4

Nie wiem co na ten temat myśleć. Z jednej strony uwielbiam sposób gry Neymara i z chęcią znowu bym zobaczyć MSN razem. Z drugiej Dembele, młodszy, z meczu na mecz coraz bardziej mnie przekonuje że gość może być spokojnie top 3 w przyszłości jeśli głowa pójdzie razem z umiejętnościami.

4

Serialik The 100 kozak, polecam wszystkim którzy jeszcze nie oglądali ;)

23

Alibaba no cię chyba poebało.

4

XD

40

"Liverpool i Manchester United najtrudniejszymi potencjalnymi rywalami Barcelony."

Ci drudzy to z nazwy chyba :v

2

United/Roma. :)

1

O Jezu jak mnie wkur z gadki ten prowadzący magazynu LM teraz na TVP1..

0

Pany który mecz polecacie bo tak średnio ciekawe pary? ;d

2

W Sylwka to się leci ostro z "napojami" z ekipą, a nie ogląda tv'ika ;v

13

Jeśli to prawda z tym transferem Rakiticia do PSG latem to mam tylko nadzieję, że w jego miejsce przyjdzie tylko i wyłącznie Frenkie de Jong, a nie ten mierny Rabiot. Dobranoc.

1

Szkoda.

0

O kur, Cillessen.. :o

0

To jak, ma ktoś tego streama z pl komentarzem?

0

Kocham typa normalnie

1

Działa pare sekund i odświeżać non stop..

1

O ja pier...

1

Jak ktoś ma stream'ka z pl komentarzem to może podesłać na priv bo z chęcią posłucham Pana Strejlaua :)

1

Waldek co dał skład :O
Weszła ćwiarteczka chyba że na fantazji poleciał xd

0

A tak serio pytam. Jest jakaś sprawdzona stronka gdzie wykupie pakiet na krótki okres z Polsat'ami Sport Premium. Bo moim zdaniem na ipli 4 dyszki na 7 dni to średniawka ;d

1

Wiesz gdzie obejrzę za darmo? :v

1

Jak ktoś zna komedyjki typu Projekt X to może napisać bo mam ochotę obejrzeć coś w tym klimacie.

6

Ostry gość jest xd

1

hahahahhah

1

Co rozklepali ojeej.. :v

1

Asysta klasa.

2

Jak oglądasz na necie to możesz podesłać linka ;)

2

Kolega o insta pyta :v

6

Muszę przyznać, że nigdy nie darzyłem sympatią Arturo Vidala jak grał dla Juve czy Bayernu, ale kiedy teraz do nas przyszedł dostrzegłem co to za zajebisty zawodnik. DZIK!

6

Rozpier mnie Suarez. Zepsuje z 4 sety żeby potem strzelić bramkę która nie ma prawa bytu. Zawsze. Uwielbiam XD

3

Chyba jeden z lepszych meczu za Waldka. Taką Barce chce oglądać :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?