronić będzie Szczęsny.
0
O tym mówiłem, musiała być jakaś spina w szatni.
0
Ej mam wrażenie że serio chyba jakaś spina w szatni była z udziałem Leo bo mam wrażenie że gość ma kompletnie wyje w ten mecz. Coś musiało być, nie chce mi się wierzyć że raptem nic mu się nie chce.
0
Mam wrażenie że to celowa zagrywka z tymi podaniami do Messiego bo Chorwaci na bank byli przyszykowani pod niego.
1
Ten cały ekspert od siedmiu boleści Listkiewicz ze studia to napewno mecze ogląda?
6
Przecież to jest czerwo..
8
Meracdo niech podziękuję koledze za podanie, kto na tym poziomie gra piłkę przekątną przez środek boiska..
1
Piękne krycie.
0
Co za kur dzban..
0
No trzeba przyznać, że Rakieta piłka klasa.
3
Tego Biglie mogłeś odpuścić.. xd
3
Dawno nie widziałem tak skoncentrowanego Messiego :v
2
Znowu ten Iwański?! Nosz ku..
0
Podobno w negocjacjach w 100% zajął się jego agent, a Łukasz nawet nie brał w tym udziału. Z resztą dostał pewnie zgodę o trenera bo wiedział wcześniej że bronić będzie Szczęsny.
0
Jak ktoś ma bramkę Duńczyków z dzisiejszego meczu to może podesłać bo dopiero do domu wszedłem ;v
2
Nie zdziwiłbym się gdyby Chorwaci zagrali tak jak Islandia czy Iran.. :v
3
Jprd, poważnie dali tego zamuła na komentarz..
0
Panowie napiszcie mi proszę w czym lepsza jest Fortuna od STS'u bo mam dylemat gdzie konto założyć? ;D
0
Potrzebny nam ten Pjanić jak świni siodło..
1
Czekam aż w końcu ruszą swoje cztery litery do Monachium.
1
I za to lubię jego, Kowala i Hajtę. Mówią jak jest i się nie pier w tańcu za przeproszeniem, dobranoc.
7
Kurw jak ten Cionek zamula pałkę..
2
Jedno jest pewne, będzie zadyma w Moskwie potem XD
1
"Turku kończ ten mecz", wstydu oszczędź..
1
Tylko nie to..
6
Żeby ten Senegal jeszcze coś by kurw grał.. Wstyd jak.. XD
0
Iksde
2
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
"W Borussi byś strzelił" XD
0
Tu trzeba przypier a nie się w Messiego bawić.. XD
0
A co ty masz do Krychy? Jako jedyny coś gra.