0

Najważniejsze żeby teraz dowieźć ten wynik do końca pierwszej połowy.. A najlepiej strzelić bramkę.. :P

0

Proszę bardzo :D

1

UFFF, nie strasz Shakira kuźwa... XDD

0

KURWWWWW MAĆ...

0

Im nawet wszystko pod nogi spada..

0

Niee noo, zajebiście.. Jeszcze Alba kontuzja..

0

Real to zapewne by z nimi wygrał.. :P

0

Klepią nas jak juniorów..

5

Czy tylko ja mam wrażenie że oni grają jak za kare..?

0

Powtórka z przeszłości się szykuje jak tak dalej to będzie wyglądać.. Zero pomysłu na grę.

0

Kuźwa wszystko na wrzutki grają.. Z Masche w obronie w końcu to wpadnie..

2

VAMOS, FORCA BARCA!

11

Najważniejsze wiadomości dnia:
José Mourinho o Messim: "Każdy rok jest taki sam. Pieprzą, że odejdzie, a wciąż tego nie zrobił. On należy do Barcelony."
SPORT: Bartomeu podejdzie do negocjacji z ojcem Leo Messiego w sprawie nowego kontraktu po El Clásico. Umowa ma obowiązywać do końca kariery.
Neymar ma już cztery żółte kartki w tym sezonie. Jeśli zostanie ukarany na Anoeta, nie zagra w Gran Derbi.
Brazylijczyk dzisiejszego ranka miał wypadek samochodowy, jednak nic poważnego się nie stało i powinien zagrać z Realem Sociedad.
Ney nie zdobył bramki od 6 spotkań. Ostatni raz pokonał bramkarza rywala 540 minut temu.
El Mundo Deportivo: Barça zainteresowana jest Isco, którego kontrakt z Realem Madryt wygasa latem 2018 roku.
SPORT: Barcelona postara się o zakontraktowanie Marlona na stałe.

1

Obstawiłbym tak samo ;D Za ile obstawiasz i ile to wygrania? :v

0

Aż przykro się robi gdy się widzi tak grających zawodników jak Munir i Pedro, a potem przypominasz sobie grę Paco Alcacera.. :/

0

I gratulacje :D Teraz niech przekona do siebie Enrique i pikobelo :D

0

Tak sobie oglądam mecz Chelsea vs Tottenham i przyglądam się Walker'owi, dobry grajek :D Osobiście chciałbym go zobaczyć na Camp Nou ale na pierwszym miejscu daje Mario Gaspara z Villarrealu bo Bellerin to niestety niemożliwe.

1

PEDRITTO :DDD Wyjaśnił :P

1

Barca musi jutro wygrać, nie ma innego wyjścia.. A za tydzień skopać du*pe tym prześcieradłom bo to co oni grają i do tego wygrywają to jest śmiech.

0

Kurde oglądał ktoś Malaga vs Deportivo? :D Ciekawy meczyk chyba był, patrząc na wynik :D Swoją drogą wieczór zapowiada się też nieźle, 18:30 Chelsea vs Tottenham i 20:45 Sevilla vs Valencia :D

0

Akurat mnie to nie dziwi, w Holandii rodzą się praktycznie najlepsze talenty na świecie. Tuż za Hiszpanią :D

26

Wszystko pięknie, ale z Ramosem to poleciał :v

0

Kurde, kupiłem tę książkę nową, w zasadzie to biografię Andresa Iniesty. To jak się wciągnąłem to jest szok :D Z każdym kolejnym zdaniem mój szacunek do niego jeszcze bardziej rośnie :D

28

W tym przypadku nawet nie ma co się zastanawiać.. Brać, nie pytać. Nawet jak nie wypali to 2 bańki to na taki klub prawie nic :D

8

CO TO ZA KURW BARAN NA TEJ BRAMCE STOI W LEGII?! XDDD

1

Wszystkiego najlepszego! :D

0

Nie ma takiej opcji.. Dla mnie to jeden z trzech największych talentów w La Masii. Musi zostać i dawać mu szansę.

22

Dokładnie tego dnia (22.11.2014r.) Leo Messi stał się najlepszym strzelcem w historii La Liga. Był to mecz z Sevillą na Camp Nou w (wygrana 5:1), Leo zaliczył w tym meczu hat-trick'a. #LEGENDA

0

Luzik, zaraz Real Madryt też się będzie nim interesował.. :v

0

Wszyscy dobrze wiemy że ją wygra.. Nie łudźmy się. Mimo wszystko jeśli ludzie myślą trzeźwo dobrze wiedzą że Leo zasłużył najbardziej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?