27 czerwca 2018, 21:35
2
Co klepią, jak młodych XDD
27 czerwca 2018, 21:24
Uwielbiam jak przyjmuje "krzyżakiem" :D
27 czerwca 2018, 20:35
0
Hahaahahahah PAULINHOOOOOOOOOOOOOO
27 czerwca 2018, 20:29
Typ gra g*wno od początku mistrzostw, a dalej gra..
27 czerwca 2018, 20:26
Czy mi się wydawało czy asystentem Tite jest Sylwinho? :D
27 czerwca 2018, 20:25
12
Ten Jesus to jest cienki jak sik pająka.
27 czerwca 2018, 19:07
Paulinho i Coutinho w pierwszym ;) Swoją drogą znowu zmienili kapitana, teraz Miranda xd
27 czerwca 2018, 19:00
20
Suarez, błagam rozpier tę nędzną Portugalię i dalej niech się dzieje wola Boga :D
27 czerwca 2018, 15:37
25
Z tym, że Leo zagrał ponad 100 meczy mniej ;)
26 czerwca 2018, 22:39
Piłkarze Barcelony lubią strzelać setną bramkę na Mundialu: 2010 - Iniesta 2014 - Neymar 2018 - Messi :D
26 czerwca 2018, 21:53
1
Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkkk!!!!!!!
26 czerwca 2018, 21:45
5
MARADONA XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
26 czerwca 2018, 21:44
Goooooooooooooooooooooooooooooooooollllllllllllllllll
26 czerwca 2018, 21:34
Żegnaj Messi, po Mundialu.
26 czerwca 2018, 21:31
iks kur de
26 czerwca 2018, 21:30
MEZA nosz ku*wa?!
26 czerwca 2018, 21:24
Ten Di Maria to już kur komedia.
26 czerwca 2018, 21:07
Ja pier, Mascherano to jest komedia piłkarza odkąd odszedł do Chin..
26 czerwca 2018, 20:45
3
Maradona zamuła po kresce XDDDDD
26 czerwca 2018, 20:34
9
Aluminium musiał być XD
26 czerwca 2018, 20:32
13
Banega MOTM narazie. Klasa co gra gość, a łysy go nie wystawiał dzban..
26 czerwca 2018, 20:17
10
Inaczej, nastawiaj się na następny sezon w koszulce Barcelony ;)
26 czerwca 2018, 20:16
15
Ale wydarłem jape XD Ulżyło :D
26 czerwca 2018, 20:14
MEEEEEESSSSSIIIIIIIIIIIIIIIIII !!!!!!!
26 czerwca 2018, 19:46
8
Leo błagam cię, pokaż na co cię stać i pozamykaj japy wszystkim!
26 czerwca 2018, 16:52
Jakby z kontrą szli 4 na 1/2 to też by gwizdnął bo czas doliczony minął?
26 czerwca 2018, 16:48
11
Co sędzia teraz odpier? Już mógł dać zagrać ten wolny, co za łeb XD
26 czerwca 2018, 16:47
...
26 czerwca 2018, 16:33
I zryłeś mi banie
25 czerwca 2018, 22:29
A idź w uj, od dzisiaj nie wchodzę w komentarze na stronach fb bo czegoś kur dostanę.. To jak tam wszyscy bronią go i ich Real za każdym razem to przechodzi ludzkie pojęcie.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
Co klepią, jak młodych XDD
2
Uwielbiam jak przyjmuje "krzyżakiem" :D
0
Hahaahahahah PAULINHOOOOOOOOOOOOOO
2
Typ gra g*wno od początku mistrzostw, a dalej gra..
0
Czy mi się wydawało czy asystentem Tite jest Sylwinho? :D
12
Ten Jesus to jest cienki jak sik pająka.
0
Paulinho i Coutinho w pierwszym ;)
Swoją drogą znowu zmienili kapitana, teraz Miranda xd
20
Suarez, błagam rozpier tę nędzną Portugalię i dalej niech się dzieje wola Boga :D
25
Z tym, że Leo zagrał ponad 100 meczy mniej ;)
20
Piłkarze Barcelony lubią strzelać setną bramkę na Mundialu:
2010 - Iniesta
2014 - Neymar
2018 - Messi :D
1
Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkkk!!!!!!!
5
MARADONA XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
1
Goooooooooooooooooooooooooooooooooollllllllllllllllll
0
Żegnaj Messi, po Mundialu.
1
iks kur de
1
MEZA nosz ku*wa?!
0
Ten Di Maria to już kur komedia.
0
Ja pier, Mascherano to jest komedia piłkarza odkąd odszedł do Chin..
3
Maradona zamuła po kresce XDDDDD
9
Aluminium musiał być XD
13
Banega MOTM narazie. Klasa co gra gość, a łysy go nie wystawiał dzban..
10
Inaczej, nastawiaj się na następny sezon w koszulce Barcelony ;)
15
Ale wydarłem jape XD
Ulżyło :D
3
MEEEEEESSSSSIIIIIIIIIIIIIIIIII !!!!!!!
8
Leo błagam cię, pokaż na co cię stać i pozamykaj japy wszystkim!
1
Jakby z kontrą szli 4 na 1/2 to też by gwizdnął bo czas doliczony minął?
11
Co sędzia teraz odpier? Już mógł dać zagrać ten wolny, co za łeb XD
11
...
1
I zryłeś mi banie
3
A idź w uj, od dzisiaj nie wchodzę w komentarze na stronach fb bo czegoś kur dostanę.. To jak tam wszyscy bronią go i ich Real za każdym razem to przechodzi ludzkie pojęcie.