Mi się wydaje czy ten młodziak co wychodzi z Leo na murawę to ten co w "foliowej koszulce Argentyny z nazwiskiem Leo" biegał? :DD
WTF?! To Mundial jakiś? hahahahaahah
Dobra, jak tak dalej ma wyglądać ten śmieszny "plebiscyt" to na miejscu tego France Football zrezygnowałbym z przyznawania tej nagrody bo to jedna kompromitacja póki co XDD Niech wygra ten Grzmot jeszcze i podsumuje :D
1
Wchodzi technik :D Omar Abdulrahman :D
0
Da ktoś stream'a z angielskim komentarzem i bez opóźnienia? Z góry wielkie dzięki ;)
1
Dobra, MSN komplecik. Teraz wpuszczać zmienników :P
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
http://www.sports-stream.net/ch1.html
1
O tym samym pomyślałem :P
0
Zawsze jest sens gdy na boisku jest Leo :D
0
Zaczyna się :vvv
0
Ma ktoś stream'a do meczu z angielskim komentarzem bo zaraz czegoś dostane normalnie..? XDD
1
Młody w szoku obok Leo chyba :DD Nie dziwie się :D
0
Mi się wydaje czy ten młodziak co wychodzi z Leo na murawę to ten co w "foliowej koszulce Argentyny z nazwiskiem Leo" biegał? :DD
WTF?! To Mundial jakiś? hahahahaahah
0
Omar Abdulrahman na ławie?! Ten to magik jest :DDD
6
Kuźwa.. Fajerwerki jakby to jakiś finał KMŚ co najmniej był haha :DD
1
Mam nadzieję że po połowie całe MSN zasiądzie na ławce i nie z powodu kontuzji.
1
Już sobie wyobrażam tam Pique w parze z MSN hahahaha XDD
1
Oho, Rui Patricio wpadł na rejon XDD Co 10min. podają nazwiska?
0
Ale ja sobie zdaje z tego sprawę tylko właśnie to jest żałosne ;p
0
Gdzie znajdę wyniki tego plebiscytu, podobno na twitterze? ;D
7
Dobra, jak tak dalej ma wyglądać ten śmieszny "plebiscyt" to na miejscu tego France Football zrezygnowałbym z przyznawania tej nagrody bo to jedna kompromitacja póki co XDD Niech wygra ten Grzmot jeszcze i podsumuje :D
0
Oficjalnie, można wyłączyć mecz.
0
Skończmy dyskusję, błagam. Chyba że dalej chcesz się kompromitować ;)
2
I Alba druga asysta, taka różnica między nim, a Digne. Idealnie podłącza się do ataku :D
0
A to ty nie wiesz że za linią obrony, linie spalonego wyznacza piłka? Pogratulować.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ooo proszę :D Wchodzi Denis i to na skrzydło! :DD Nareszcie :D
4
Umtiti to jest dzik :O Czyści wszystko, dosłownie.
1
No, faktycznie :v Przed chwilą powtórka tylko to pokazała.
0
Daj ktoś stream'a bo mój padł.. :/ Z góry dzięki.
2
Tylko że Barca dzisiaj również gra dobrze, tylko wkur*iają te niewykorzystane sytuacje.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika