1

https://www.instagram.com/p/BPxwK6Kl6Wp/?taken-by=alen_halilovic
Zaprezentowany, niech mu się wiedzie bo mam nadzieję że odpali i pewnego dnia znowu założy koszulkę Barcelony! Wciąż dopiero 20 lat, wielki talent :D

22


Hahaha, życzenia Barcy z oficjalnego kanału na YT dla Chin którzy mają nowy rok :DD Wszyscy po chińsku, Leo po hiszpańsku XDD

0

Czyli śmiało mogę kupować na Xbox'a 360? Chodzi o to:
https://www.microsoftstore.com/store/mseea1/pl_PL/pdp/productID.5072594100?s_kwcid=AL!4249!3!164779168792!!!g!271807657080!&WT.mc_id=pl_datafeed_pla_google_pointitsem_xbox&ef_id=WItNiwAABbc4-Zyv:20170127133923:s

0

Siemanko. Mam pytanie do posiadaczy Xbox'a 360. Czy karta przed płacowa(chyba tak to można nazwać, nie jestem pewien) mimo wszystko chodzi o te Fifa Pointsy do FIFY w sklepach z elektroniką. Ta karta to to samo na Xbox One i Xbox 360 czy jak?

2

I co jeszcze warte uwagi, Leo jest 2 lata młodszy ;)

3

Hahhaha, Suarez to jest dzik XD

20

Gdzie tu porównywać kogokolwiek do tego piłkarza jak Leo.. Hańba.. Gość gra jak na treningu..

0

10min. około jeszcze.. :D Nie mów hop..

2

Hhahahahhaha, Leo jestem Bogiem :D Denis dzik :D

3

Arda co forma strzelecka :D Aleix asysta, pikobelo :D

0

"El Pistolelo" :v

0

Co ty Orłowski wgl porównujesz te BBC do MSN.. Człowieku nie ten poziom..

0

Haahahah, tyle z podniety XD

0

Idealnie przy słupeczku :D

2

Cillessen kot :D

0

Ale te kiwanie głową Yuriego mnie irytuje.. Jakby przez wszystkim był za przeproszeniem d*many ten Real Sociedad..

0

Orłowski hahahaha XDD "MSN najlepszy tercet na świecie, póki Bale kontuzjowany" XDDD

0

Vidal wchodzi :O :D

0

Już działa ale dzięki.

2

Komu padł stream na sportlive i ma te ruskie napisy..?

0

Neymar hahahah :D

0

Szefuncio czyści wszystko dosłownie narazie :D

1

Deeeeniiissss! :DDD

0

Cillessen co skiller :v

1

Alba El Ferrari :D

0

Mega info z rana na początek dnia :D Mocna wierzę w gościa że jeszcze odpali, ma dopiera 20 lat.. Niesamowity talent, a La Liga jest do jego umiejętności po prostu idealna. Niech mu się wiedzie i przede wszystkim zdrowie dopisuje bo pewnego dnia jeszcze raz mam chęć go zobaczyć w koszulce Barcelony :D

0

W obu odpowiedziach jestem tego samego zdania. Dybala prędzej czy później podejrzewam że do nas trafi, to samo Coutinho ale daje na to troszkę mniejsze szanse :D

1

Swoją drogą dla tych co jeszcze nie wiedzą, Patrice Evra przeniósł się z Juventusu do Olimpique Marsylia ;)

0

Hhahahahaha, "w tym sezonie potrójna korona" :DDD

1

Zaczynamy nerwówkę :D 5min doliczy zobaczycie haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?