7

Tak oglądam tego całego Rabiota i szału to on nie robi, spoko rezerwowy za 50 baniek się szykuje.

7

Piękna sprawa. Boże ile bym dał żeby być na jego miejscu.. :D No ale nic, wojewódzka też spoko hah :D

47

Nic mnie tak nie wkur jak co kolejny łepek odpisujący komuś na komentarz że coś już było.. Ludzie nie każdy siedzi na La Rambli 24/7..

56



Za każdym razem gdy oglądam ten film zastanawiam się jakim cudem ten gość w takim wieku robił takie cuda na boisku.. Przecież on w wieku 18-20 lat był lepszy niż nie jedna dzisiejsza gwiazda na szczycie swojej kariery.. Do tego te porównanie Mbappe do Messiego, który był lepszy w jego wieku. Co tu porównywać? :D Ci co to robią powinni zmienić zainteresowania ;v

0

Coś pięknego.. Kobieta, teledysk, klip, autko i muzyka, sztos! :D

4

Koszuleczkę to bym z chęcią przygarną gdyby nie ten wielki napis "Beko" z przodu ;/

0

Aż im przyklaskałem bo rzadko mogę :v

12

Łoooooooooo! No w końcu..

3

Ja bym osobiście chciał jeszcze Frankie'go de Jong'a ;)

4

Czas wrócić do czasów "Je*ać PZPN" :v

1

Co najgorsze 6/7 zawodników z tej listy w ogóle nie powinno być w klubie na następny sezon.

0

Być może było w co wątpię bo nie przypominam sobie, gwarantuje że u mnie takiego wpisu nie znajdziesz ;)

0

Stać, stać :v Mimo wszystko uważam to za science fiction.

4

Tak swoją drogą po co Realowi nowy LS jak mają podobno nowych "Neymarów" w składzie - Vinicius Jr i Rodrigo czy jak oni tam ;v

3

Czy tylko mnie wkur ten prowadzący w studio na TVP1 całe życie?

4

ZLATAN TO TY?!

1

Taaaaaaaaaaaaaak jeeeeessst!

2

No słuchaj Grzmot na przykład dostaje/dostanie zapewne teraz za 5/6 dobrych meczy w sezonie ;)

0

XDDDDDDDDDDDDDDD

1

No i uj.. Murowanko.

3

Jazda Rakieta! Jazda Chorwacja!

6

Coś mnie ten Rabiot w ogóle nie przekonuje, dobranoc.

0

A jak dla mnie spoko, jako jedyni nie wchodzą mu w tyłek i pokazują też jego ciemne strony, nie tylko te zajebiste.

2

Oczywiście że to jest główny powód..

13

Jak dla mnie mogą dać nawet i 200 baniek za niego, zaraz obok Neymara najlepszy LS na świecie w tym momencie. Niestety i tak zapewne go nie sprowadzą tylko 30 letniego Wilian'a za 80 baniek, klask klask ku.. :v

5

Ładnie w główkach tam mają :v
Swoją drogą niech się cieszą że w ogóle zagrają o ten puchar bo moim zdaniem i tak głupotą jest ten Superpuchar Hiszpanii w przypadku gdy drużyna wygrywa ligę i puchar krajowy. Powinna automatycznie dostawać SpH.

1

To byłby sztos.. Ale science fiction :v

1

Osobiście nigdy nie obejrzałem całego meczu w Bundeslidzie prócz BVB vs Bayern.. :v

0

Klasyk, wykupmy najlepszych ze swojej ligi i wszycho.. Później zdziwienie że w połowie sezonu znamy mistrza.

42

Wstawaj, zes*ałeś się.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?