Wideo Rafinhi na Instagramie które właśnie dodał z Ardą, z okazji jego urodzin mówi chyba wszystko jak bardzo pozytywnym gościem jest Arda w szatni Barcelony :D
Nie mogę z tego Mirosławskiego.. Odpaliłem streama jakieś 10min. temu a od tego gościa już chyba usłyszałem z 5 razy że Real ma 1pkt przewagi nad Barcą i ma jeden mecz zaległy z Valencią.. XDD
No błagam.. Przecież to pewnie Ter Stegen nawet widział.. Zwłaszcza że ta piłka było całkowicie za słupkiem. Co do liniowego to parodia.. Wylewu dostał raptem.
1
Nerwówkę czas zacząć..
1
Szefuncio pół boiska przebiega jeszcze oddaje strzał XDD
0
My to śmieszki a przegraliśmy walkę prawdopodobnie o największy obecnie talent na świecie :/ Gabrel Jesus debiut w Man City, gol i asysta :O
3
Śmiem stwierdzić że jest to jedna z najlepszych pierwszych połów w tym sezonie w wykonaniu Barcelony.
0
Leo skończ mecz z wolnego i bajlando :D
0
King Leo Messi!
0
Błagam daj ktoś stream'a do meczu bo dostane czegoś zaraz..
1
Standard padł stream i ruskie napisy.. nosz k..
0
Coo on zrobił?! hahahahahahah
2
Orłowski musiał podnietę meczem zniszczyć wspominając o Realu.. XD
2
I kolejny raz Leo będzie musiał rozgrywać.. :/ Módlmy się że to będzie jego dzień..
1
Gomes
0
Ulala :D To ładnie się pozmieniało :D
1
Dzięki za kolejny kalendarz mordo swoją drogą :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
https://www.instagram.com/p/BEJIUMUmfY4/?taken-by=cinekveb
Ja mam takie, wygodnie mi się w nich gra ;) A tak z ciekawości w jakim klubie grasz i jakim województwie? :D
1
Szkoda że nie Nahorny zamiast Rudzkiego ale no nie ma tragedii, Twaro wystarczy :D
8
Osobiście będę tęsknił za obecnym Camp Nou, ale nowy projekt wygląda kozacko ;)
88
Nie mogę się doczekać dnia kiedy Geri będzie prezydentem tego klubu.. :D
Brawa dla niego, trzeba walczyć o swoje!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
https://www.youtube.com/playlist?list=PLxiypW64wwtXaD0u-PkshNQ0mj4ICf-WN
Moja mała składanka z YT, może ci się coś spodoba ;)
1
Wideo Rafinhi na Instagramie które właśnie dodał z Ardą, z okazji jego urodzin mówi chyba wszystko jak bardzo pozytywnym gościem jest Arda w szatni Barcelony :D
1
XDDDDDDD
3
Ale cisną tego Ronaldo hahah, mam wrażenie że się zaraz popłacze XD
0
A jak się spultam pod nosem haha :DD
7
Nie mogę z tego Mirosławskiego.. Odpaliłem streama jakieś 10min. temu a od tego gościa już chyba usłyszałem z 5 razy że Real ma 1pkt przewagi nad Barcą i ma jeden mecz zaległy z Valencią.. XDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
16
Ramos wjeżdża na pełnej od tyłu w Martineza a sędzia nie pokazał żółtej.. XDD
1
Pierr.. Astralis..
0
No błagam.. Przecież to pewnie Ter Stegen nawet widział.. Zwłaszcza że ta piłka było całkowicie za słupkiem. Co do liniowego to parodia.. Wylewu dostał raptem.