15

Pedro kocur zawsze był, strasznie szkoda mi że odszedł ;/ Ale no wybrał minuty na boisku, niech mu się wiedzie ;)

19

To będzie rok Leo, czuję to :D A walka o Pichichi zapowiada się mega :D

0

A sędzia widział wszystko jak na tacy i nawet nie odgwizdał fauli, brawo.

2

Suarez na ławce XDDD

0

Marc dzisiaj broni wszystko dosłownie :D

2

Brawa dla liniowego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

16

Cały Suarez.. Graj beznadziejnie cały mecz, strzel bramkę z niczego XD

1

Ter Stegen co spokój :D

0

Neymar niczym Grzmot dzisiaj :v

4

Czy ja teraz zobaczyłem Vidala?! :O

2

Nie no Rudy mnie rozwala tymi uśmieszkami hahah :D

1

Mathieu wyjaśnił typa ma trybunach i cieszy XDDD

1

Był spalony nie podniecać się..

0

Najlepszy w historii!

0

Ja czegoś dostane zaraz chyba XD

2

Nieee no to jest parodia hahahaha :D

5

Leo klepie i rozgrywa jak na treningu.. Spokojnie powinien mieć już ze 3 asysty :P

0

Deeeeenisss! :D Pierwsza bramka dla Barcelony w jego wykonaniu! :D

2

Zaczyna się świetnie.. :/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Neymar zaczyna taniec :D

2

Jeden dobry mecz? Kiedy się nie pojawiał na boisku zawsze grał solidnie.

0

Akurat z Digne jeszcze zrozumiem bo Alba też kocur ale Arda na ŚP to jest pomyłka.. Tak jak mówisz za niego powinien grać ktoś z dwójki Denis / Andre.

3

Już miał być szykowany na dzisiejszy mecz, nie łudźmy się.. Nie zagra dzisiaj to nie zagra z RSSS.

0

Arda jest za leniwym żeby biegać od bramki do bramki :P

0

Nie dość że brak Vidala w miejsce Roberto, Mathieu o którego trzeba się bać cały mecz żeby nie wywinął jakiegoś babola to jeszcze Arda na ŚP który na tej pozycji gra beznadziejnie.. Liczmy na geniusz MSN bo innego wyjścia nie widzą przy braku Andresa i Gerarda ;D

0

Brawo Kamil, podium jest! :D

0

Bramkarz, obrona wszystko spoko tylko polecam za Abdenoura zawodników typu Laporte/Varane. Na środek pola polecam Halilovicia i do napadu Bakambu ;D

4

Tymczasem Simone Zaza z Valencii pojawił się na boisku :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?