3

Ludzie nie oszukujmy się, z taką grą to na San Marino, a nie. Nie zasługujemy na wyjście z grupy :P Czterech podań nie potrafią nasi zrobić, same lagi.. Śmiem stwierdzić że jesteśmy najgorszą drużyną na tym turnieju XD

1

Ja pier, my nawet ataku pozycyjnego nie umiemy zagrać, co za wstyd XD

1

I czekam na hajsik :D Poszło u buka że Mina z bańki da :D

1

Hahhahahahahaha, mówiłem że Mina z bańki je*nie XDDD

1

Taktyka ala Real widzę u jednych i drugich.. Wrzuta i uj, może coś będzie..

0

Jest łysy :D

0

Laskowskii :DD

0

Widziałem że fake.

3

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

4

Mina dzisiaj brameczka po rożnym, poszedł zakładzik xd

0

Tęsknie za ich klępką na prawej flance :/

3

Ten Piszczek na pół prawym jakoś mnie nie przekonuje mimo wszystko.

3

Jak on tego nie trafił.. XD

2

Co tam się odpier w tym meczu? XD

1

Brać i nie gadać.. Swoją drogą już widzę jak on idzie do Realu XD

26

Jaja niezłe, ale nie zdziwiłbym się gdyby dwa razy lepiej grali bez trenera i do tego sami dobiorą sobie skład xd

16

A ja szczerze mówią jestem jakoś za tym żeby się go pozbyć. Nie zdziwiłbym się gdyby skończył jak Douglas.

1

Zaraz czegoś kur dostanę dosłownie. Niedawno Pjanić to teraz dobili z Matą.. Tych ludzi tam przydałoby się porządnie pier..

3

James Rodriguez następnym gościem w programie u Gerarda Pique :D

3

Nimi też.

4

Jest i Rafa :D

0

Leje z tego komentatora XD

1

On walił gorzałę, nie ma uja xD

0

Chyba tylko o tak mówi XD

2

Czyżby w końcu Belgia się ogarnęła i poważnie można ich uważać za kandydata na złoto? :D

1

Teraz już powinien być dobry link :v
O taki składzik mi się marzy na nadchodzący sezon, do tego Arthur w te wolne miejsce na ławce i będę w siódmym niebie :)

https://www.futhead.com/18/squads/3407114/

1

Zły link xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Weź nawet nie przypominaj.. xd

7

Za każdym razem mam wrażenie że ten główny komentator jest naebany w trakcie roboty xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?