29 stycznia 2017, 15:00
0
Wyjaśnione, pozdrawiam :)
29 stycznia 2017, 14:15
2
Mnie też wkur, denerwuje takie gadanie.. Co to koncert życzeń do cholery..? Jakby nie grali, sędzia po raz kolejny nas wydymał.
29 stycznia 2017, 14:11
Faktycznie dodał, widziałem :D
29 stycznia 2017, 13:37
Hhahahaahah przecież to jest gol! Jesteśmy dymani pozdrawiam :)
29 stycznia 2017, 13:35
CO tam się odpier?!
29 stycznia 2017, 13:32
To się musiało tak skończyć.. Pozdro 3 pkt poszły się..
29 stycznia 2017, 13:30
Przecież oni nie mogą 5 podań wymienić na połowie przeciwnika dzisiaj.. Czego ten Betis się naw.. najadł przed meczem że cały mecz biegają na pełnej.. XD
29 stycznia 2017, 13:19
1
Ten mecz to tragedia.. Szok że Betis jeszcze nie strzelił
29 stycznia 2017, 12:48
4
Już nie mogę patrzyć na tych sędziów.. Neymar wybiega 1 na 1, typ go trzyma za bark a sędzia stoi i patrzy nosz k..
29 stycznia 2017, 12:45
Już puchnie Betis.. Luźno :D Druga połowa pod nasze dyktando ;) Nie ma szans że będą tak biegać na pełnej cały mecz :)
29 stycznia 2017, 12:41
8
To niezły "spalony".. Suarez standard seta zmarnowana zaraz strzeli coś z niczego.. XD
29 stycznia 2017, 12:39
Leo kolejna patelnia którą marnują..
29 stycznia 2017, 12:37
Ceballos gwiazdeczka.. Drugi nur co za gość.. Ney go nawet nie tknął..
29 stycznia 2017, 12:35
Na LM już wrócą Andes i Busi.. ;)
29 stycznia 2017, 12:30
Akurat Arda jest dzisiaj najlepszy jeśli chodzi o ŚP..
29 stycznia 2017, 12:23
Za dużo strat w środku pola, żeby się nie tylko nie odbiło..
29 stycznia 2017, 12:12
Ceballos chyba na nie Iniescie się wzoruje a an Grzmocie XD
29 stycznia 2017, 12:10
Neymar jaką siatę założył hahaha :DD
29 stycznia 2017, 11:32
16
Te uczucie kiedy wstajesz i masz 30min. do meczu Barcy :v
29 stycznia 2017, 11:28
Do tego o 16:00 finał majora Virtusi :DD
28 stycznia 2017, 19:31
3
Polecam Dembele z Borussi kot :D
28 stycznia 2017, 19:30
Haha dokładnie, ojciec drze się na pół domu żebym przyszedł, myślę kur co się stało, patrzę Leo wszystko jasne haha :D
28 stycznia 2017, 19:29
"Barcelonistki" zawsze mile widziane :D
28 stycznia 2017, 18:50
Mats - Aleix - Geri - Sam - Jordi - Szefuncio - Rakieta - Denis - MSN
28 stycznia 2017, 18:06
Tymczasem Atletico remisuje z Alaves na wyjeździe 0:0 :v
28 stycznia 2017, 17:59
Wyjaśnieni :D Brawo chłopy! :D
28 stycznia 2017, 17:49
Gaitan co spie.. zepsuł.. hahaha 1 na 1 XD
28 stycznia 2017, 14:21
28 stycznia 2017, 14:20
Komentarz usunięty przez użytkownika
28 stycznia 2017, 11:49
Podobno jest taka możliwość, to samo Busi.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Wyjaśnione, pozdrawiam :)
2
Mnie też wkur, denerwuje takie gadanie.. Co to koncert życzeń do cholery..? Jakby nie grali, sędzia po raz kolejny nas wydymał.
0
Faktycznie dodał, widziałem :D
0
Hhahahaahah przecież to jest gol! Jesteśmy dymani pozdrawiam :)
0
CO tam się odpier?!
0
To się musiało tak skończyć.. Pozdro 3 pkt poszły się..
0
Przecież oni nie mogą 5 podań wymienić na połowie przeciwnika dzisiaj.. Czego ten Betis się naw.. najadł przed meczem że cały mecz biegają na pełnej.. XD
1
Ten mecz to tragedia.. Szok że Betis jeszcze nie strzelił
4
Już nie mogę patrzyć na tych sędziów.. Neymar wybiega 1 na 1, typ go trzyma za bark a sędzia stoi i patrzy nosz k..
2
Już puchnie Betis.. Luźno :D Druga połowa pod nasze dyktando ;) Nie ma szans że będą tak biegać na pełnej cały mecz :)
8
To niezły "spalony".. Suarez standard seta zmarnowana zaraz strzeli coś z niczego.. XD
0
Leo kolejna patelnia którą marnują..
0
Ceballos gwiazdeczka.. Drugi nur co za gość.. Ney go nawet nie tknął..
0
Na LM już wrócą Andes i Busi.. ;)
4
Akurat Arda jest dzisiaj najlepszy jeśli chodzi o ŚP..
1
Za dużo strat w środku pola, żeby się nie tylko nie odbiło..
0
Ceballos chyba na nie Iniescie się wzoruje a an Grzmocie XD
0
Neymar jaką siatę założył hahaha :DD
16
Te uczucie kiedy wstajesz i masz 30min. do meczu Barcy :v
0
Do tego o 16:00 finał majora Virtusi :DD
3
Polecam Dembele z Borussi kot :D
4
Haha dokładnie, ojciec drze się na pół domu żebym przyszedł, myślę kur co się stało, patrzę Leo wszystko jasne haha :D
0
"Barcelonistki" zawsze mile widziane :D
3
Mats - Aleix - Geri - Sam - Jordi - Szefuncio - Rakieta - Denis - MSN
0
Tymczasem Atletico remisuje z Alaves na wyjeździe 0:0 :v
1
Wyjaśnieni :D Brawo chłopy! :D
0
Gaitan co spie.. zepsuł.. hahaha 1 na 1 XD
1
Świeżutkie wideo dla tych co jeszcze nie widzieli w akcji być może naszego nowego ŚO Yerry Mina :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Podobno jest taka możliwość, to samo Busi.