Zremisowali z typami z Islandii którzy się bronili we własnym polu karnym całą ekipą a co niektórzy dramatyzują jakby dostali baty takie że nie mają co wychodzić do drugiego meczu..
To są 12 letnie dzbany które styczność z piłką mają jedynie taką że ją oglądają w telewizji. Zamiast oglądać to siedzą i czają aż ktoś coś zrobi żeby pierwszym być który napiszę to na La Rambli dla "herbów" tfu.
Jak narazie mnie irytował tylko jeden z gości którzy komentowali Peru vs Dania. NIe znam ich także nie powiem nazwiska. No i Iwański ale to już klasyka.
5
Pomyślcie co muszą czuć tacy Hiszpanie albo Messi oglądający ten mecz XD
0
A te Pazdana miny mnie rozpier XDDD
0
Jak ja kurw nienawidzę takich bramek..
2
Milik jprd..
5
Oglądaj i skończ pier.
1
Nasi na trybunach nigdy nie zawodzą:D
0
Szybki apel do wszystkich. Proszę skupcie się na meczu, a nie na ciągłym wytykaniu błędów każdego zawodnika na La Rambli. Nawet po 5/10min.. xd
16
12 lat czekania, nadszedł ten moment :D Coś pięknego!
Jazdaaaa Kurłłłaaaaaaa!!!!!!!!!!!
3
Są w Rosji, muszą coś im udowodnić XD
2
Ulala, ala Ronnie/Leo :D
1
XD
0
Hahahahahahh, co za dzban XD
0
XDD
9
Dałeś teraz porównanie.. Rodzice a żona..
0
Gwiazdor co "inglish" :v
27
Casemiro z kartką o kur.
6
Puyol też ;)
0
Tylko Thiago.
4
Typowy Cou :D Bramka turnieju na ten moment :D Magik!
1
Zremisowali z typami z Islandii którzy się bronili we własnym polu karnym całą ekipą a co niektórzy dramatyzują jakby dostali baty takie że nie mają co wychodzić do drugiego meczu..
13
Bardzo dobrze, ten gość musi grać u nas.
2
To są 12 letnie dzbany które styczność z piłką mają jedynie taką że ją oglądają w telewizji. Zamiast oglądać to siedzą i czają aż ktoś coś zrobi żeby pierwszym być który napiszę to na La Rambli dla "herbów" tfu.
0
Wolny klasa.
1
Tak sobie teraz pomyślałem jaką pakę można byłoby "skleić" z zawodników z Bałkanów :D
0
...
0
Rebić dobry dzik :D
2
Wyjdą z Chorwacją.
2
Jak narazie mnie irytował tylko jeden z gości którzy komentowali Peru vs Dania. NIe znam ich także nie powiem nazwiska. No i Iwański ale to już klasyka.
2
Panu Bogu w okno.
1
Rakieta piła klasa.