Brytyjskie media informują że Claudio Bravo chce wrócić do Barcelony gdzie zgodziłby się pełnić nawet funkcje rezerwowego. Chilijczyk słabo radzi sobie z angielskim, nie podoba mu się pogoda na wyspach, a w dodatku ma dość krytyki jaka spadła na niego od kiedy stanął miezy słupkami The Citizens.
No osobiście chciałbym ale wątpię że to wyjdzie :D
2
Warto, książka sztosik ;)
0
Najważniejsze żeby dzisiaj Masche i Busi zgrali na swoim poziomie :D O MSN się nie martwię, któryś strzeli na bank :D
0
Bez przesady.. :P Znowu manita coś czuje :D
5
Król Leo wrócił do normalnego koloru włosów, nareszcie! :D
0
No, zapomniałem o Walkerze, też mega grajek ;)
1
Kogo jak kogo ale takich grajków jak De Bruyne czy Coutinho widziałbym u nas bardzo :D Do tego Bellerin na PO :D
0
Rudy to jest kot.. :D
0
Nosz kur.. Więcej szczęścia niż rozumu..
10
No, czas na prawdziwy futbol a nie kopanina jak w finale KMŚ :v
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Czerwo jak nic..
0
Oho, Grzmot strzeli będzie noszony na rękach :D
0
Hhahahahahahaha :DDD
4
Spoko zaraz Grzmot strzeli jakąś bramkę z d*py i będzie królem futbolu :DD
3
I tak wygrają.. Ale bramka strzelona Realowi cieszy zawsze :D
0
Lubię, lubię :DDDDD
9
Hahahhahahaha :DDD
1
Kto by się spodziewał XDDD
0
Hhahahahaha, nie no kabaret z tego gościa jest XDDDD
2
I te machanie bezsensowne w miejscu nad piłką, to jeeest too :DDD
5
Jak mnie śmieszą te "tricki" z piłką na siłę u Ronaldo.. hahah :DD
8
ter Stegen - Sergi Roberto - Pique - Umtiti - Alba - Busi - Rakitić - Iniesta - MSN, taki składzik chciałbym jutro ujrzeć :D
3
Najpiękniejszy stadion na świecie.. :D
0
Brytyjskie media informują że Claudio Bravo chce wrócić do Barcelony gdzie zgodziłby się pełnić nawet funkcje rezerwowego. Chilijczyk słabo radzi sobie z angielskim, nie podoba mu się pogoda na wyspach, a w dodatku ma dość krytyki jaka spadła na niego od kiedy stanął miezy słupkami The Citizens.
No osobiście chciałbym ale wątpię że to wyjdzie :D
0
Czyżbyś przeczytał mój komentarz na Stajni? :v
1
Top Eleven ;) Gram w tę gierkę już dobre parę lat :D
0
PACOOOOOOOOOOOOOOOOOOO :D
13
Hahahah, oni specjalnie nie strzelają bo ja już nie wiem XDD
0
Paco strzela bramke po spalonym :/
1
Dobra, można wyłączyć XDDD