5

Pomyślcie co muszą czuć tacy Hiszpanie albo Messi oglądający ten mecz XD

0

A te Pazdana miny mnie rozpier XDDD

0

Jak ja kurw nienawidzę takich bramek..

2

Milik jprd..

5

Oglądaj i skończ pier.

1

Nasi na trybunach nigdy nie zawodzą:D

0

Szybki apel do wszystkich. Proszę skupcie się na meczu, a nie na ciągłym wytykaniu błędów każdego zawodnika na La Rambli. Nawet po 5/10min.. xd

16

12 lat czekania, nadszedł ten moment :D Coś pięknego!
Jazdaaaa Kurłłłaaaaaaa!!!!!!!!!!!

3

Są w Rosji, muszą coś im udowodnić XD

2

Ulala, ala Ronnie/Leo :D

1

XD

0

Hahahahahahh, co za dzban XD

0

XDD

9

Dałeś teraz porównanie.. Rodzice a żona..

0

Gwiazdor co "inglish" :v

27

Casemiro z kartką o kur.

6

Puyol też ;)

0

Tylko Thiago.

4

Typowy Cou :D Bramka turnieju na ten moment :D Magik!

1

Zremisowali z typami z Islandii którzy się bronili we własnym polu karnym całą ekipą a co niektórzy dramatyzują jakby dostali baty takie że nie mają co wychodzić do drugiego meczu..

13

Bardzo dobrze, ten gość musi grać u nas.

2

To są 12 letnie dzbany które styczność z piłką mają jedynie taką że ją oglądają w telewizji. Zamiast oglądać to siedzą i czają aż ktoś coś zrobi żeby pierwszym być który napiszę to na La Rambli dla "herbów" tfu.

0

Wolny klasa.

1

Tak sobie teraz pomyślałem jaką pakę można byłoby "skleić" z zawodników z Bałkanów :D

0

...

0

Rebić dobry dzik :D

2

Wyjdą z Chorwacją.

2

Jak narazie mnie irytował tylko jeden z gości którzy komentowali Peru vs Dania. NIe znam ich także nie powiem nazwiska. No i Iwański ale to już klasyka.

2

Panu Bogu w okno.

1

Rakieta piła klasa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?