0

To by wszystko wyjaśniało XD

0

XD

1

To nie lepiej zacznie bo znając życie zaraz będziemy chłopa oglądać w City, PSG albo Juve.

0

Człowiek wstaję i już czuję zażenowanie z samego rana bo zobaczył pajacerke odstawianą przez Griezmann'a.. Piłkarz świetny, ale jeśli chodzi o główkę to gość jest na poziomie Neymara.. Jak ma robić z tego taki cyrk to dawać Martiala w zamian za niego i wszycho :v

0

A ja coś kur go nie czuję, coś ze mną jest nie tak. Obym jutro na otwarciu znowu cieszył japę jak co 4 lata :D

2

A teraz na poważnie. Jest jakiś obecnie serwer Metka na miarę uwagi z dużą liczbą graczy? Oczywiście chodzi o jakiś serwer easy, nie ma czasu na hardziki ;v

0

Komu skopiować fms'a/riba?

0

Kolega pyta rozumiem?

0

Podbijam, podaj serwer. Wróciłbym do gierki z czasów podstawówki/gimby :D

0

3/4 pytań miałem wrażenie że nie dotyczyło Mundialu. Ojciec mówi, że pier.. i ostatni raz gra w tę ich żałosną gierkę xd

20

Proponuje zmianę programu na "Wielki test o Ronaldo".

0

Jak dla ojca od razu powiedziałem że sam założył bo to narcyz jest xd

22

Iwański już spięty jak plandeka na żuku bo ktoś dał pstryczka w nos dla jego chłopaka :v

13

"To jeszcze nie jest ten dzień".

1



Mógłbyć oglądać ten filmik non stop.. Taka ekipa już się nie trafi za mojego życia, jestem tego pewien. Najlepiej grający zespół w historii.

0

Osobiście uważam że tacy gracze jak Akinfeev, Dzagoev czy Mario Fernandes są w miarę rozpoznawalni ;D

2

Już nie udawajcie co niektórzy że was to zaskoczyło xd

1

Szybciutko go ukróciłem z tego co pamiętam xd

1

Kur, nie pozbieram się.

1

Może nawet i dzisiaj zakończyć, nie tylko tę w reprze ;)

24

XD Real to jest klub dzbanów, dziękuję i miłego dnia :)

5

Polska czy już Barcelona?

0

Krychowiak podsumował swój mecz :)

4

#LuchoMusisz

0

Ten var to chyba na pokaz albo na oswojenie z zawodnikami bo bramkę to widzieli w najwyższym rzędzie na stadionie.. :v

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Widziałem że była bramka.. :v

0

Będę kibicował ze względu na styl gry naszych zawodników a przede wszystkim ze względu na Andresa. Mimo wszystko Polska i Argentyna na tym mundialu :)

0

Zwracam honor, zapomniałem o nim :D

0

Jak Krychowak będzie tak grał na mundialu to nie zdziwiłbym się jakby został w PSG. Mimo wszystko liczę na powrót do Sevilli albo jakikolwiek transfer do Hiszpanii :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?