Za każdym razem gdy oglądam ten film zastanawiam się jakim cudem ten gość w takim wieku robił takie cuda na boisku.. Przecież on w wieku 18-20 lat był lepszy niż nie jedna dzisiejsza gwiazda na szczycie swojej kariery.. Do tego te porównanie Mbappe do Messiego, który był lepszy w jego wieku. Co tu porównywać? :D Ci co to robią powinni zmienić zainteresowania ;v
Jak dla mnie mogą dać nawet i 200 baniek za niego, zaraz obok Neymara najlepszy LS na świecie w tym momencie. Niestety i tak zapewne go nie sprowadzą tylko 30 letniego Wilian'a za 80 baniek, klask klask ku.. :v
Ładnie w główkach tam mają :v
Swoją drogą niech się cieszą że w ogóle zagrają o ten puchar bo moim zdaniem i tak głupotą jest ten Superpuchar Hiszpanii w przypadku gdy drużyna wygrywa ligę i puchar krajowy. Powinna automatycznie dostawać SpH.
7
Tak oglądam tego całego Rabiota i szału to on nie robi, spoko rezerwowy za 50 baniek się szykuje.
7
Piękna sprawa. Boże ile bym dał żeby być na jego miejscu.. :D No ale nic, wojewódzka też spoko hah :D
47
Nic mnie tak nie wkur jak co kolejny łepek odpisujący komuś na komentarz że coś już było.. Ludzie nie każdy siedzi na La Rambli 24/7..
56
Za każdym razem gdy oglądam ten film zastanawiam się jakim cudem ten gość w takim wieku robił takie cuda na boisku.. Przecież on w wieku 18-20 lat był lepszy niż nie jedna dzisiejsza gwiazda na szczycie swojej kariery.. Do tego te porównanie Mbappe do Messiego, który był lepszy w jego wieku. Co tu porównywać? :D Ci co to robią powinni zmienić zainteresowania ;v
0
Coś pięknego.. Kobieta, teledysk, klip, autko i muzyka, sztos! :D
4
Koszuleczkę to bym z chęcią przygarną gdyby nie ten wielki napis "Beko" z przodu ;/
0
Aż im przyklaskałem bo rzadko mogę :v
12
Łoooooooooo! No w końcu..
3
Ja bym osobiście chciał jeszcze Frankie'go de Jong'a ;)
4
Czas wrócić do czasów "Je*ać PZPN" :v
1
Co najgorsze 6/7 zawodników z tej listy w ogóle nie powinno być w klubie na następny sezon.
0
Być może było w co wątpię bo nie przypominam sobie, gwarantuje że u mnie takiego wpisu nie znajdziesz ;)
0
Stać, stać :v Mimo wszystko uważam to za science fiction.
4
Tak swoją drogą po co Realowi nowy LS jak mają podobno nowych "Neymarów" w składzie - Vinicius Jr i Rodrigo czy jak oni tam ;v
3
Czy tylko mnie wkur ten prowadzący w studio na TVP1 całe życie?
4
ZLATAN TO TY?!
1
Taaaaaaaaaaaaaak jeeeeessst!
2
No słuchaj Grzmot na przykład dostaje/dostanie zapewne teraz za 5/6 dobrych meczy w sezonie ;)
0
XDDDDDDDDDDDDDDD
1
No i uj.. Murowanko.
3
Jazda Rakieta! Jazda Chorwacja!
6
Coś mnie ten Rabiot w ogóle nie przekonuje, dobranoc.
0
A jak dla mnie spoko, jako jedyni nie wchodzą mu w tyłek i pokazują też jego ciemne strony, nie tylko te zajebiste.
2
Oczywiście że to jest główny powód..
13
Jak dla mnie mogą dać nawet i 200 baniek za niego, zaraz obok Neymara najlepszy LS na świecie w tym momencie. Niestety i tak zapewne go nie sprowadzą tylko 30 letniego Wilian'a za 80 baniek, klask klask ku.. :v
5
Ładnie w główkach tam mają :v
Swoją drogą niech się cieszą że w ogóle zagrają o ten puchar bo moim zdaniem i tak głupotą jest ten Superpuchar Hiszpanii w przypadku gdy drużyna wygrywa ligę i puchar krajowy. Powinna automatycznie dostawać SpH.
1
To byłby sztos.. Ale science fiction :v
1
Osobiście nigdy nie obejrzałem całego meczu w Bundeslidzie prócz BVB vs Bayern.. :v
0
Klasyk, wykupmy najlepszych ze swojej ligi i wszycho.. Później zdziwienie że w połowie sezonu znamy mistrza.
42
Wstawaj, zes*ałeś się.