0

Wyjaśnione, pozdrawiam :)

2

Mnie też wkur, denerwuje takie gadanie.. Co to koncert życzeń do cholery..? Jakby nie grali, sędzia po raz kolejny nas wydymał.

0

Faktycznie dodał, widziałem :D

0

Hhahahaahah przecież to jest gol! Jesteśmy dymani pozdrawiam :)

0

CO tam się odpier?!

0

To się musiało tak skończyć.. Pozdro 3 pkt poszły się..

0

Przecież oni nie mogą 5 podań wymienić na połowie przeciwnika dzisiaj.. Czego ten Betis się naw.. najadł przed meczem że cały mecz biegają na pełnej.. XD

1

Ten mecz to tragedia.. Szok że Betis jeszcze nie strzelił

4

Już nie mogę patrzyć na tych sędziów.. Neymar wybiega 1 na 1, typ go trzyma za bark a sędzia stoi i patrzy nosz k..

2

Już puchnie Betis.. Luźno :D Druga połowa pod nasze dyktando ;) Nie ma szans że będą tak biegać na pełnej cały mecz :)

8

To niezły "spalony".. Suarez standard seta zmarnowana zaraz strzeli coś z niczego.. XD

0

Leo kolejna patelnia którą marnują..

0

Ceballos gwiazdeczka.. Drugi nur co za gość.. Ney go nawet nie tknął..

0

Na LM już wrócą Andes i Busi.. ;)

4

Akurat Arda jest dzisiaj najlepszy jeśli chodzi o ŚP..

1

Za dużo strat w środku pola, żeby się nie tylko nie odbiło..

0

Ceballos chyba na nie Iniescie się wzoruje a an Grzmocie XD

0

Neymar jaką siatę założył hahaha :DD

16

Te uczucie kiedy wstajesz i masz 30min. do meczu Barcy :v

0

Do tego o 16:00 finał majora Virtusi :DD

3

Polecam Dembele z Borussi kot :D

4

Haha dokładnie, ojciec drze się na pół domu żebym przyszedł, myślę kur co się stało, patrzę Leo wszystko jasne haha :D

0

"Barcelonistki" zawsze mile widziane :D

3

Mats - Aleix - Geri - Sam - Jordi - Szefuncio - Rakieta - Denis - MSN

0

Tymczasem Atletico remisuje z Alaves na wyjeździe 0:0 :v

1

Wyjaśnieni :D Brawo chłopy! :D

0

Gaitan co spie.. zepsuł.. hahaha 1 na 1 XD

1


Świeżutkie wideo dla tych co jeszcze nie widzieli w akcji być może naszego nowego ŚO Yerry Mina :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Podobno jest taka możliwość, to samo Busi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?