2

Ależ mi się marzy żeby pozbyć się takich graczy jak Gomes, Digne, Marlon, Verma/Mina(co do niego to wypożyczenie albo z opcją wykupu), to samo Munir i sprowadzić kogoś z dwójki Thiago/Pogba :D

1

Tak nie chce lekceważyć Realu oczywiście, ale śmiem stwierdzić że Atleti będzie naszym najgroźniejszym rywalem w nadchodzącym sezonie. Oczywiście patrząc na ten moment.

2

Grimaldo :v

0

Buhahahahahahahahah

0

No dalej Perezik, kup kogoś bo ten sezon nie będzie miał sensu :v

27

Powodzenia że wykonywałby wolne w Barcelonie gdy nawet Coutinho nie dostaje szans :v

23

100 baniek XD
To Rakitić 200 w takim wypadku.

0

I który z nich robił takie rzeczy na boisku jak wymieniona dwójka?

0

Czyli wychodzi na to że w tym momencie mamy 2/3 najlepiej rokujących na przyszłość piłkarzy :D Dembele, Malcom no i ja osobiście dorzucę Arthura bo wierzę że chłop odpali :D

0

A tak co do Monchiego to poleciłbym mu w tym momencie Davida Neres'a z Ajaxu ;v

0

Piękne :)

3



Henrik już czekał z filmikiem chyba na oficjalke :v

1

FISIADOOOO

0

Zaczyna się komediodramat XD

1

Na pierwszy rzut oka przeczytałem że był na kolacji z Leo ;v

4

Co przy tym towarzystwie robi w ogóle Asensio? Jak dla mnie przereklamowany grajek bo strzelił kilka ładnych brameczek z dystansu i to by było na tyle.

1

Za Mine Verma zapewne i za Munira Paco ;)

0

Ktoś też ma ostatnimi czasy problem na telefonach HTC ze Snapem? Non stop mnie wywala z aplikacji i pokazuje się komunikat:
"Niestety, aplikacja Snapchat została zatrzymana"..

2

Ten znowu.. Nie ma co już go chyba trzymać, nic z tego nie będzie.

4

Tak swoją drogą to oglądam tego Malcom'a i troszkę mnie przypomina :v
Też prawe skrzydełko, dobra wrzutka i mocne ebnięcie z "lewity" :D

1

XD

54

OFICJALNIE: Thierry Henry trenerem Aston Villi!

0

I spier nastrój..

1

Niech nie świrują, jak już leciał to niech zawinie rogala w stronę Barcelony i wszystko.

4

Leo Messi odkąd przejął nr 10:
527 występów
510 bramek
192 asysty
27 trofeów
5 Złotych Butów
5 Złotych Piłek
GOAT

0

Dobra to ja tak zwane z.w :v

2

O kur, poważnie z tym Malcom'em?! Bo tu już leciutka podnieta się włączą XD

0

Klasyczny rosół w niedzielę :v

0

Gra coś gość ciekawego poważnie? Bo tam za bardzo osobiście nie kojarzę.

0

Ludzie z Warmii meldować się :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?