Siemanko. Mam pytanie do posiadaczy Xbox'a 360. Czy karta przed płacowa(chyba tak to można nazwać, nie jestem pewien) mimo wszystko chodzi o te Fifa Pointsy do FIFY w sklepach z elektroniką. Ta karta to to samo na Xbox One i Xbox 360 czy jak?
Mega info z rana na początek dnia :D Mocna wierzę w gościa że jeszcze odpali, ma dopiera 20 lat.. Niesamowity talent, a La Liga jest do jego umiejętności po prostu idealna. Niech mu się wiedzie i przede wszystkim zdrowie dopisuje bo pewnego dnia jeszcze raz mam chęć go zobaczyć w koszulce Barcelony :D
W obu odpowiedziach jestem tego samego zdania. Dybala prędzej czy później podejrzewam że do nas trafi, to samo Coutinho ale daje na to troszkę mniejsze szanse :D
1
https://www.instagram.com/p/BPxwK6Kl6Wp/?taken-by=alen_halilovic
Zaprezentowany, niech mu się wiedzie bo mam nadzieję że odpali i pewnego dnia znowu założy koszulkę Barcelony! Wciąż dopiero 20 lat, wielki talent :D
22
Hahaha, życzenia Barcy z oficjalnego kanału na YT dla Chin którzy mają nowy rok :DD Wszyscy po chińsku, Leo po hiszpańsku XDD
0
Czyli śmiało mogę kupować na Xbox'a 360? Chodzi o to:
https://www.microsoftstore.com/store/mseea1/pl_PL/pdp/productID.5072594100?s_kwcid=AL!4249!3!164779168792!!!g!271807657080!&WT.mc_id=pl_datafeed_pla_google_pointitsem_xbox&ef_id=WItNiwAABbc4-Zyv:20170127133923:s
0
Siemanko. Mam pytanie do posiadaczy Xbox'a 360. Czy karta przed płacowa(chyba tak to można nazwać, nie jestem pewien) mimo wszystko chodzi o te Fifa Pointsy do FIFY w sklepach z elektroniką. Ta karta to to samo na Xbox One i Xbox 360 czy jak?
2
I co jeszcze warte uwagi, Leo jest 2 lata młodszy ;)
3
Hahhaha, Suarez to jest dzik XD
20
Gdzie tu porównywać kogokolwiek do tego piłkarza jak Leo.. Hańba.. Gość gra jak na treningu..
0
10min. około jeszcze.. :D Nie mów hop..
2
Hhahahahhaha, Leo jestem Bogiem :D Denis dzik :D
3
Arda co forma strzelecka :D Aleix asysta, pikobelo :D
0
"El Pistolelo" :v
0
Co ty Orłowski wgl porównujesz te BBC do MSN.. Człowieku nie ten poziom..
0
Haahahah, tyle z podniety XD
0
Idealnie przy słupeczku :D
2
Cillessen kot :D
0
Ale te kiwanie głową Yuriego mnie irytuje.. Jakby przez wszystkim był za przeproszeniem d*many ten Real Sociedad..
0
Orłowski hahahaha XDD "MSN najlepszy tercet na świecie, póki Bale kontuzjowany" XDDD
0
Vidal wchodzi :O :D
0
Już działa ale dzięki.
2
Komu padł stream na sportlive i ma te ruskie napisy..?
0
Neymar hahahah :D
0
Szefuncio czyści wszystko dosłownie narazie :D
1
Deeeeniiissss! :DDD
0
Cillessen co skiller :v
1
Alba El Ferrari :D
0
Mega info z rana na początek dnia :D Mocna wierzę w gościa że jeszcze odpali, ma dopiera 20 lat.. Niesamowity talent, a La Liga jest do jego umiejętności po prostu idealna. Niech mu się wiedzie i przede wszystkim zdrowie dopisuje bo pewnego dnia jeszcze raz mam chęć go zobaczyć w koszulce Barcelony :D
0
W obu odpowiedziach jestem tego samego zdania. Dybala prędzej czy później podejrzewam że do nas trafi, to samo Coutinho ale daje na to troszkę mniejsze szanse :D
1
Swoją drogą dla tych co jeszcze nie wiedzą, Patrice Evra przeniósł się z Juventusu do Olimpique Marsylia ;)
0
Hhahahahaha, "w tym sezonie potrójna korona" :DDD
1
Zaczynamy nerwówkę :D 5min doliczy zobaczycie haha