20 listopada 2016, 14:09
0
Ten twój avatar to widzę wszędzie :DDD
20 listopada 2016, 14:07
Ja wiem, dwa meczyki dzisiaj można obejrzeć :D Szkoda tylko że o tej samej porze..
20 listopada 2016, 14:04
Ciekawy wieczór się zapowiada - derby Mediolanu i Athletic Bilbao vs Villarreal :D
20 listopada 2016, 11:08
Błagam.. Mirror to dziennik pokroju gazet z Hiszpanii.. :P
19 listopada 2016, 22:11
Mina Simeone mówi wszystko.. :P
19 listopada 2016, 22:05
Ale kibice jadą po tym Ronaldo niezmiernie hahaha :DDD
19 listopada 2016, 21:58
14
"Tak wygrywa Real Madryt" Jakie to prawdziwe słowa.. :D
19 listopada 2016, 21:13
1
Jeszcze nie dawno było pisane że to właśnie Atleti umie grać z Realem.. XDD
Co za beznadziejny dzień.. Nie oglądam, szkoda nerwów..
19 listopada 2016, 21:02
Czy tylko mi się zmienił na stream'ie dźwięk z polskiego na angielski? :P
19 listopada 2016, 21:00
Już jest gitara chyba :D Atleti też słychać nie znosi Grzmota :DD
19 listopada 2016, 20:43
3
VAMOS ATLETICO!
19 listopada 2016, 18:29
Tak to jest jak dyrygującym ligą jest kibic Realu, żegnam. Ależ mam nerwa..
19 listopada 2016, 18:09
5
Szkoda gadać.. Do końca dnia na wku*wieniu.. Nawet nie oglądam Borussi z Bayernem i derbów Madrytu bo już mi się odechciało..
19 listopada 2016, 18:07
Kameni wyzdrowiał kur..
19 listopada 2016, 18:04
JAAAAA PIERRRRRRRRRRRRRRR
19 listopada 2016, 18:00
Kurw Kameni nie pajacuj, błagam.. Zaczyna się..
19 listopada 2016, 17:58
Zaraz chyba coś rozwalę.. XDD
19 listopada 2016, 17:56
4
Barca powinna w tej chwili zejść z boiska i sr*ć na tę ligę i tych sprzedanych sędziów przez Tebasa, żegnam.
19 listopada 2016, 17:54
Sędzia zapierr na mecz, karny i teraz bramka.. Brawo.
19 listopada 2016, 17:53
Ja pierrr... Więcej szczęścia niż rozumu..
19 listopada 2016, 17:49
Podsumował swój mecz.
19 listopada 2016, 17:44
8
DOBRA TO MU WYSZŁO XDDD :DD
19 listopada 2016, 17:37
Ta piłka to się odbija od tego Paco.. Tragedia ten mecz. Remis w ciemno biorę.
19 listopada 2016, 17:26
Co sędzia odwalił.. XDDD Arda dorzuca z bańki, tamten w niego wchodzi i daje faul dla Malagi nosz kur.. XDD
19 listopada 2016, 17:02
Tragedia. Rakitić na boisko.
19 listopada 2016, 16:56
Komentarz usunięty przez użytkownika
19 listopada 2016, 16:55
Ależ mnie Ney ostatnio irytuje.. Ewidentnie próbuje schodzić do środka i grać długą na skrzydło jak Leo, tyle że mu to nie wychodzi..
19 listopada 2016, 16:43
Już mu podał dobre kilka minut wcześniej, nie fisiuj :)
19 listopada 2016, 16:27
Mathieu hahahah XDDD
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Ten twój avatar to widzę wszędzie :DDD
0
Ja wiem, dwa meczyki dzisiaj można obejrzeć :D Szkoda tylko że o tej samej porze..
0
Ciekawy wieczór się zapowiada - derby Mediolanu i Athletic Bilbao vs Villarreal :D
0
Błagam.. Mirror to dziennik pokroju gazet z Hiszpanii.. :P
0
Mina Simeone mówi wszystko.. :P
0
Ale kibice jadą po tym Ronaldo niezmiernie hahaha :DDD
14
"Tak wygrywa Real Madryt" Jakie to prawdziwe słowa.. :D
1
Jeszcze nie dawno było pisane że to właśnie Atleti umie grać z Realem.. XDD
0
Co za beznadziejny dzień.. Nie oglądam, szkoda nerwów..
0
Czy tylko mi się zmienił na stream'ie dźwięk z polskiego na angielski? :P
0
Już jest gitara chyba :D Atleti też słychać nie znosi Grzmota :DD
3
VAMOS ATLETICO!
1
Tak to jest jak dyrygującym ligą jest kibic Realu, żegnam. Ależ mam nerwa..
5
Szkoda gadać.. Do końca dnia na wku*wieniu.. Nawet nie oglądam Borussi z Bayernem i derbów Madrytu bo już mi się odechciało..
0
Kameni wyzdrowiał kur..
1
JAAAAA PIERRRRRRRRRRRRRRR
14
Kurw Kameni nie pajacuj, błagam.. Zaczyna się..
3
Zaraz chyba coś rozwalę.. XDD
4
Barca powinna w tej chwili zejść z boiska i sr*ć na tę ligę i tych sprzedanych sędziów przez Tebasa, żegnam.
1
Sędzia zapierr na mecz, karny i teraz bramka.. Brawo.
0
Ja pierrr... Więcej szczęścia niż rozumu..
0
Podsumował swój mecz.
8
DOBRA TO MU WYSZŁO XDDD :DD
0
Ta piłka to się odbija od tego Paco.. Tragedia ten mecz. Remis w ciemno biorę.
1
Co sędzia odwalił.. XDDD Arda dorzuca z bańki, tamten w niego wchodzi i daje faul dla Malagi nosz kur.. XDD
3
Tragedia. Rakitić na boisko.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Ależ mnie Ney ostatnio irytuje.. Ewidentnie próbuje schodzić do środka i grać długą na skrzydło jak Leo, tyle że mu to nie wychodzi..
1
Już mu podał dobre kilka minut wcześniej, nie fisiuj :)
0
Mathieu hahahah XDDD