Ależ mi się marzy żeby pozbyć się takich graczy jak Gomes, Digne, Marlon, Verma/Mina(co do niego to wypożyczenie albo z opcją wykupu), to samo Munir i sprowadzić kogoś z dwójki Thiago/Pogba :D
Tak nie chce lekceważyć Realu oczywiście, ale śmiem stwierdzić że Atleti będzie naszym najgroźniejszym rywalem w nadchodzącym sezonie. Oczywiście patrząc na ten moment.
Czyli wychodzi na to że w tym momencie mamy 2/3 najlepiej rokujących na przyszłość piłkarzy :D Dembele, Malcom no i ja osobiście dorzucę Arthura bo wierzę że chłop odpali :D
Co przy tym towarzystwie robi w ogóle Asensio? Jak dla mnie przereklamowany grajek bo strzelił kilka ładnych brameczek z dystansu i to by było na tyle.
Ktoś też ma ostatnimi czasy problem na telefonach HTC ze Snapem? Non stop mnie wywala z aplikacji i pokazuje się komunikat:
"Niestety, aplikacja Snapchat została zatrzymana"..
2
Ależ mi się marzy żeby pozbyć się takich graczy jak Gomes, Digne, Marlon, Verma/Mina(co do niego to wypożyczenie albo z opcją wykupu), to samo Munir i sprowadzić kogoś z dwójki Thiago/Pogba :D
1
Tak nie chce lekceważyć Realu oczywiście, ale śmiem stwierdzić że Atleti będzie naszym najgroźniejszym rywalem w nadchodzącym sezonie. Oczywiście patrząc na ten moment.
2
Grimaldo :v
0
Buhahahahahahahahah
0
No dalej Perezik, kup kogoś bo ten sezon nie będzie miał sensu :v
27
Powodzenia że wykonywałby wolne w Barcelonie gdy nawet Coutinho nie dostaje szans :v
23
100 baniek XD
To Rakitić 200 w takim wypadku.
0
I który z nich robił takie rzeczy na boisku jak wymieniona dwójka?
0
Czyli wychodzi na to że w tym momencie mamy 2/3 najlepiej rokujących na przyszłość piłkarzy :D Dembele, Malcom no i ja osobiście dorzucę Arthura bo wierzę że chłop odpali :D
0
A tak co do Monchiego to poleciłbym mu w tym momencie Davida Neres'a z Ajaxu ;v
0
Piękne :)
3
Henrik już czekał z filmikiem chyba na oficjalke :v
1
FISIADOOOO
0
Zaczyna się komediodramat XD
1
Na pierwszy rzut oka przeczytałem że był na kolacji z Leo ;v
4
Co przy tym towarzystwie robi w ogóle Asensio? Jak dla mnie przereklamowany grajek bo strzelił kilka ładnych brameczek z dystansu i to by było na tyle.
1
Za Mine Verma zapewne i za Munira Paco ;)
0
Ktoś też ma ostatnimi czasy problem na telefonach HTC ze Snapem? Non stop mnie wywala z aplikacji i pokazuje się komunikat:
"Niestety, aplikacja Snapchat została zatrzymana"..
2
Ten znowu.. Nie ma co już go chyba trzymać, nic z tego nie będzie.
4
Tak swoją drogą to oglądam tego Malcom'a i troszkę mnie przypomina :v
Też prawe skrzydełko, dobra wrzutka i mocne ebnięcie z "lewity" :D
1
XD
54
OFICJALNIE: Thierry Henry trenerem Aston Villi!
0
I spier nastrój..
1
Niech nie świrują, jak już leciał to niech zawinie rogala w stronę Barcelony i wszystko.
4
Leo Messi odkąd przejął nr 10:
527 występów
510 bramek
192 asysty
27 trofeów
5 Złotych Butów
5 Złotych Piłek
GOAT
0
Dobra to ja tak zwane z.w :v
2
O kur, poważnie z tym Malcom'em?! Bo tu już leciutka podnieta się włączą XD
0
Klasyczny rosół w niedzielę :v
0
Gra coś gość ciekawego poważnie? Bo tam za bardzo osobiście nie kojarzę.
0
Ludzie z Warmii meldować się :D