Sama prawda ;) Porównywanie ich do MSN to śmiech i zachcianki gazet i kibiców z Madrytu.. Nie mają podjazdu. To samo tyczy się porównywania Ronaldo do Leo, no błagam..
Jakaś alternatywa musi być w razie kontuzji Sergiego (odpukać) albo zmęczenia, a Szefuncio grywał czasami na tej pozycji i wychodziło mu to dosyć nieźle.
Niesamowicie szkoda mi gościa.. Widać że mu zależy na tym klubie, na tej drużynie, nie dostawał tyle czasu na grę mimo że się poświęcił na przyjście do nas ze świadomością że nie będzie mógł grać przez pół roku, czekał. Teraz gdy przekonał w końcu do siebie trenera i cały sztab trafia się taka kontuzja.. Świetne wyniki, bramki, asysty. Strasznie gościa lubię i podziwiam. Wierzę że wróci silniejszy i zostanie w tym klubie na najbliższe lata grając na takim poziomie co grał teraz. #AnimoAleix ! :(
Kurw... Ale mam nerwa.. Szkoda mi chłopa niesamowicie :( Gość widać że przekonał do siebie Lucho, był pierwszo planową postacią na PO i jakiś pajac przy takim wyniku i w takiej minucie robi takie wejście jakby to było 1:0 dla nich..
2
Od Fify 07 do 10 :D Ale 07 to jest klasyk, nic nie przebije :D
1
Aż oczy pieką XDD Swoją drogą polecam zobaczyć dzisiejszą bramkę Stępińskiego przeciwko Marsylii ;)
5
Ten gość jest niesamowity.. :D
0
Sama prawda ;) Porównywanie ich do MSN to śmiech i zachcianki gazet i kibiców z Madrytu.. Nie mają podjazdu. To samo tyczy się porównywania Ronaldo do Leo, no błagam..
0
Mam identyko, polecam ;) Na wiosne/jesień pikobelo :D
0
Jakaś alternatywa musi być w razie kontuzji Sergiego (odpukać) albo zmęczenia, a Szefuncio grywał czasami na tej pozycji i wychodziło mu to dosyć nieźle.
0
Niesamowicie szkoda mi gościa.. Widać że mu zależy na tym klubie, na tej drużynie, nie dostawał tyle czasu na grę mimo że się poświęcił na przyjście do nas ze świadomością że nie będzie mógł grać przez pół roku, czekał. Teraz gdy przekonał w końcu do siebie trenera i cały sztab trafia się taka kontuzja.. Świetne wyniki, bramki, asysty. Strasznie gościa lubię i podziwiam. Wierzę że wróci silniejszy i zostanie w tym klubie na najbliższe lata grając na takim poziomie co grał teraz. #AnimoAleix ! :(
4
Co ten komentator piepszy.. Wywrócił się jakby go piorun pierr a ten gada że jest niepewien.. XD
1
Ronaldo to gra od początku sezonu padake i końcówka poprzedniego sezonu ;)
12
Idealnie powiedziane.. Jest nietykalny :) Gość właśnie powinien dostać żółtą i pajacerke rżnie że nie słyszał..
6
Grzmot przewraca oczami a sam spowolnił kontratak podając za plecy.. XD
1
Można wyłączyć.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jest 1:1, takie dziwne? XD
0
Benzema hahahahaha
16
Oczywiście że ci uwierzę.. Jak mnie irytują te komentarze na tej stronie właśnie tego typu.. Co mecz
0
Jem..
0
Kto im dał kur papiery...
0
Co to za ameba umysłowa..?
0
0
Po co te 3min.. Mecz skończony był już dobre 30min. temu.
1
Kurw... Ale mam nerwa.. Szkoda mi chłopa niesamowicie :( Gość widać że przekonał do siebie Lucho, był pierwszo planową postacią na PO i jakiś pajac przy takim wyniku i w takiej minucie robi takie wejście jakby to było 1:0 dla nich..
0
Aleix :OOOO
9
Serio..? Roberto? Kiedy jak nie teraz ma wejść Paco?
0
Leo kuleje :O
0
PACO na boisko! :D
0
Co tam się odpier? hahahahaha
0
Beka XD
1
Aj szkoda że babol.. :/ Leo mógł strzelić xd
2
Leo na nowym dla sb stadionie? Brameczka.. :D