1

Nerwówkę czas zacząć..

1

Szefuncio pół boiska przebiega jeszcze oddaje strzał XDD

0

My to śmieszki a przegraliśmy walkę prawdopodobnie o największy obecnie talent na świecie :/ Gabrel Jesus debiut w Man City, gol i asysta :O

3

Śmiem stwierdzić że jest to jedna z najlepszych pierwszych połów w tym sezonie w wykonaniu Barcelony.

0

Leo skończ mecz z wolnego i bajlando :D

0

King Leo Messi!

0

Błagam daj ktoś stream'a do meczu bo dostane czegoś zaraz..

1

Standard padł stream i ruskie napisy.. nosz k..

0

Coo on zrobił?! hahahahahahah

2

Orłowski musiał podnietę meczem zniszczyć wspominając o Realu.. XD

2

I kolejny raz Leo będzie musiał rozgrywać.. :/ Módlmy się że to będzie jego dzień..

1

Gomes

0

Ulala :D To ładnie się pozmieniało :D

1

Dzięki za kolejny kalendarz mordo swoją drogą :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

https://www.instagram.com/p/BEJIUMUmfY4/?taken-by=cinekveb
Ja mam takie, wygodnie mi się w nich gra ;) A tak z ciekawości w jakim klubie grasz i jakim województwie? :D

1

Szkoda że nie Nahorny zamiast Rudzkiego ale no nie ma tragedii, Twaro wystarczy :D

8

Osobiście będę tęsknił za obecnym Camp Nou, ale nowy projekt wygląda kozacko ;)

88

Nie mogę się doczekać dnia kiedy Geri będzie prezydentem tego klubu.. :D
Brawa dla niego, trzeba walczyć o swoje!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

https://www.youtube.com/playlist?list=PLxiypW64wwtXaD0u-PkshNQ0mj4ICf-WN
Moja mała składanka z YT, może ci się coś spodoba ;)

1

Wideo Rafinhi na Instagramie które właśnie dodał z Ardą, z okazji jego urodzin mówi chyba wszystko jak bardzo pozytywnym gościem jest Arda w szatni Barcelony :D

1


XDDDDDDD

3

Ale cisną tego Ronaldo hahah, mam wrażenie że się zaraz popłacze XD

0

A jak się spultam pod nosem haha :DD

7

Nie mogę z tego Mirosławskiego.. Odpaliłem streama jakieś 10min. temu a od tego gościa już chyba usłyszałem z 5 razy że Real ma 1pkt przewagi nad Barcą i ma jeden mecz zaległy z Valencią.. XDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

16

Ramos wjeżdża na pełnej od tyłu w Martineza a sędzia nie pokazał żółtej.. XDD

1

Pierr.. Astralis..

0

No błagam.. Przecież to pewnie Ter Stegen nawet widział.. Zwłaszcza że ta piłka było całkowicie za słupkiem. Co do liniowego to parodia.. Wylewu dostał raptem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?