2

Warto, książka sztosik ;)

0

Najważniejsze żeby dzisiaj Masche i Busi zgrali na swoim poziomie :D O MSN się nie martwię, któryś strzeli na bank :D

0

Bez przesady.. :P Znowu manita coś czuje :D

5

Król Leo wrócił do normalnego koloru włosów, nareszcie! :D

0

No, zapomniałem o Walkerze, też mega grajek ;)

1

Kogo jak kogo ale takich grajków jak De Bruyne czy Coutinho widziałbym u nas bardzo :D Do tego Bellerin na PO :D

0

Rudy to jest kot.. :D

0

Nosz kur.. Więcej szczęścia niż rozumu..

10

No, czas na prawdziwy futbol a nie kopanina jak w finale KMŚ :v

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Czerwo jak nic..

0

Oho, Grzmot strzeli będzie noszony na rękach :D

0

Hhahahahahahaha :DDD

4

Spoko zaraz Grzmot strzeli jakąś bramkę z d*py i będzie królem futbolu :DD

3

I tak wygrają.. Ale bramka strzelona Realowi cieszy zawsze :D

0

Lubię, lubię :DDDDD

9

Hahahhahahaha :DDD

1

Kto by się spodziewał XDDD

0

Hhahahahaha, nie no kabaret z tego gościa jest XDDDD

2

I te machanie bezsensowne w miejscu nad piłką, to jeeest too :DDD

5

Jak mnie śmieszą te "tricki" z piłką na siłę u Ronaldo.. hahah :DD

8

ter Stegen - Sergi Roberto - Pique - Umtiti - Alba - Busi - Rakitić - Iniesta - MSN, taki składzik chciałbym jutro ujrzeć :D

3

Najpiękniejszy stadion na świecie.. :D

0

Brytyjskie media informują że Claudio Bravo chce wrócić do Barcelony gdzie zgodziłby się pełnić nawet funkcje rezerwowego. Chilijczyk słabo radzi sobie z angielskim, nie podoba mu się pogoda na wyspach, a w dodatku ma dość krytyki jaka spadła na niego od kiedy stanął miezy słupkami The Citizens.
No osobiście chciałbym ale wątpię że to wyjdzie :D

0

Czyżbyś przeczytał mój komentarz na Stajni? :v

1

Top Eleven ;) Gram w tę gierkę już dobre parę lat :D

0

PACOOOOOOOOOOOOOOOOOOO :D

13

Hahahah, oni specjalnie nie strzelają bo ja już nie wiem XDD

0

Paco strzela bramke po spalonym :/

1

Dobra, można wyłączyć XDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?