0

Ten twój avatar to widzę wszędzie :DDD

0

Ja wiem, dwa meczyki dzisiaj można obejrzeć :D Szkoda tylko że o tej samej porze..

0

Ciekawy wieczór się zapowiada - derby Mediolanu i Athletic Bilbao vs Villarreal :D

0

Błagam.. Mirror to dziennik pokroju gazet z Hiszpanii.. :P

0

Mina Simeone mówi wszystko.. :P

0

Ale kibice jadą po tym Ronaldo niezmiernie hahaha :DDD

14

"Tak wygrywa Real Madryt" Jakie to prawdziwe słowa.. :D

1

Jeszcze nie dawno było pisane że to właśnie Atleti umie grać z Realem.. XDD

0

Co za beznadziejny dzień.. Nie oglądam, szkoda nerwów..

0

Czy tylko mi się zmienił na stream'ie dźwięk z polskiego na angielski? :P

0

Już jest gitara chyba :D Atleti też słychać nie znosi Grzmota :DD

3

VAMOS ATLETICO!

1

Tak to jest jak dyrygującym ligą jest kibic Realu, żegnam. Ależ mam nerwa..

5

Szkoda gadać.. Do końca dnia na wku*wieniu.. Nawet nie oglądam Borussi z Bayernem i derbów Madrytu bo już mi się odechciało..

0

Kameni wyzdrowiał kur..

1

JAAAAA PIERRRRRRRRRRRRRRR

14

Kurw Kameni nie pajacuj, błagam.. Zaczyna się..

3

Zaraz chyba coś rozwalę.. XDD

4

Barca powinna w tej chwili zejść z boiska i sr*ć na tę ligę i tych sprzedanych sędziów przez Tebasa, żegnam.

1

Sędzia zapierr na mecz, karny i teraz bramka.. Brawo.

0

Ja pierrr... Więcej szczęścia niż rozumu..

0

Podsumował swój mecz.

8

DOBRA TO MU WYSZŁO XDDD :DD

0

Ta piłka to się odbija od tego Paco.. Tragedia ten mecz. Remis w ciemno biorę.

1

Co sędzia odwalił.. XDDD Arda dorzuca z bańki, tamten w niego wchodzi i daje faul dla Malagi nosz kur.. XDD

3

Tragedia. Rakitić na boisko.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Ależ mnie Ney ostatnio irytuje.. Ewidentnie próbuje schodzić do środka i grać długą na skrzydło jak Leo, tyle że mu to nie wychodzi..

1

Już mu podał dobre kilka minut wcześniej, nie fisiuj :)

0

Mathieu hahahah XDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?