Nie wiem co na ten temat myśleć. Z jednej strony uwielbiam sposób gry Neymara i z chęcią znowu bym zobaczyć MSN razem. Z drugiej Dembele, młodszy, z meczu na mecz coraz bardziej mnie przekonuje że gość może być spokojnie top 3 w przyszłości jeśli głowa pójdzie razem z umiejętnościami.
Jeśli to prawda z tym transferem Rakiticia do PSG latem to mam tylko nadzieję, że w jego miejsce przyjdzie tylko i wyłącznie Frenkie de Jong, a nie ten mierny Rabiot. Dobranoc.
A tak serio pytam. Jest jakaś sprawdzona stronka gdzie wykupie pakiet na krótki okres z Polsat'ami Sport Premium. Bo moim zdaniem na ipli 4 dyszki na 7 dni to średniawka ;d
Muszę przyznać, że nigdy nie darzyłem sympatią Arturo Vidala jak grał dla Juve czy Bayernu, ale kiedy teraz do nas przyszedł dostrzegłem co to za zajebisty zawodnik. DZIK!
4
Nie wiem co na ten temat myśleć. Z jednej strony uwielbiam sposób gry Neymara i z chęcią znowu bym zobaczyć MSN razem. Z drugiej Dembele, młodszy, z meczu na mecz coraz bardziej mnie przekonuje że gość może być spokojnie top 3 w przyszłości jeśli głowa pójdzie razem z umiejętnościami.
4
Serialik The 100 kozak, polecam wszystkim którzy jeszcze nie oglądali ;)
23
Alibaba no cię chyba poebało.
4
XD
40
"Liverpool i Manchester United najtrudniejszymi potencjalnymi rywalami Barcelony."
Ci drudzy to z nazwy chyba :v
2
United/Roma. :)
1
O Jezu jak mnie wkur z gadki ten prowadzący magazynu LM teraz na TVP1..
0
Pany który mecz polecacie bo tak średnio ciekawe pary? ;d
2
W Sylwka to się leci ostro z "napojami" z ekipą, a nie ogląda tv'ika ;v
13
Jeśli to prawda z tym transferem Rakiticia do PSG latem to mam tylko nadzieję, że w jego miejsce przyjdzie tylko i wyłącznie Frenkie de Jong, a nie ten mierny Rabiot. Dobranoc.
1
Szkoda.
0
O kur, Cillessen.. :o
0
To jak, ma ktoś tego streama z pl komentarzem?
0
Kocham typa normalnie
1
Działa pare sekund i odświeżać non stop..
1
O ja pier...
1
Jak ktoś ma stream'ka z pl komentarzem to może podesłać na priv bo z chęcią posłucham Pana Strejlaua :)
1
Waldek co dał skład :O
Weszła ćwiarteczka chyba że na fantazji poleciał xd
0
A tak serio pytam. Jest jakaś sprawdzona stronka gdzie wykupie pakiet na krótki okres z Polsat'ami Sport Premium. Bo moim zdaniem na ipli 4 dyszki na 7 dni to średniawka ;d
1
Wiesz gdzie obejrzę za darmo? :v
1
Jak ktoś zna komedyjki typu Projekt X to może napisać bo mam ochotę obejrzeć coś w tym klimacie.
6
Ostry gość jest xd
1
hahahahhah
1
Co rozklepali ojeej.. :v
1
Asysta klasa.
2
Jak oglądasz na necie to możesz podesłać linka ;)
2
Kolega o insta pyta :v
6
Muszę przyznać, że nigdy nie darzyłem sympatią Arturo Vidala jak grał dla Juve czy Bayernu, ale kiedy teraz do nas przyszedł dostrzegłem co to za zajebisty zawodnik. DZIK!
6
Rozpier mnie Suarez. Zepsuje z 4 sety żeby potem strzelić bramkę która nie ma prawa bytu. Zawsze. Uwielbiam XD
3
Chyba jeden z lepszych meczu za Waldka. Taką Barce chce oglądać :D