3 lipca 2021, 18:42
4
Chłop co zagrał *.*
2 lipca 2021, 22:48
1
Spodziewajcie się jeszcze dzisiaj na YT filmików które będą się zaczynać "Doku - Welcome to..?"
2 lipca 2021, 22:47
@ProMILs Dokładnie, u mnie w karierce lata
2 lipca 2021, 22:46
Komentarz usunięty przez użytkownika
2 lipca 2021, 22:45
2
Kurwa czym oni go tam karmią hah
2 lipca 2021, 22:43
0
No jest gość kotem
2 lipca 2021, 22:31
Ten Doku to będzie dzik mówię wam
2 lipca 2021, 20:38
Co za grzbiety...
2 lipca 2021, 20:02
5
Dawać Adame na boisko.. Przecież ich za*ebie biegowo jak teraz wejdzie hah
2 lipca 2021, 19:58
A bym się śmiał jakby przy tym kopnięciu w słupek coś sobie zrobił xd
2 lipca 2021, 19:25
Ależ oni lubią sobie srake robić..
29 czerwca 2021, 23:29
@FIJI hahahhaha
29 czerwca 2021, 22:24
Forsberg co niefart
29 czerwca 2021, 19:47
3
Ten znowu kurwa palce wącha i oblizuje co za gość hahahah
29 czerwca 2021, 19:43
Grealish wszedł i piłeczka chodzi
29 czerwca 2021, 19:40
Chłop Cana wpuszcza oh mee.. hahah
29 czerwca 2021, 19:23
Ten dalej takich kotów trzyma na ławce jak Sancho, Rashford czy Grealish.. Niezły beton
29 czerwca 2021, 11:17
@puyol_presidend5 oj podcieszyłem pięknie jak nie trafił :)
29 czerwca 2021, 02:43
Leoś La zabawa z wzór piłeczka od Aguero
29 czerwca 2021, 01:58
Co jest kurz na flashscor'ze było że Argentyna na TVP SPORT a tu Urugwaj..Gdzie Argentynę obejrzę?
29 czerwca 2021, 00:54
@Jackazz leci normalnie
28 czerwca 2021, 23:50
28 czerwca 2021, 23:47
24
Może da mu to do myślenia i przestanie gwiazdorzyć bo w główce się poebalo zdrowo ostatnimi czasy.
28 czerwca 2021, 23:45
Hahahahahahahah
28 czerwca 2021, 23:10
@Nazio87 Nie było tematu hah
28 czerwca 2021, 23:09
Ja jestem jakiś naebany czy zegarki mi źle chodzą? Któryś raz słyszę że jest już po północy xd
28 czerwca 2021, 22:48
Pogba od bohatera do zera hah
28 czerwca 2021, 22:44
Weźcie tego komentatora jednego bo ta jego gadka tak mnie wkur że to się w głowie nie mieści xdJakby zrobił duet z Iwańskim to bym chyba po angielsku meczu szukał.
28 czerwca 2021, 22:35
Chyba nie przesadze jak powiem że Pogba to najlepszy pomocnik turnieju narazie?
28 czerwca 2021, 22:25
@barcelonaLM Cieszy mnie to niezmiernie.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
4
Chłop co zagrał *.*
1
Spodziewajcie się jeszcze dzisiaj na YT filmików które będą się zaczynać "Doku - Welcome to..?"
1
@ProMILs Dokładnie, u mnie w karierce lata
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Kurwa czym oni go tam karmią hah
0
No jest gość kotem
0
Ten Doku to będzie dzik mówię wam
1
Co za grzbiety...
5
Dawać Adame na boisko.. Przecież ich za*ebie biegowo jak teraz wejdzie hah
1
A bym się śmiał jakby przy tym kopnięciu w słupek coś sobie zrobił xd
0
Ależ oni lubią sobie srake robić..
0
@FIJI hahahhaha
0
Forsberg co niefart
3
Ten znowu kurwa palce wącha i oblizuje co za gość hahahah
1
Grealish wszedł i piłeczka chodzi
0
Chłop Cana wpuszcza oh mee.. hahah
4
Ten dalej takich kotów trzyma na ławce jak Sancho, Rashford czy Grealish.. Niezły beton
1
@puyol_presidend5 oj podcieszyłem pięknie jak nie trafił :)
2
Leoś La zabawa z wzór piłeczka od Aguero
1
Co jest kurz na flashscor'ze było że Argentyna na TVP SPORT a tu Urugwaj..
Gdzie Argentynę obejrzę?
1
@Jackazz leci normalnie
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
24
Może da mu to do myślenia i przestanie gwiazdorzyć bo w główce się poebalo zdrowo ostatnimi czasy.
2
Hahahahahahahah
0
@Nazio87 Nie było tematu hah
0
Ja jestem jakiś naebany czy zegarki mi źle chodzą? Któryś raz słyszę że jest już po północy xd
0
Pogba od bohatera do zera hah
5
Weźcie tego komentatora jednego bo ta jego gadka tak mnie wkur że to się w głowie nie mieści xd
Jakby zrobił duet z Iwańskim to bym chyba po angielsku meczu szukał.
1
Chyba nie przesadze jak powiem że Pogba to najlepszy pomocnik turnieju narazie?
0
@barcelonaLM Cieszy mnie to niezmiernie.