- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 757 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 757 Culés
0
Co myślicie o przebudowie Camp Nou ?
8
@AdrianLLoveFCB Osobiście będę tęsknił za obecnym Camp Nou, ale nowy projekt wygląda kozacko ;)
4
@AdrianLLoveFCB Nie mogę się doczekać, najlepszy klub na świecie musi mieć najlepszy stadion. Oczywiście mamy ale wiele osób mówi ,że Camp Nou trzeba zmodernizować bo po prostu to już stary stadion , jednak jaki by by nie był jest najpiękniejszy , najwspanialszy i na zawsze pozostanie twierdzą piekielnie ciężką do zdobycia. Nowy projekt wygląda świetnie , będziemy tęsknić za starym wyglądem ale z czasem trzeba coś zmienić , nic nie jest wieczne .
0
@marcinK0000 Jeśli chodzi o mnie jestem całkowicie przeciwny, Barcelonie zacząłem kibicować od sezonu 2013/2014 ( regularnie mecze oglądam od 15/16 ) i nie wyobrażam sobie, żeby Barca grała na innym stadionie, tu zdobywaliśmy trofea, tu grał Cruyyf, Pep, Xavi, idt.
15
@AdrianLLoveFCB Ale to nie będzie inny stadion tylko stadion zmodernizowany , fundamenty i dusza bordowo granatowej twierdzy pozostaną .
2
@AdrianLLoveFCB Rozumiem twój sentyment, ale stadion jest w średnim stanie po prostu potrzebuje remontu lub przebudowy. Zbudowany był w 1957 roku, to 60 lat. Ma kilkanaście lat mniej od mojego dziadka :)
1
@AdrianLLoveFCB Wiesz zadaszenie jest potrzebne. Tam również pada deszcz a oglądanie meczy podczas deszczu przy braku dachu nie jest za fajne. Zresztą to nie będzie typowa przebudowa, tylko modernizacja. Będzie dodane kilka czy kilkanaście tysięcy miejsc i zadaszenie, reszta zostanie bez zmian.
0
@FCBMati10 ''stadion jest w średnim stanie'' To po prostu wymienić krzesełka, nie mam nic przeciwko pod warunkiem, że wzór krzesełek zostanie zachowany, ale po co zmieniać kształt górnych stref stadionu ?
9
@AdrianLLoveFCB "wymienić krzesełka" aha