Z tym że Barca grała u siebie z Athleticiem. Nie ma co kombinować, max 2 rotacje widzę, chyba że wynik się szybko zrobi w pierwszej połowie to w drugiej można rotować.
Pomyśleć że wolałem żeby do Barcy przyszedł Aguero zamiast Suareza.. Dziś nie zamieniłbym gościa dosłownie za nikogo. Najlepsza 9 na świecie i jedna z najlepszych w historii tej dyscypliny. Do tego tworzy tercet MSN który uważam za najlepszy w historii :D
Też jestem tego zdania. Zwykła walka w powietrzu o piłkę która jest spotykana wszędzie non stop w meczach. Lekko dotknął Koke a to że ten padł jakby ebnął go piorun to inna bajka.
0
Mathieu kolejny dobry mecz narazie :D Dobrze bo lubię typa :D
1
Już na Camp Nou kosił jak leci.. Jak z buszu..
4
Równie dobrze tych komentatorów mogłoby nie być.. Niesamowite emocje :P
0
Suarez chyba najpiękniejsza asysta w karierze XD
0
Cooo hahahahahha
0
Szybka akcja, to lubię :D Aleix co podanko :D
0
Jakiś noname :P
0
Podaj jego steam'a haha :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ten co "inglish" hahahahah XD
0
A skąd ty możesz wiedzieć kiedy on gra w cs'a? XD Zdjęciami na my story się sugerujesz? :v
1
MATS klasa światowa.. :D
0
Co tam się...
1
Neymar no błagam...
0
Digne padaka narazie :/
0
Nie jest już twarzą Fify, niestety :/ Ronaldo gra padake cały sezon a ma dwa IF'y.. ;)
0
Nie pisali nawet gdy jeszcze były wyniki ;)
2
Futhead
1
Uuu, dobry meczyk będzie :D Wiadomo kiedy ten mecz?
0
Z tym że Barca grała u siebie z Athleticiem. Nie ma co kombinować, max 2 rotacje widzę, chyba że wynik się szybko zrobi w pierwszej połowie to w drugiej można rotować.
3
Pomyśleć że wolałem żeby do Barcy przyszedł Aguero zamiast Suareza.. Dziś nie zamieniłbym gościa dosłownie za nikogo. Najlepsza 9 na świecie i jedna z najlepszych w historii tej dyscypliny. Do tego tworzy tercet MSN który uważam za najlepszy w historii :D
0
Typowo XD
0
Czytając to w głowie myśli miałem jakbym był to ja :D
2
Najlepsze jest to że sędzia nawet nie widział tego wybicia tylko sugerował się słowami graczy Atletico..
0
Hahahah, no to już jest parodia.. XD
9
Tymczasem Lahm potwierdził że z końcem bieżącego sezonu zakończy piłkarską karierę :/
27
Też jestem tego zdania. Zwykła walka w powietrzu o piłkę która jest spotykana wszędzie non stop w meczach. Lekko dotknął Koke a to że ten padł jakby ebnął go piorun to inna bajka.
2
Zachowanie Busiego żałosne? Wybił jedną piłkę bo były dwie na boisku.. XDD
0
Wgl śmiech bo moim zdanie w finale wszystkie kartki powinny się zerować ale no cóż..
0
Sędzia co faul pokazuje kartkę no parodia..