Szkoda chłopaka, był na fali. Może z niego być w przyszłości naprawdę konkretny grajek :D Żałuję że do nas nie trafił no ale nie można mieć wszystkiego ;/ Poza tym i tak grzałby ławę u nas, a pod wodzą Pepa będą z niego tylko same +. Niech wraca do zdrowia i się mu wiedzie jak najlepiej bo to prawdopodobnie jeden z lepszych "9" z prawdziwego zdarzenia od czasów wielkego Ronaldo w Brazylii :D
1
Też zauważyliście że Gomes to taki trochę dupolis MSN? :D
0
?
1
Mats motm :D
0
Nie jest bo musi schodzić do środka i brać na siebie 3/4 ludzi na siebie bo jak nie on to nikt..
2
Dziwisz się? Jak nie on to nikt nie pociągnie do przodu jeśli chodzi o środek pola.. A non stop 3/4 na plecach ma.
0
Przecież Rafa gra.. XDD
0
Gomes no błagam kur.. XDD
0
Wie czym się to kończy :D
0
MATS klasa światowa! :D
1
Messsiii :DDD
6
Mirosławski standardowo zaczął XDD Nie muszę chyba mówić co powiedział :D
0
Ja to wgl dałbym "in history of football" ale to moje zdanie :D
0
Ma ktoś jakiegoś stream'a do meczu Valencia vs Athletic? :D
17
Byłoby spoko ale wątpię, najbardziej liczę że trafi do nas Sampaoli :)
0
3pkt i bez kontuzji, więcej do szczęścia mi nie potrzeba :)
0
Czuję manite w kościach dzisiaj :v
0
LM
5
Messi - "Wierz w siebie"
Messi autorstwa Guillema Balague
Barca - "Życie, pasja, ludzie"
Andres Iniesta - "Artysta futbolu"
Barca - "Złota Dekada" Leszka Orłowskiego
Polecam, przeczytałem wszystkie ;)
0
Po co ty tyle spamujesz..? :P
0
Jak tam Real? Nie oglądam, zaraz na siłkę lecę? :P
0
Co ty Dani gorączkę masz? XD
2
Legenda :D Dla mnie najlepszy ŚP w historii :D
0
Brazylijczyk w końcu gościu.. XD :D
2
Szkoda chłopaka, był na fali. Może z niego być w przyszłości naprawdę konkretny grajek :D Żałuję że do nas nie trafił no ale nie można mieć wszystkiego ;/ Poza tym i tak grzałby ławę u nas, a pod wodzą Pepa będą z niego tylko same +. Niech wraca do zdrowia i się mu wiedzie jak najlepiej bo to prawdopodobnie jeden z lepszych "9" z prawdziwego zdarzenia od czasów wielkego Ronaldo w Brazylii :D
0
XDDDDD, myślę że tyle wystarczy :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kuchy zadymiarz :DDD
3
Sampaoli, tylko.
1
Doldberg gwiazdorek trochę, buty Leo ma i szaleje :D
0
Ten co zrobił hahahah