Niesamowite jest to że rozum daje do zrozumienia że ten dwumecz jest już zakończony, tak w sercu i tak mam malutką nadzieję w tych chłopaków że dokonają remontady :D Kocham ten klub od malucha i różne cuda się zdarzały także pewnie jak zwykle 8 marca siądę sam w ciszy przed telewizorem zakładając szalik, koszulkę tego klubu i będę trzymał kciuki od pierwszego do ostatniego gwizdka tego meczu :D Wmawiam sobie że to wypadek przy pracy, gorszy dzień. Cóż, cała drużyna musi zagrać na Camp Nou, w naszej świątyni na 200%, szarpać do samego końca, gryźć trawę. Mamy w drużynie najlepszego piłkarza w historii który jest w stanie zrobić ogromną różnicę i pokazać że się da, tylko trzeba tego chcieć. Jeśli się nie uda, trudno, aby zostawili całe serducho i godnie się pożegnali z tymi rozgrywkami w tym sezonie. Potem w takim wypadku latem trzeba będzie dokonać konkretnych transferów. Przede wszystkim PO i ŚP klasy światowej bo to są największe minusy aktualnie. Myślę że wtedy również Lucho powinien odejść, niestety to już byłby ten czas. Widać że nie ma już pomysłu :/ Widziałbym w jego miejsce gościa z jajami który niesamowicie by zmotywował cały zespół do grania od 1 do 90min. Mowa tu oczywiście o Sampaolim albo Simeone.
Mam wrażenie że Lucho troszkę na siłę wpycha Gomesa do pierwszej 11.. Pewnie on chciał jego sprowadzenia a teraz daje mu szansę wierząc że aż odpali bo nie chce się przyznać że zrobił błąd gdzie na ławce siedzą o wiele lepsi i przede wszystkim zwrotniejsi gracze tacy jak Denis czy Rafa. To tylko moje zdanie także bez spin :)
Serce mówi że się uda zrobić remontade, rozum już troszkę mniej :/
Swoją drogą wielkie brawa dla PSG, chyba mecz życia każdy z osobna zagrał. Jeśli będą tak dalej grać w LM mają spore szanse na triumf.
0
Polecam wszystkim którzy jeszcze nie widzieli :) Leo jest niesamowitym człowiekiem ;)
7
Niesamowite jest to że rozum daje do zrozumienia że ten dwumecz jest już zakończony, tak w sercu i tak mam malutką nadzieję w tych chłopaków że dokonają remontady :D Kocham ten klub od malucha i różne cuda się zdarzały także pewnie jak zwykle 8 marca siądę sam w ciszy przed telewizorem zakładając szalik, koszulkę tego klubu i będę trzymał kciuki od pierwszego do ostatniego gwizdka tego meczu :D Wmawiam sobie że to wypadek przy pracy, gorszy dzień. Cóż, cała drużyna musi zagrać na Camp Nou, w naszej świątyni na 200%, szarpać do samego końca, gryźć trawę. Mamy w drużynie najlepszego piłkarza w historii który jest w stanie zrobić ogromną różnicę i pokazać że się da, tylko trzeba tego chcieć. Jeśli się nie uda, trudno, aby zostawili całe serducho i godnie się pożegnali z tymi rozgrywkami w tym sezonie. Potem w takim wypadku latem trzeba będzie dokonać konkretnych transferów. Przede wszystkim PO i ŚP klasy światowej bo to są największe minusy aktualnie. Myślę że wtedy również Lucho powinien odejść, niestety to już byłby ten czas. Widać że nie ma już pomysłu :/ Widziałbym w jego miejsce gościa z jajami który niesamowicie by zmotywował cały zespół do grania od 1 do 90min. Mowa tu oczywiście o Sampaolim albo Simeone.
0
Po prostu czuje śmieszki jutro w moim kierunku :D
1
Chyba sobie wolne jutro zrobię XD
2
Mam wrażenie że Lucho troszkę na siłę wpycha Gomesa do pierwszej 11.. Pewnie on chciał jego sprowadzenia a teraz daje mu szansę wierząc że aż odpali bo nie chce się przyznać że zrobił błąd gdzie na ławce siedzą o wiele lepsi i przede wszystkim zwrotniejsi gracze tacy jak Denis czy Rafa. To tylko moje zdanie także bez spin :)
0
Aż kusi taki kuponik obstawić za malutką kwotę że Barca awansuje do kolejnej rundy XDD :D
2
Serce mówi że się uda zrobić remontade, rozum już troszkę mniej :/
Swoją drogą wielkie brawa dla PSG, chyba mecz życia każdy z osobna zagrał. Jeśli będą tak dalej grać w LM mają spore szanse na triumf.
6
Już czuję jutro tą beke ze mnie w szkole.. XDDD
0
Dobranoc.
0
Chyba pierwszy raz w życiu muszę skrytykować Leo.. :/
3
Ależ mi niesamowicie smutno..
0
Hahhahahah, żegnaamyyy.. XD
3
Gomes już strata.. XDDD
0
Niestety ale jeśli nic się nie zmieni po przerwie to tutaj czwórka lekko może siąść, nie daj Boże nawet manita..
0
Już sobie wyobrażam tą z*ebe od Lucho dla nich, baardzo dobrze :) 2:1 na koniec to najmniejszy wymiar kary jak narazie :)
3
Po co nam Coutinho? Po co nam Verratti? Po co nam Pogba? No właśnie kur po to bo oglądanie tego drewna Gomesa to jest katorga dla oczu.
0
Ebną na 3:0 i żegnamy LM :)
0
Żegnamy XD
2
Oglądanie na necie to jest parodia.. Żaden stream nie działa, ku*wicy można dostać..
0
Rakitić ktokolwiek za Gomesa, błagam.. Już nie chodzi że to hejt ale no ten gość nie potrafi przyjąć piłki, a biega jakby chciał a nie mógł.. :/
0
Narazie jedno wielkie gó.. w naszym wykonaniu :)
0
ruskie napisy.. standard..
1
"Żaden piłkarz w pojedynkę nie wygrywa meczu."
Kto pomyślał o naszym Leo? XD
3
I do szkoły.. 2 matmy, Boże daj mi siły.. ;/
0
Coś oni są za bardzo optymistycznie nastawieni na tą LM w tym roku.. Jutro szybkie 3:0 od Barcy i żegnamy :)
10
Czuję że w tym roku zgarniemy LM :D
6
Kaaszaankaa
0
Na rezerwie wstawiłem :D Poza tym nie mówię nic ze będzie to za 2/3 lata :P
1
http://www.futhead.com/squad-builder/SWdYvE0bRv00-Xvw0Lxkc0PIko0bPvr0Kxpi0xCve0nipe0gKvM0tb1j0!FBw0TFB00LFBx09FBe0ms!o0!nvi0JZ!x0Bkvj029BJ0wmkM0wCvx/
Mi to wgl fantazja lvl hard xd
1
Jakie to prawdziwe.. XDD