0

Mathieu kolejny dobry mecz narazie :D Dobrze bo lubię typa :D

1

Już na Camp Nou kosił jak leci.. Jak z buszu..

4

Równie dobrze tych komentatorów mogłoby nie być.. Niesamowite emocje :P

0

Suarez chyba najpiękniejsza asysta w karierze XD

0

Cooo hahahahahha

0

Szybka akcja, to lubię :D Aleix co podanko :D

0

Jakiś noname :P

0

Podaj jego steam'a haha :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ten co "inglish" hahahahah XD

0

A skąd ty możesz wiedzieć kiedy on gra w cs'a? XD Zdjęciami na my story się sugerujesz? :v

1

MATS klasa światowa.. :D

0

Co tam się...

1

Neymar no błagam...

0

Digne padaka narazie :/

0

Nie jest już twarzą Fify, niestety :/ Ronaldo gra padake cały sezon a ma dwa IF'y.. ;)

0

Nie pisali nawet gdy jeszcze były wyniki ;)

2

Futhead

1

Uuu, dobry meczyk będzie :D Wiadomo kiedy ten mecz?

0

Z tym że Barca grała u siebie z Athleticiem. Nie ma co kombinować, max 2 rotacje widzę, chyba że wynik się szybko zrobi w pierwszej połowie to w drugiej można rotować.

3

Pomyśleć że wolałem żeby do Barcy przyszedł Aguero zamiast Suareza.. Dziś nie zamieniłbym gościa dosłownie za nikogo. Najlepsza 9 na świecie i jedna z najlepszych w historii tej dyscypliny. Do tego tworzy tercet MSN który uważam za najlepszy w historii :D

0

Typowo XD

0

Czytając to w głowie myśli miałem jakbym był to ja :D

2

Najlepsze jest to że sędzia nawet nie widział tego wybicia tylko sugerował się słowami graczy Atletico..

0

Hahahah, no to już jest parodia.. XD

9

Tymczasem Lahm potwierdził że z końcem bieżącego sezonu zakończy piłkarską karierę :/

27

Też jestem tego zdania. Zwykła walka w powietrzu o piłkę która jest spotykana wszędzie non stop w meczach. Lekko dotknął Koke a to że ten padł jakby ebnął go piorun to inna bajka.

2

Zachowanie Busiego żałosne? Wybił jedną piłkę bo były dwie na boisku.. XDD

0

Wgl śmiech bo moim zdanie w finale wszystkie kartki powinny się zerować ale no cóż..

0

Sędzia co faul pokazuje kartkę no parodia..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?