Skąd te o info Borek ma o potencjalnych klubach zainteresowanych Martinem..? Hah Tak samo jak w pierwszej połowie mówił że Barca jest zainteresowana Daamsgard'em
Mam tylko nadzieję że w finale w Copa głównym bohaterem meczu nie będzie sędzia. Bo to co ten belmondo z gwizdkiem nad ranem odstawiał za cyrki to przechodzi pojęcie
A o Sergim Roberto dalej cisza.. Mam nadzieję że chłopa na początku sezonu już u nas nie będzie. To samo Pjanic i Braithwaite z całym szacunkiem do gościa bo go lubię.
Nie wierzę że naprawdę siedzie specjalnie żeby obejrzeć Argentynę z cienkim jak sik pająka Ekwadorem.. Ale no grę Leo warto obejrzeć zawsze i wszędzie bo już bliżej końca niż dalej niestety:/
6
Dla mnie to jest w ogóle nieprawdopodobne że ogląda cię cały świat i śmiesz jeszcze robić takie walki na oczach wszystkich..
4
Buhahahha drukowankooooo
2
@Nazio87 dzięki za miłe słówko
4
Kurwa Messi w Danii z 9 na plecach?
1
Skąd te o info Borek ma o potencjalnych klubach zainteresowanych Martinem..? Hah
Tak samo jak w pierwszej połowie mówił że Barca jest zainteresowana Daamsgard'em
0
Ale zajebał *.* PIĘKNIE!
0
Kazek Węgrzyn to jest na bombie normalnie hah
0
Dobrze się tą Danie ogląda.
A Anglicy środek pola to mają tragiczny
1
Ale poklapali, akcja piękna szkoda że szybkości zabrakło
12
Argentyna ✓
Hurkacz ✓
Legia ✓
Dania ? :)
7
Mam tylko nadzieję że w finale w Copa głównym bohaterem meczu nie będzie sędzia. Bo to co ten belmondo z gwizdkiem nad ranem odstawiał za cyrki to przechodzi pojęcie
6
Tak jest! Martinez ty kocie!
1
Pięknie, zamknął mordę Minie za pajacerke
7
Nie no gamonie kurwa, gamonie
1
Tak jest! Błagam nie spierr tego teraz
3
Swoje zrobił, najważniejsze
10
Przegrają w karnych.. Nie wierzę w ich mental..
4
Oby nie karne bo marnie to widzę..
2
Typowy Morata, można się było spodziewać
2
Teraz obawiam się jak Alba podejdzie xd
1
No zamknął mi ryj na chwilkę bo byłem pewien że spier hah
1
Chiellini to na kacu chyba dzisiaj hah
1
Obawiam się tych karnych Hiszpanów, o ile będą oczywiście ;/
Mam nadzieję że wygrają mimo wszystko.
0
Vamooos Españaaa!
45
Pedri to jest taki diament że to uj..
Najlepsze co spotkało Barcelonę w ten beznadziejny okres
4
A o Sergim Roberto dalej cisza.. Mam nadzieję że chłopa na początku sezonu już u nas nie będzie. To samo Pjanic i Braithwaite z całym szacunkiem do gościa bo go lubię.
17
Dzisiaj kciuki za Hiszpanię i w nocy za Argentynę :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Po twarzy chłopa już widziałem że nie trafi xd
0
Nie wierzę że naprawdę siedzie specjalnie żeby obejrzeć Argentynę z cienkim jak sik pająka Ekwadorem..
Ale no grę Leo warto obejrzeć zawsze i wszędzie bo już bliżej końca niż dalej niestety:/