Ludzie nie oszukujmy się, z taką grą to na San Marino, a nie. Nie zasługujemy na wyjście z grupy :P Czterech podań nie potrafią nasi zrobić, same lagi.. Śmiem stwierdzić że jesteśmy najgorszą drużyną na tym turnieju XD
Teraz już powinien być dobry link :v
O taki składzik mi się marzy na nadchodzący sezon, do tego Arthur w te wolne miejsce na ławce i będę w siódmym niebie :)
3
Ludzie nie oszukujmy się, z taką grą to na San Marino, a nie. Nie zasługujemy na wyjście z grupy :P Czterech podań nie potrafią nasi zrobić, same lagi.. Śmiem stwierdzić że jesteśmy najgorszą drużyną na tym turnieju XD
1
Ja pier, my nawet ataku pozycyjnego nie umiemy zagrać, co za wstyd XD
1
I czekam na hajsik :D Poszło u buka że Mina z bańki da :D
1
Hahhahahahahaha, mówiłem że Mina z bańki je*nie XDDD
1
Taktyka ala Real widzę u jednych i drugich.. Wrzuta i uj, może coś będzie..
0
Jest łysy :D
0
Laskowskii :DD
0
Widziałem że fake.
3
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
4
Mina dzisiaj brameczka po rożnym, poszedł zakładzik xd
0
Tęsknie za ich klępką na prawej flance :/
3
Ten Piszczek na pół prawym jakoś mnie nie przekonuje mimo wszystko.
3
Jak on tego nie trafił.. XD
2
Co tam się odpier w tym meczu? XD
1
Brać i nie gadać.. Swoją drogą już widzę jak on idzie do Realu XD
26
Jaja niezłe, ale nie zdziwiłbym się gdyby dwa razy lepiej grali bez trenera i do tego sami dobiorą sobie skład xd
16
A ja szczerze mówią jestem jakoś za tym żeby się go pozbyć. Nie zdziwiłbym się gdyby skończył jak Douglas.
1
Zaraz czegoś kur dostanę dosłownie. Niedawno Pjanić to teraz dobili z Matą.. Tych ludzi tam przydałoby się porządnie pier..
3
James Rodriguez następnym gościem w programie u Gerarda Pique :D
3
Nimi też.
4
Jest i Rafa :D
0
Leje z tego komentatora XD
1
On walił gorzałę, nie ma uja xD
0
Chyba tylko o tak mówi XD
2
Czyżby w końcu Belgia się ogarnęła i poważnie można ich uważać za kandydata na złoto? :D
1
Teraz już powinien być dobry link :v
O taki składzik mi się marzy na nadchodzący sezon, do tego Arthur w te wolne miejsce na ławce i będę w siódmym niebie :)
https://www.futhead.com/18/squads/3407114/
1
Zły link xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Weź nawet nie przypominaj.. xd
7
Za każdym razem mam wrażenie że ten główny komentator jest naebany w trakcie roboty xd