4



Mam nadzieję że gość w końcu będzie systematycznie grał na tej prawej obronie i odpali. To jaki on ma luz z piłką, drybling i szybkość to jest coś pięknego.

30

Musi być jakaś cywilizacja na jakiejś innej palecie, nie ma bata. Kosmos jest zbyt wielki żebyśmy byli sami.

1

G-shock też spoko :v

2

Do tego Rakieta który aż tak bardzo poziomem by nie odstawał..

5

Ja pierdziele gdyby ten Pogba przyszedł, a my nie wygralibyśmy LM to ja nie wiem



Dembele - Suarez - Messi

Coutinho - Busi - Pogba

Alba - Umtiti - Pique - Semedo/Roberto

MATS



Do tego ławka: Cillessen, Lenglet, Verma, Semedo/Roberto, Rakitić, Arthur, Rafinha, Vidal, Alena, Malcom, Paco/Munir.

25

Aleix Vidal będzie grał w Sevilli z nr 11.

3

Jakoś mieszane uczucia mam co do pozostania Munira, a odejścia Paco.. Ten drugi gdy grał zawsze coś strzelił albo po prostu nie zawodził, z drugiej strony Munir wychowanek i ma za sobą lepszy świetny sezon w Alaves. Myślę że Paco byłby lepszą opcją do gry w przypadku kontuzji Suareza albo jego beznadziejnej gry.

0

Villarreal całkiem nieźle ;v

1

Digne podobno sam poprosił o odejście.

4

Rakitić z Busim pierwszy skład, nie ma innej opcji.

4

Swego czasu to bardzo go chciałem u nas, niestety kontuzje mu zepsuły prawie połowę zawodowej kariery ;/

0

Od zawsze to mówiłem, powinny stawiać tylko na rodaków albo sprowadzać gości z drugiej ligi hiszpańskiej.

0

Pocisk to jest od 13 letnich abem, którzy zapewne jedyne co wspólnego mają z piłką to oglądanie jej w tv i wylewanie gorzkich żali na La Rambli.. Uwierz mi, że nikt kto trzeźwo myśli nie spinałby gdyby młodemu nie wyszło, ważne że dostał szanse.

29

Bo gość ma jaja mówiąc krótko. Nie zdziwiłbym się jakby ten cały Puig przy Valverde u nas kariery nie zrobił, tak samo jak inni młodzi.

58

Ależ tęsknie za Guardiolą.. Jak patrzę na niego jak żyje meczem to bajka :D

0

Podrzuci ktoś link do meczu Chelsea vs City? Z góry wielkie dzięki ;)

22

Szanuje.

3

Wystawiać młodego w Pucharze Króla i wszycho ;v

0

Ciekawostka: Aleix Vidal grał w Realu Madryt.

83

Zajebisty gość, widać było nie raz że Barcelonę ma w sercu. Niech mu się wiedzie jak najlepiej!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

A jaki wstyd.. XD

0

Bosz..

6

Gość jeszcze o ile się nie mylę nie przeszedł badań medycznych w Barcelonie.

0

Rozwożenie pizzy/ulotki/kurier sporo tego ;d

3

Przed fifa 18 też mi się animacja nie podobała, ale idzie się przyzwyczaić

2

Ktoś wie kiedy będą oficjalne numery na koszulkach pierwszej drużyny?
Myślę że powinno to wyglądać tak:
Malcom - 7
Arthur - 8
Lenglet - 15
Vidal - 19

0

Łoo żesz kur :O

4

A ja mimo wszystko żałuję bo Suarez młodszy nie będzie i widać że gość ostatnimi czasy traci pomalutku formę. Grizi to był zawodnik pod Barcelonę moim zdaniem idealny. Mam nadzieję że w tym sezonie wróci Suarez za czasów Enrique.

6

Nie rozumiem dlaczego taka firma Nike nie zrobi tego typu egzemplarzy.. Nie dość że piękna to jeszcze mieliby większy zysk bo więcej ludzi bo kupowało.. Szkoda że takie projekty tylko latają po necie ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?