0

Andrzej przylutował :D

0

Jeszcze Alba niech kontuzji dostanie.. OMG

0

To jest dramat jakiś.. Żeby się to tylko nie odbiło..

4

TO JEST PARODIA JAKAŚ :DD Już ze 3:0 powinno być :P

0

SUAREZ OMG... zaraz strzeli jakąś bramkę z d*py standardzik.. :P

2

Leo jaka piła.. :OO

1

To już jest przegięcie.. Już mógł Alacera zostawić bo różnicy to wielkiej nie zrobi.. W jego miejsce powinien znaleźć się Aleix Vidal.

5

Mam nadzieje że to już koniec z bólem w kostce u Gerarda. Jutro chciałbym wreszcie zobaczyć na środku obrony duet Pique & Umtiti :D

1

POKLEPANE :D TO JEST TOO :D

3

Ja już nie mam siły na tego typa :P

1

Da ktoś jakiegoś w miarę ogarniętego stream'a z polskim komentarzem? Z góry wielkie dzięki.

0

Czy jest jakiś stream z polskim komentarzem bez opóźnienia i zacinania..? Nosz.. Przecież to idzie pierr dostać.

6

Co Leo gra.. :O Mam wrażenie że Leo chce coś co niektórym dzisiaj udowodnić ;) Już pewnie usłyszał z Mundo Deportivo dzisiejsze informacje :D

0

KING LEO MESSSSSSI!

1

Aleix tempo to miał zawsze :DD

0

A może on pokazuje rękę na Grzmocie? :v

2

Noo szefuncio, brameczkę jutro chciałbym w twoim wykonaniu zobaczyć :DD 300 meczy robi wrażenie, a pierwsza bramka musi kiedyś wpaść :D Legenda!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

63

Wiadomości dnia:

Hiszpański związek piłki nożnej podtrzymał karę dla Andreasa Pereiry, który w spotkaniu Granady z Sevillą zadedykował gola ofiarom katastrofy lotniczej z udziałem zawodników Chapecoense. Natomiast sprawa obraźliwego gestu Daniego Carvajala w kierunku kibiców Barcelony została oddalona.

Barcelonie grozi kara za wyzwiska kibiców w kierunku Cristiano Ronaldo. Grupka 20-30 fanów skandować miała przyśpiewkę na temat homoseksualizmu piłkarza, którego nazywali jednocześnie "kur*wsko bogatym".

Luis Enrique: "Byliśmy niemal perfekcyjni w fazie grupowej i jutro chcemy wyjść na Camp Nou po to, by cieszyć się grą."

12


Polecam 2:28, Leo na fazie chyba hahahah :DDD

0

Półtora bańki piechotą nie chodzi, tylko zwycięstwo. Już nawet nie chodzi o pieniądze a o morale zawodników po ostatnich remisach.

1


Tak mnie naleciało na filmiki z Busim :D Maestria :D

0

Celta na 3:3! Co mecz! :D

28

Jak tego Pana nie lubić.. :D Klasa, dla mnie najlepszy ŚP w historii tej dyscypliny. Legenda!

0

Dalej nie wierzę.. Ramos ty..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Powinno być już 3:0.. Ajajajaj :DD

3

Brawo Gomes, dobry mecz! :D

2

Zaczyna się robić tiki-taka :DDD

2

WRACA STARY DOBRY BUSI! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?