1

Też zauważyliście że Gomes to taki trochę dupolis MSN? :D

0

?

1

Mats motm :D

0

Nie jest bo musi schodzić do środka i brać na siebie 3/4 ludzi na siebie bo jak nie on to nikt..

2

Dziwisz się? Jak nie on to nikt nie pociągnie do przodu jeśli chodzi o środek pola.. A non stop 3/4 na plecach ma.

0

Przecież Rafa gra.. XDD

0

Gomes no błagam kur.. XDD

0

Wie czym się to kończy :D

0

MATS klasa światowa! :D

1

Messsiii :DDD

6

Mirosławski standardowo zaczął XDD Nie muszę chyba mówić co powiedział :D

0

Ja to wgl dałbym "in history of football" ale to moje zdanie :D

0

Ma ktoś jakiegoś stream'a do meczu Valencia vs Athletic? :D

17

Byłoby spoko ale wątpię, najbardziej liczę że trafi do nas Sampaoli :)

0

3pkt i bez kontuzji, więcej do szczęścia mi nie potrzeba :)

0

Czuję manite w kościach dzisiaj :v

0

LM

5

Messi - "Wierz w siebie"
Messi autorstwa Guillema Balague
Barca - "Życie, pasja, ludzie"
Andres Iniesta - "Artysta futbolu"
Barca - "Złota Dekada" Leszka Orłowskiego
Polecam, przeczytałem wszystkie ;)

0

Po co ty tyle spamujesz..? :P

0

Jak tam Real? Nie oglądam, zaraz na siłkę lecę? :P

0

Co ty Dani gorączkę masz? XD

2

Legenda :D Dla mnie najlepszy ŚP w historii :D

0

Brazylijczyk w końcu gościu.. XD :D

2

Szkoda chłopaka, był na fali. Może z niego być w przyszłości naprawdę konkretny grajek :D Żałuję że do nas nie trafił no ale nie można mieć wszystkiego ;/ Poza tym i tak grzałby ławę u nas, a pod wodzą Pepa będą z niego tylko same +. Niech wraca do zdrowia i się mu wiedzie jak najlepiej bo to prawdopodobnie jeden z lepszych "9" z prawdziwego zdarzenia od czasów wielkego Ronaldo w Brazylii :D

0

XDDDDD, myślę że tyle wystarczy :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kuchy zadymiarz :DDD

3

Sampaoli, tylko.

1

Doldberg gwiazdorek trochę, buty Leo ma i szaleje :D

0

Ten co zrobił hahahah

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?