0

O tym mówiłem, musiała być jakaś spina w szatni.

0

Ej mam wrażenie że serio chyba jakaś spina w szatni była z udziałem Leo bo mam wrażenie że gość ma kompletnie wyje w ten mecz. Coś musiało być, nie chce mi się wierzyć że raptem nic mu się nie chce.

0

Mam wrażenie że to celowa zagrywka z tymi podaniami do Messiego bo Chorwaci na bank byli przyszykowani pod niego.

1

Ten cały ekspert od siedmiu boleści Listkiewicz ze studia to napewno mecze ogląda?

6

Przecież to jest czerwo..

8

Meracdo niech podziękuję koledze za podanie, kto na tym poziomie gra piłkę przekątną przez środek boiska..

1

Piękne krycie.

0

Co za kur dzban..

0

No trzeba przyznać, że Rakieta piłka klasa.

3

Tego Biglie mogłeś odpuścić.. xd

3

Dawno nie widziałem tak skoncentrowanego Messiego :v

2

Znowu ten Iwański?! Nosz ku..

0

Podobno w negocjacjach w 100% zajął się jego agent, a Łukasz nawet nie brał w tym udziału. Z resztą dostał pewnie zgodę o trenera bo wiedział wcześniej że bronić będzie Szczęsny.

0

Jak ktoś ma bramkę Duńczyków z dzisiejszego meczu to może podesłać bo dopiero do domu wszedłem ;v

2

Nie zdziwiłbym się gdyby Chorwaci zagrali tak jak Islandia czy Iran.. :v

3

Jprd, poważnie dali tego zamuła na komentarz..

0

Panowie napiszcie mi proszę w czym lepsza jest Fortuna od STS'u bo mam dylemat gdzie konto założyć? ;D

0

Potrzebny nam ten Pjanić jak świni siodło..

1

Czekam aż w końcu ruszą swoje cztery litery do Monachium.

1

I za to lubię jego, Kowala i Hajtę. Mówią jak jest i się nie pier w tańcu za przeproszeniem, dobranoc.

7

Kurw jak ten Cionek zamula pałkę..

2

Jedno jest pewne, będzie zadyma w Moskwie potem XD

1

"Turku kończ ten mecz", wstydu oszczędź..

1

Tylko nie to..

6

Żeby ten Senegal jeszcze coś by kurw grał.. Wstyd jak.. XD

0

Iksde

2

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

"W Borussi byś strzelił" XD

0

Tu trzeba przypier a nie się w Messiego bawić.. XD

0

A co ty masz do Krychy? Jako jedyny coś gra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?