Człowiek wstaję i już czuję zażenowanie z samego rana bo zobaczył pajacerke odstawianą przez Griezmann'a.. Piłkarz świetny, ale jeśli chodzi o główkę to gość jest na poziomie Neymara.. Jak ma robić z tego taki cyrk to dawać Martiala w zamian za niego i wszycho :v
A teraz na poważnie. Jest jakiś obecnie serwer Metka na miarę uwagi z dużą liczbą graczy? Oczywiście chodzi o jakiś serwer easy, nie ma czasu na hardziki ;v
Jak Krychowak będzie tak grał na mundialu to nie zdziwiłbym się jakby został w PSG. Mimo wszystko liczę na powrót do Sevilli albo jakikolwiek transfer do Hiszpanii :D
0
To by wszystko wyjaśniało XD
0
XD
1
To nie lepiej zacznie bo znając życie zaraz będziemy chłopa oglądać w City, PSG albo Juve.
0
Człowiek wstaję i już czuję zażenowanie z samego rana bo zobaczył pajacerke odstawianą przez Griezmann'a.. Piłkarz świetny, ale jeśli chodzi o główkę to gość jest na poziomie Neymara.. Jak ma robić z tego taki cyrk to dawać Martiala w zamian za niego i wszycho :v
0
A ja coś kur go nie czuję, coś ze mną jest nie tak. Obym jutro na otwarciu znowu cieszył japę jak co 4 lata :D
2
A teraz na poważnie. Jest jakiś obecnie serwer Metka na miarę uwagi z dużą liczbą graczy? Oczywiście chodzi o jakiś serwer easy, nie ma czasu na hardziki ;v
0
Komu skopiować fms'a/riba?
0
Kolega pyta rozumiem?
0
Podbijam, podaj serwer. Wróciłbym do gierki z czasów podstawówki/gimby :D
0
3/4 pytań miałem wrażenie że nie dotyczyło Mundialu. Ojciec mówi, że pier.. i ostatni raz gra w tę ich żałosną gierkę xd
20
Proponuje zmianę programu na "Wielki test o Ronaldo".
0
Jak dla ojca od razu powiedziałem że sam założył bo to narcyz jest xd
22
Iwański już spięty jak plandeka na żuku bo ktoś dał pstryczka w nos dla jego chłopaka :v
13
"To jeszcze nie jest ten dzień".
1
Mógłbyć oglądać ten filmik non stop.. Taka ekipa już się nie trafi za mojego życia, jestem tego pewien. Najlepiej grający zespół w historii.
0
Osobiście uważam że tacy gracze jak Akinfeev, Dzagoev czy Mario Fernandes są w miarę rozpoznawalni ;D
2
Już nie udawajcie co niektórzy że was to zaskoczyło xd
1
Szybciutko go ukróciłem z tego co pamiętam xd
1
Kur, nie pozbieram się.
1
Może nawet i dzisiaj zakończyć, nie tylko tę w reprze ;)
24
XD Real to jest klub dzbanów, dziękuję i miłego dnia :)
5
Polska czy już Barcelona?
0
Krychowiak podsumował swój mecz :)
4
#LuchoMusisz
0
Ten var to chyba na pokaz albo na oswojenie z zawodnikami bo bramkę to widzieli w najwyższym rzędzie na stadionie.. :v
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Widziałem że była bramka.. :v
0
Będę kibicował ze względu na styl gry naszych zawodników a przede wszystkim ze względu na Andresa. Mimo wszystko Polska i Argentyna na tym mundialu :)
0
Zwracam honor, zapomniałem o nim :D
0
Jak Krychowak będzie tak grał na mundialu to nie zdziwiłbym się jakby został w PSG. Mimo wszystko liczę na powrót do Sevilli albo jakikolwiek transfer do Hiszpanii :D